ФруктЕщеТот• сегодня в 13:21

Як ви ставитесь до того, що Зе побажав смерті путіну в різдво?

Як думаєте, для чого це було зроблено?
З вишневого садка• сегодня в 14:10
Ответ длясЛАдКОежКА
А що потрібно оцінити? Як вправно людолови відловлюють людей і кидають їх у м´ясорубку смерті? І це в країні з простроченим воєнним станом і президентом?
Які результати оцінити треба? З кожним днем окупованих земель все більше, розрухи все більше, смертей більше.
Я про воїнів , які боряться , а не про людоловів . Не переводьте стрілки .
Пс про простроченого ще пишуть кацапи .
Ви одна з них ?
автор ФруктЕщеТот • сегодня в 14:11
Ответ дляЗ вишневого садка
Адміни , ви живі ?🤬🤬🤬🤬
Мені такі як ви люди нагадують трусливих підлиз і стукачів
Тро Нью-Йорку• сегодня в 14:10
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я згодна з ним
Всі ми з ним згодні, але ж він не Лєнкє своїй на кухні це сказав. Треба башкою думати, хто ти є, і де що своїм помелом дозволено ляпати
З вишневого садка• сегодня в 14:11
Ответ дляФруктЕщеТот
Тобто вам норм що якесь …пише що українці в рос усе крадуть ?
сЛАдКОежКА• сегодня в 14:11
Ответ дляЗ вишневого садка
Пс про простроченого ще пишуть кацапи .
Ви одна з них ?
То які результати цієї боротьби у воїнів? У вас так погано з логікою як і з розумінням прочитаного? Чи занадто незручні питання задаю, то ви переводите стрілки, і робити вигляд, що не розумієте про що я пишу.
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 14:12
Ответ дляТро Нью-Йорку
Він не йому це казав. А нам. (І не треба пуйлу прикидатися що українці на нього моляться)
А про ляпати - він вбиває невинних. Добре було б його вбити
З вишневого садка• сегодня в 14:12
Ответ длясЛАдКОежКА
У вас з рідних хтось на фронті є?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 14:12
Ответ дляЗ вишневого садка
Пс про простроченого ще пишуть кацапи .
Ви одна з них ?
Ну так він скоро два роки як прострочений
сЛАдКОежКА• сегодня в 14:12
Ответ дляЗ вишневого садка
Адміни , ви живі ?🤬🤬🤬🤬
Міра з Чернівців, а ви хто тут така команди роздавати адмінам? І чого ваш людолов вдома?
Борисфенка• сегодня в 14:12
Ответ дляНу шо не так?
Я тварь?????

Я Украину не предала и на пособия не умчалась, роняя тапки. Мой муж боевой медик на Запорожском направлении
А ты, лицемерка бессовестная, сидишь в Германии и меня тварью называешь. переживая, что тут война закончится и тебя халявщицу с Германии попрут. Ты же точно знаешь, что твой муж (списанный кстати), сын и внук, пригретые в тылу особо жизнью не рискуют, в отличие от моего и тех. кого мой каждый день пытается спасти
Мій чоловік три роки воював, зараз умовно-придатний , але в любий день його може загребти ТЦК і знову опиниться на нулі з тиском 240, нікого його болячки не цікавлять.
Але це не означає, що він складе лапи і буде москалів чекати. Ваш, до речі, також - спитайте у нього, чи готовий він жити в окупації під москалями? Чи ви вірите, що він з Покровська до Тиси побіжить і з окупації вирветься живим?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 14:13
Ответ дляЗ вишневого садка
Шоу й розважальні передачі так точно вкрали)
А,ще дуже модно зараз переспіву вати саме російські пісню по-украйонськи
Без образів• сегодня в 14:13
Ответ дляЗ вишневого садка
Що там з Фінляндією?
А что с ней? Живёт себе.Неплохо.
З вишневого садка• сегодня в 14:13
Ответ дляКондуктор маршрутки
У період воєнного стану забороняється проведення виборів
Ну шо не так?• сегодня в 14:13
Ответ дляСережкинаЯ
Вы не учли, что когда Европа начнет «их» останавливать, вы со стороны рашки на нее идти будете. А то у вас в мечтах Украина прям незаметной в день сдачи станет.🤣
европейцы воевать не собираются. они такие борзые пока мы тут умираем. как мы закончимся они с путиным договорятся полюбовно
Кондуктор маршрутки• сегодня в 14:13
Ответ длясЛАдКОежКА
Удалено администрацией...
Тро Нью-Йорку• сегодня в 14:13
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А ви без цих слів погано жили? Мені було б приємніше, якби він виглядав як діловий політик, а не як сявка криворізька
СережкинаЯ• сегодня в 14:13
Ответ дляЗ вишневого садка
Іди щі сьорбай .
Охренеть, какое фото! Номера Киевские! Так нехорошо получилось.🤣
Ущербные, бля… не при чем они… Не надоело Донбасс чмырить, позорники?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 14:14
Ответ длясЛАдКОежКА
Це міра, її посмайликах можна вичислити і по питаннях , взиваннях до адмінів)
Туперда ще та
автор ФруктЕщеТот • сегодня в 14:14
Ответ дляЗ вишневого садка
Мені норм, коли доорслі люди вміють самі на таке відповідати. А не, як в садочку, желіпають ’спасітє, помогітє’, щоб хтось прийшов і видалив ті смс. Фу прям
МеняАЖтрусит• сегодня в 14:15
Плохо, так же как и к министр иностранных дел со своим путин- хуйло.
Все мы думаем примерно также, но дипломатичнсеое лицо нельзя терять. Обосрал сам себя.
Борисфенка• сегодня в 14:14
Ответ дляКондуктор маршрутки
Пані львівські й тернопільські, так чого ви сретесь утаке світле свято? Ідіть кутю їжте, а не доводьте тут щось комусь. До Львова ще війна довго не дістане. А поки за ваші дупи хай гинуть бусифіковані. Вам же так норм? здаля кричати Путін хуйло?
А треба слухати, як п´ята колона кричить ’Путін спасі’? ДНР вже покривав, Львів долі Донецька не допустить, за це і воюють всі українці на фронті.
сЛАдКОежКА• сегодня в 14:15
Ответ дляТрільчиха
особисто для мене відрізняєтьяс кардинально. Але для вас вірю, що ні.
Заграничне і г**** величне. Типичное плебейское раболепие перед ’заграницами’, и комплексы неполноценности. Во всём виновата Раша- это из серии, плохому танцору- ноги мешают
З вишневого садка• сегодня в 14:14
Ответ дляКондуктор маршрутки
Туперда ще та
Довго будеш в бані сидіти за виправдання рос агресії .
Кондуктор маршрутки• сегодня в 14:14
Ответ дляЗ вишневого садка
У нас не має права військовий стан так довго продовжуватись.
Папина дочка• сегодня в 14:15
Ответ дляБорисфенка
так ваш чоловік значить не готовий добровільно віддати життя за країну?
а хтось замість нього так має?
Пацан к успеху шел• сегодня в 14:15
Ответ дляКотики-муркотики
С точки зрения эзотерики, у нас сейчас период, когда тонкий мир даёт провокации человеку где-то до начала января. И как человек их пройдёт, от того зависит многое. То, что он в рамках религиозного праздника рождения упомянул смерть и вроде даже пожелал (я не смотрела, поправьте если что) это его непройденная провокация, а если будете делать то же самое, то и ваша.
Вообще чернуху нельзя в этот период, боком вылезет и неважно кому вы желаете и делаете.
Тут такое мало кто догоняет в принципе
З вишневого садка• сегодня в 14:15
Ответ дляФруктЕщеТот
Фу таке писати .
Кондуктор маршрутки• сегодня в 14:15
Борисфенка іди в сад і не пиши мені
Без образів• сегодня в 14:16
Ответ дляКондуктор маршрутки
У неї він десь під білорашкою стоїть, сраку гріє.
Нє, ну а шо, захисник!
Хто?
Пасхальний тролік• сегодня в 14:16
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Шоб он сдох, наверное
так может зеля о себе? тоже как вариант окончания войны был бы