ФруктЕщеТот• 25 декабря 2025
Як ви ставитесь до того, що Зе побажав смерті путіну в різдво?
Як думаєте, для чого це було зроблено?
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
А чего ваш сын на фронте, а вы в Германии, что за мать такая? Сына под пули , сама в теплом месте?
Удалено администрацией...
В танке• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Удалено администрацией...
Як написали , то видно! Таке краще не чіпати )
Трільчиха• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Удалено администрацией...
щось ви швидко здулись) а так починалось...))
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вы прямо из оккупации сейчас пишите?
Ні, з біженстві. В окупації вижити моїй родині шансів нема - закатують чи розстріляють.
З вишневого садка• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ви хоч зрозуміли, що написали?
Що з написаного вам не зрозуміло ?
Ви тупа .
Папина дочка• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Удалено администрацией...
та вона історію вигадує на льоту...і син воює...і інвалідний візок...жінка явно не в собі
Звездолётчица• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Угу, в інвалідному візку в 57 років. Охерітельна ідея - батальйон на візках розміновує мінні поля
Та вы задрали со своим креслом. Вы в нем не так давно. За сигаретами ж мотаетесь спокойно
сЛАдКОежКА• 25 декабря 2025
Ответ дляТрільчиха
Вам також гарного Різдва! Миру в душі, менше гівна в голові!
Спочатку прийдіть до тями, повикидайте г**** зі своєї голови, піймайте спокій в душі, а потім уже іншим цього бажайте.
Обов´язково буду святкувати Різдво 6 січня.
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляВ танке
Удалено администрацией...
З вишневого садка• 25 декабря 2025
Ответ дляВ танке
Таки ви праві .
Такий перевертень .
МеняАЖтрусит• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Полно вакансий для патриотов, вплоть до сидячих профессий.
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляТрільчиха
Удалено администрацией...
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Борисфенка, ты не нервничай так! Еще трохи посидишь на немецком пособии, пока украинцы здесь кровь проливают, чтоб как ты выразилась, москали на Европу не пошли
Всполошилась бедняга, не дай Бог мир подпишут. Можешь не суетиться, нагоняя здесь на всех страху в нервном припадке. У нас прекрасный потужный президент. Можешь на него рассчитывать! Он сказал до последнего украинца. Значит до последнего! Иди в церковь сходи, поставь свечку за его здоровье!
А що він мав сказати ’Здаємося’?
Ніколи б не подумала, що буду хвалити Зеленського, але зараз він робить все правильно.
Трільчиха• 25 декабря 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Гарного Різдва! Миру в душі і менше гівна в голові!
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Що з написаного вам не зрозуміло ?
Ви тупа .
Я вчиталась потім, не переймайтесь
Набір слів
сЛАдКОежКА• 25 декабря 2025
Ответ дляТрільчиха
я ж кажу, не старайтесь)
От і не старайтесь, бо ви максимально смішні з цими тупими гаслами і запліснівілими наративами для розумово відсталих
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляПапина дочка
Вона давно тут пише про інвалідний візок. Видно, карма прилетіла
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Воно ще й курить??? План?
сЛАдКОежКА• 25 декабря 2025
Ответ дляТрільчиха
Платівку заїло?) буває, коли запобіжники у голові плавляться))
Кондуктор маршрутки• 25 декабря 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Таки ви праві .
Такий перевертень .
Да, отой анонім)
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Бо у мене є ще один, підліток, його вивезла, також невістку з онуком.
Трільчиха• 25 декабря 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Копіпаст
МеняАЖтрусит• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
А так бы пошла на фронт?
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляПапина дочка
Свіжа матрьошка? Давні матрьошки справно конспектують мою біографію, у них уточніть.
Папина дочка• 25 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
так ваш чоловік, що не хоче воювати, щоб ваші не жили в окупації?
сцикло він ще те значить
Звездолётчица• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Воно ще й курить??? План?
Ага. Сидит дома, она ж в кресле, работать же нельзя )) Выпивает, курит. За сигаретами и по церквям мотается. Тут кресло не мешает. На сына младшего учебу тоже забила, он же не хочет )) А, ну и тут со всеми срется
сЛАдКОежКА• 25 декабря 2025
Ответ дляТрільчиха
Копіпаст
Ну так, це ж ваш максимум - копіювати/вставити))
Продовжуйте, не відволікайтесь.
Трільчиха• 25 декабря 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Продовжуйте, не відволікайтесь.
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Так, і на фізпроцедури.
Задрали ви з своїм бажанням лягти під москалів, а мене на фронт посилаєте.