Все до блиску• вчера в 09:36

Як відмити плитку в швах у ванній, щоб не сидіти з щіткою?

Може є якась хімія хороша?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 09:37
бывают моющие роботы, которые присасываются к плитке, но не к швам
Эт вернячОк• вчера в 09:37
кажуть, пароочисник добре допомагає.
Не рахую, а вважаю• вчера в 09:40
Очищувач висолів
БолеИменее• вчера в 09:43
пароочисник добре справляється, ну і хлорка (але запах і захист)
Апрель Ивановна• вчера в 09:45
Пароочиститель
Котя_люлю• вчера в 09:47
звернутися до клінінгової компанії, чи знайти людину, яка це зробить одноразово
Кастрюлька• вчера в 09:49
Обычным уксусом. И запах не такой ядрёный как от химии или хлорки, и действительно очищает. А бонусом цена, вам нужен самый дешёвый.
Меня не звали• вчера в 10:22
Я з недавніх пір все стала відмивати універсальним кисневим відбілювачем.
Купувала в Аврорі, щоб посуд відмити.

У результаті їм дуже легко відчистила: підвіконня, плитку на кухні, витяжку, батареї, кухонні меблі. Відмінно відмиває скотч на склі.

Дія як у хлорки – а запаху немає зовсім. Викинула всі порошки, що очищають, і хімозні смердючки, якими раніше користувалася.

Для кращої дії розбавляла в теплій/гарячій воді і ще оцет додала.

Нанесла всю цю суміш мочалкою кухонною, потім протерла віскозною ганчіркою - Краса
Не рахую, а вважаю• вчера в 10:22
Ответ дляМеня не звали
Купувала в Аврорі, щоб посуд відмити.

фотку дайте
Помаранчова душа• вчера в 10:22
Пароочисник. Я все проходжу - і плитку, і підлогу, і на кухні. Але рідко :)))
Меня не звали• вчера в 10:24
Ответ дляНе рахую, а вважаю
фотку дайте
Зараз скину результат фото з телефону, бо мамі теж рекомендувала і показала свої фото, для достовірності
Меня не звали• вчера в 10:33
Ответ дляНе рахую, а вважаю
фотку дайте
Все було дуже запущене, бо тривалий час ніхто не слідкував за станом квартири.
Щедро мочалкою теплий розчин кисневого порошку з уксусом на 5 хвилин, далі трішки протерла мочалкою і витерла віскозною ганчіркою:
Не рахую, а вважаю• вчера в 10:32
Ответ дляМеня не звали
А видела такой, спасибо
Мальдивирую• вчера в 11:34
Не сидите оно того не стоит жизнь коротка, у меня душевая стекло и ободок металлический ужас плюнула
Дайте подуться• вчера в 12:06
В эпике спросите , точно есть
Я обычным доместосгм на несколько минут намазываю
Дідова баба• вчера в 12:19
Засіб для чищення швів плитки та видалення складних соляних нальотів Clean tile power
тут радили такий. Була знижка,зараз дорого
Шалена невинність• вчера в 13:30
Да просто galax бирюзовый для сантехники, грн 100, в любой авроре.