Шпондєр• сегодня в 13:56
Чоловік не збирається виконувати мої забаганки
А чи є це забаганкою?
Попросила із наступної зп один раз спробувати покататися на лижах і наслухалась від того,що я ногу зламаю і йому оплачувати потім лікування доведеться і щоб я сама на свої примхи заробляла ,це дійсно так дорого один раз прокататися на лижах із урахуванням оренди одягу і самих лиж?
Млинці зі смайликом• сегодня в 15:00
Автор, а почему вы не работаете? Это согласовано с мужем или так карта легла?
Млинці зі смайликом• сегодня в 15:02
Ответ дляМаю декілька думок
А вам мужчина нужен только для денег?
Изначально скорее всего все выбирают чтобы и денежка была, кому изначально нужен бедный художник, хотя могут рассказывать как любят и какой он классный, но потом со временем щедрость сходит на нет((( а дальше..ю
Путающаяся• сегодня в 15:02
Ответ дляМаю декілька думок
А вам мужчина нужен только для денег?
А для чего он нужен? Для члена его что ли?
Так пингвин удовлетворит быстрее и качественнее.
Путающаяся• сегодня в 15:02
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну он же платит за коммуналку , еда тоже
Ни о чем. Он сам ест эту еду и пользуется этими ком.услугами.
Млинці зі смайликом• сегодня в 15:03
Ответ дляПутающаяся
Ну ему самому это дешевле) в два раза.
Тримбулька• сегодня в 15:03
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Это не такая уж и забаганка.
Ну вы все сама...а зачем вам тогда муж? Чтобы был?
Ну да, его нужно срочно бросать. Автор такая гордая выйдет и тут спонсоры налетят, только выбирай)))
Путающаяся• сегодня в 15:03
Ответ дляМлинці зі смайликом
А зачем нужны отношения с мужиком, если в них надо работать, как и вне отношений?
Ответ дляШпондєр
За один день 5 тисяч?
Да, за один день, може навіть більше. Скіпас без vipпроходу+спорядження, без інструктора. З інструктором (були в парі, якщо один, то дорожче) минулого року сину вийшло 17 000 за 4 дні (скіпаси, якщо брати на кілька днів поспіль, дешевше). Цього року дивилась ціни, на скіпаси ще зросли
сою не люблю• сегодня в 15:16
я от все життя добре заробляю, але лижі вважаю дуже дорогою і небезпечною забаганкою. і якби ви заробляли, то вам, може, теж здавалося б, що гроші на лижі - викинуті на вітер. не так легко вони дістаються, щоб витрачати на забаганки.
у мене, кстаті, був начальник, який коліно так собі порвав на цих лижах, що ледь інвалідом на все життя не залишився. він, правда, і взагалі невезучий був)), але тим не менше)
сою не люблю• сегодня в 15:20
Ответ дляШпондєр
Так абсолютно нічого та ніде і знаходить різні відмазки
Я сама всюди і завжди
це не ви тему про різдвяний ярмарок писали)?
знайдіть собі подруг, розважайтесь із ними.
мій чоловік був дуже спортивним в молодості, а тепер став вайлом. ну то я без нього розважаюся.
сою не люблю• сегодня в 15:22
Ответ дляКоролеВешна
То може вже час самій заробляти. Чи вам по кайфу, що доводиться отак випрошувати все?
нє, ви шо, совєтчиці таке не схвалюють. зараз напишуть, що неправильно вибрала чоловіка собі із пулу претендентів із грошима)
Кокосиха• сегодня в 15:24
Ответ дляШпондєр
Це не відпочивати ,а просто один раз спробувати ті лижі ,до чого тут відпочинок ?
Кататься планируете по квартире или во дворе?
Шпондєр
• сегодня в 15:27
Ответ дляМлинці зі смайликом
Сколько вы вместе? Он вас же чем то привлек?
7 років ,тим що більше нікого не було тим і привабив
сою не люблю• сегодня в 15:27
Ответ дляШпондєр
Так а скільки тисячі дві?
тисячі дві доларів мінімум, якщо це десь в Україні на найдешевшому курорті.
дорога-проживання-спорядження-паси-інструктор-одежа-харчування.
сою не люблю• сегодня в 15:30
Ответ дляПутающаяся
Еду? Большую часть которой он сам и сжирает?
здрасьтє. а салони? а 10 пар чобіт? а 20 пар джинсів? а парфуми? а прикраси? а косметики цілий арсенал? манікюр? епіляція? дорога білизна?
Шпондєр
• сегодня в 15:30
Ответ дляNikiss
Так мені не на 4 дні
Шпондєр
• сегодня в 15:31
Ответ дляКокосиха
На гірці ,де сніг
сою не люблю• сегодня в 15:32
Ответ дляШпондєр
Так важко знайти нормального чоловіка ,простіше самій бути
та канєшно). це ж доведеться працювати і то не факт, що на всі свої забаганки заробиш)). а жити де?
Шпондєр
• сегодня в 15:32
Ответ длясою не люблю
В мене значно менше одягу ,немає 10 пар чобіт
Дорогої білизни теж немає в мене
Шпондєр
• сегодня в 15:33
Ответ длясою не люблю
Ну зате сама
Шпондєр
• сегодня в 15:34
Ответ длясою не люблю
Я живу в сусідньому районі біля спуску ,які дві тисячі доларів?)
сою не люблю• сегодня в 15:37
Ответ дляШпондєр
ну то беріть подружку і катайтесь собі.
і щоб чоловік дав вам на це гроші - то спитайте в порадниць, як його розкрутити. вони ж тут такі ушлі)))
вангую, правда, що вони вам нічого не підкажуть. тільки напишуть самадуравинувата, не так вибирала, не так заміж виходила)
Шпондєр
• сегодня в 15:38
Ответ длясою не люблю
ну то беріть подружку і катайтесь собі.
Подружок немає,я вже сама звикла всюди ходити
Будуть гроші піду сама туди
Баба Йога• сегодня в 15:41
И мой не хотел мои выполнять. Вчера окончательно сказала, что будем разводиться
Говорю - сорри, мы разные, у нас разные интересы. Он говорит - я буду стараться. Говорю - ок, в мае концерт металлики. Ты готов со мной идти на концерт? Не ждать в машине у входа, а полноценно получать удовольствие? Затих))))
Шпондєр
• 2 часа назад
Ответ дляБаба Йога
Вам реально потрібно розлучатися
Чемна панночка• 2 часа назад
Ответ дляПутающаяся
Взрослый, здоровый человек должен работать и иметь всегда свои деньги. Не важно,какого пола
Баба Йога• 2 часа назад
Ответ дляШпондєр
Вам реально потрібно розлучатися
Да. Нам и жениться не нужно было. Мы абсолютно разные. Ничего общего. Потеряли много лет зря.
Чемна панночка• 2 часа назад
Ответ дляБаба Йога
А вы любите мужа?