wolfhits@• 24 декабря 2025

Щось типу приливів в 73 роки

Дівчатка, ви все знаєте, може комусь знайомі такі випадки та методи боротьби: мамі 73, сильно жаліється, що постійно кидає в піт і от, особливо, коли холодно-мороз боїться виходити на вулицю( Була вже у різних спеціалістів, кожен призначав своє та нічого суттєвого не змінилось. Щоб ви порадили?
Чекаю завтра• 24 декабря 2025
А аналізи всі поздавали?
ФруктЕщеТот• 24 декабря 2025
Удалено администрацией...
Амбасадор щастя• 24 декабря 2025
Гіпертиреозу немає? (щитовидка)
ФруктЕщеТот• 24 декабря 2025
Удалено администрацией...
Сплюшка• 24 декабря 2025
Цукор перевірте
Сплюшка• 24 декабря 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
Боже як смішно
автор wolfhits@ • 24 декабря 2025
Ответ дляЧекаю завтра
А аналізи всі поздавали?
Так, і не один раз. Пропивала гормони курсами по 3 міс.+ вітаміни якісь, але змін, на жаль, немає.
автор wolfhits@ • 24 декабря 2025
Ответ дляСплюшка
Цукор перевірте
Цукор в проміжках норми
автор wolfhits@ • 24 декабря 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
Як це їй допоможе не потіти? Щоб Ви зрозуміли, то в неї ці приливи і влітку, і взимку, і в інші пори року...
Приму в дар• 24 декабря 2025
это может быть сердце
ТочноБудет• 24 декабря 2025
Авторе, свекрусі 67, окрім природнього клімаксу видалені все по жіночому. Тож вдвічі дивно було відчути припливи. Допоміг, як не дивно звичайнісінький комплекс вітамінів типу Менопейс
автор wolfhits@ • 24 декабря 2025
Ответ дляПриму в дар
это может быть сердце
Як варіант
ТочноБудет• 24 декабря 2025
Ну і якщо вже виключили серце, щз, авітаміноз, то психосоматіку ніхто не відміняв.
автор wolfhits@ • 24 декабря 2025
Ответ дляТочноБудет
Дякую, зараз гляну🙏
автор wolfhits@ • 24 декабря 2025
Ответ дляТочноБудет
Клас, бо я особисто теж великий прихильник розбору по психосоматиці. Підкажіть, будь ласка,, що по психосоматиці саме цей симптом може означати?
Крайня невістка• 24 декабря 2025
Щитовидку перевіряли?
ТочноБудет• 24 декабря 2025
Ответ дляwolfhits@
Та все насправді просто в літніх людей. Все через страх, що до них втрачають інтерес, страх старіння, страх самотності. І як наслідок неприязнь до себе. Але виключить для початку все ж проблеми з серцем, щз, хай зробить хоча б базовий чекап для літніх людей.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 24 декабря 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Удалено администрацией...
Больнэньке, да. Ну що поробиш, такі умови життя в Україні, не всі витримують
МеняАЖтрусит• 24 декабря 2025
У моей свекрови оказался рак лёгких, в 70. После операции и зимний прошло. Она все думала климакс, опухоль нашли на ежегодной флюшке.
Летала_НаМетле• 24 декабря 2025
Знаю случай, когда у женщины около 70 лет был эндометриоз, и при этом приливы были, особых подоробностей не знаю, она со мной перед гистероскопией лежала в одной палате.