оксюморон• 25 декабря 2025
Я накручую? Підліткові стосунки, ставлення іншої мами
У мене дівчинка, 15 років. Зустрічається з хлопчиком, йому 16, пішов четвертий місяць як вони в стосунках, підліткових простих стосунках. У моєї дитини це перший досвід зустрічань, і особисто для мене вона ще така, дитина. У хлопчика була раніше вже дівчинка, десь пів року зустрічалися, не знаю подробиць, тільки факт.
Ось донька вчора розповідає, що вони гуляють з хлопчиком, набирає його мама, він по відеозв´язку з нею розмовляє і в процесі діалогу мама питає чи в нього є з собою презервативи. І типу донці в цей момент було дуже ніяково.
Я кручу в голові цей момент. Мама ж напевно в курсі, що дівчинці лише 15 років, виходить вона до неї ставиться як до низькоморальної? Якщо це просто "турбота" та сексуальна освіта свого сина, то такі речі варто питати наодинці з сином, а не знаючи що дівчинка поруч, чи не так? Чомусь так неприємно мені від цього моменту..
Зробіть вибір:
вже голосів:
Все ок
У мами погане ставлення
Інше
Мозговая пилочка• 25 декабря 2025
В принципе неплохое поучение сыну...
Чё лукавить прям по видеосвязи...
оксюморон
• 25 декабря 2025
Ответ дляГоловний кошак
а ви говорили зі своєю дитиною про секс? чи в 15 рано?
Говорили, ви ж розумієте що якщо донька прийшла і розповіла мені це все - у нас нормально обговорюються інтимні теми, і так, говорили що в 15 зарано.
Ждун с Нибиру• 25 декабря 2025
так це він протупив та на голос ввімкнув. Треба було маму попередити та й годі. Мама молодець. Нормально попереджає, а не нишпорить з геолокацією. Вам би теж почати з дівчинкою спілкуватися.
Нормальний вік, щоб не втрачати свідомість від слова ´ поезерватив’.
Головний кошак• 25 декабря 2025
Ответ дляоксюморон
думаю, сексу в них не буде. Найкращим захистом спрацювала його мама)))
оксюморон
• 25 декабря 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вона знала, що на голосному, донька теж з нею віталася
Хочу в БАНю• 25 декабря 2025
Во первых, мама мальчика не обязана знать всех девочек своего сына.
Во вторых, девочка как то обозначилась в видеосвязи, мама знала, что он не один?
В третьих, почему эти презервативы Вы связываете со своей дочерью.
Ну и в четвёртых, можно начать встречаться с мальчиками с совершеннолетия.
Царівна Жабка• 25 декабря 2025
Очень странно в присутствии девочки спрашивать это у сына. Но тот факт, что она напоминает ребенку о контрацепции, неплох, подростковые беременности - вещь не супер.
Головний кошак• 25 декабря 2025
Ответ дляШеллар
Мама молодець, хай краще в нього буде в кожному кармані по презервативу, чим Ви вашу доньку на аборт поведете. І не потрібно говорити, моя не така, усі не такі, але роботи в гінекологів від цього не менше.
мова про те, що таке питання озвучують наодинці, а не по гучномовцю.
Ждун с Нибиру• 25 декабря 2025
Ответ дляоксюморон
Ну не подумала. Буває. Не привід аж такі очі робити.
тянитолкайка• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Джульетте было 14.
13. Але що тепер? Ахаться всім в такому віці?
Хочу в БАНю• 25 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
Девочку насиловать никто не будет.
Но это не означает, что парень не пользуется презервативами.
Ждун с Нибиру• 25 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
а в вашій черепушці вимовити слово ’ презерватив’ автоматично дорівнює давати всьому під´їзду? 🤣🤣
тянитолкайка• 25 декабря 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Девочку насиловать никто не будет.
Всеравно
Кондуктор трамвая• 25 декабря 2025
Автор, у меня самой было в 17 лет похожее. Он звонил маме, которая жила отдельно, чтобы поздравить там с какой-то датой. И мы поздравляли вдвоем, еще по скайпу. И вдруг она говорит - не забывайте про презервативы. Меня дико это задело тогда и я ответила - не переживайте, я сексом с вашим сыном не собираюсь заниматься.
С мальчиком этим мы почти сразу расстались.
Зубная фея• 25 декабря 2025
Ответ дляБулку Дай
значит та мама сама таскалась со всеми с малолетства
Теж подумала, що по собі судить))) певно, тягати її з малолєтства
Зубная фея• 25 декабря 2025
Ответ дляГоловний кошак
оксюморон
• 25 декабря 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вона не втрачає свідомість, але я розмовляю зі своєю дитиною про те що все це ще дуже рано, а там мама виходить дає зелене світло і якщо у них з хлопчиком цієї теми ще не підіймалося, то тепер вона повисла в повітрі. Ставлення мами мені підсвідомо не подобається, але у мене немає синів і я напевно не розбираюся як виховують хлопчиків..
Кондуктор трамвая• 25 декабря 2025
Ответ длятянитолкайка
В 13 - это ее мама, в 14 ее родила. В этом возрасте могут и трахаться, да, такое бывает.
тянитолкайка• 25 декабря 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
При чому тут презерватив. Дитині 15 років. Це дитина. Хлопець нехай шукає 18 річну якщо чешеться.
ВільнаНазавжди• 25 декабря 2025
Ответ дляоксюморон
А почему дочка незаймана выбрала парня что в свои 16 уже потасканный мужик?
Еще полно девственников романтиков, а не подбирать мужика после другой письки.
тянитолкайка• 25 декабря 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Бывает но это не есть норма
Качка в тапцях• 25 декабря 2025
З попередньою дівчиною був півроку.
І скоріше за все мав секс з нею.
Бо просто так про презервативи мама не питала б.
З вашою донькою вже 4 місяці.
Вона знаючи свого сина зробила певні підрахунки і висновки.
І прямим текстом сказала про захист.
Моральність вашої дочки тут ні до чого.
Просто мама хлопця ляпнула не подумавши.
І скоріше за все мав секс з нею.
З вашою донькою вже 4 місяці.
І прямим текстом сказала про захист.
Моральність вашої дочки тут ні до чого.
Зубная фея• 25 декабря 2025
Ответ дляШеллар
А може варто замість запихування презиків в кожну кишеню вчити свого синочку контролювати власний віхтик, а не бути його придатком?
Бабуся Бетман• 25 декабря 2025
Мое мнение как взрослой уже женщины- мамы мальчиков все же отличаются, какой- то бестактностью, токсичностью, по отношению к подругам, девушкам, женам сыновей. Есть у них такое. Мама девочки не стала бы у девочки спрашивать по видеосвязи с этой парой, папа девочки и папа мальчика тоже. Но вот мама мальчика- ачетакова.