Повелитель бітка• вчера в 19:37
Такі світлі спогади про Різдво ДО
Я за кордоном, серед цих чужих ярмарок, пісень, мови, цеоков, людей. І ти всміхаєшся зовні, плачеш всередині. Це завжди було моїм улюбленим святом, улюблений церковний канон. Тепер всі свята з присмаком гіркоти. І спогадів як було ДО
Для тих, хто вдома - я не нию, я ділюся своїми почуттями і ваших почуттів під обстрілами і без світла це ніяк не знецінює
Просто фейсбук нагадав про оці от фото
Анчо Ус• вчера в 20:30
Ответ дляЗвезда в шоке
Людына явно не первый день на Советчице и точно в курсе как здесь триггерят большинство темы ноющих беженок. Но это ей не помешало ’поделиться эмоциями’. Ну пусть теперь выгребает
Фу! Фу і фу!
Ви готові людину з намном мішати за що?
КаРаКаТиЦа• вчера в 20:30
Ответ дляАноним_1858
поменяйте методичку.люди ржут
Це ви ще сама собі повторюєте ?
Так , ви смішна з тим самим набором слів з теми в тему
Налогообложу• вчера в 20:31
Ответ дляАноним_1858
ой бот не сочиняй.попробуй столик заказать в ресторане.народа тьма.люди скуповываются елки тащат подарки детям.корпоративы.рестораны забиты.народа тьма а ты все методичку никак не обновишь
Какие рестораны забиты, маня?
Аноним_1858• вчера в 20:32
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Це ви ще сама собі повторюєте ?
меняйте методичку .юлька петька мертветчук не обеднеют если новые наклепают но не смешите людей
Света С Приветом• вчера в 20:32
Ответ дляПовелитель бітка
Я в курсі, але я думаю життя розділилося до до і після для всіх
не ярите людей
Аноним_1858• вчера в 20:32
Ответ дляНалогообложу
Какие рестораны забиты, маня?
варя мы не живем как ты .мы не нищета
Звезда в шоке• вчера в 20:33
Ответ дляАнчо Ус
Фу! Фу і фу!
Ви готові людину з намном мішати за що?
да и не собиралась
просто констатация факта
КаРаКаТиЦа• вчера в 20:33
Ответ дляАноним_1858
варя мы не живем как ты .мы не нищета
Ви з ресторану зараз відписуєте ?
Аноним_1858• вчера в 20:33
все празднуют все гуляют кто в ресторанах кто на базах за городом кто дома кто в гостях.сейчас на месяц все забито
Аноним_1858• вчера в 20:33
Ответ для3@йk@
Юля Тимошенко-наш наступний президент всея Украини!
прекратите употреблять соли
КаРаКаТиЦа• вчера в 20:34
Ответ дляАноним_1858
Заїкаєтеся ?
Любительница• вчера в 20:34
Ответ дляАнчо Ус
Ви це хто? Еталон людського життя?
Ні, я просто доросла людина, яка розуміє себе і реалії. А не скиглій -інфантил.
Света С Приветом• вчера в 20:34
Ответ дляНалогообложу
Какие рестораны забиты, маня?
забиты..хотели завтра пойти
Анчо Ус• вчера в 20:34
Ответ дляЛюбительница
І? Ви еталон?
Любительница• вчера в 20:36
Ответ для3@йk@
Було б дуже добре, якщо так.
Любительница• вчера в 20:36
Ответ дляАнчо Ус
І? Ви еталон?
Ви погано розумієте прочитане? Чи аби займатися словоблудством?
Анчо Ус• вчера в 20:39
Ответ дляЛюбительница
Ви погано розумієте вашу роль в суспільстві. Ніхто не зобовʼязаний робити так як робили ви і керуватись вашими судженями і причинами. Ви ж чомусь не робите як роблю я, а чому?
Любительница• вчера в 20:40
Ответ дляСвета С Приветом
забиты..хотели завтра пойти
Это столица. Здесь всегда деньги водятся.
Но не у всех. Ведь 4 млн населения. Кем-то забиты рестораны, а кем то секонды в последний день.
Любительница• вчера в 20:41
Ответ дляАнчо Ус
Тому що я в адекваті. А потрібно було зробити як ви, і потім кидатися на всіх на форумі?
Света С Приветом• вчера в 20:42
Ответ дляЛюбительница
вот забиты тотально, особенно характерные
маленькая Италия с нормальным ценником
не у всех..согласна
и я многое на шафе покупаю, новый пуховик юникло за 2000
маленькая Италия с нормальным ценником
не у всех..согласна
Анчо Ус• вчера в 20:42
Ответ дляЛюбительница
На форумі кидаєтесь ви і ви не в адекватні, я так вважаю.
Любительница• вчера в 20:43
Ответ дляАнчо Ус
Де і на кого я кинулася? Адекватність - то точно не про вас.
Анчо Ус• вчера в 20:44
Ответ дляЛюбительница
Ну і для чого ви це пишете? Чому ви всім доносите свою думку? Вона нікого не цікавить, ваше життя теж, для чого ви себе ставите в приклад?
Вільний митець• вчера в 20:48
Ответ дляАнчо Ус
Лав, Лав, вы как всегда со своим тупым вопросом ко всем - для чого ви це пишете?
А вы зачем здесь пишете? Может у вас ещё разрешение должны спросить?))
Совсем уже крыша поехала?