Триндичіха Байрактар• 25 декабря 2025

Фіктивні шлюби для іноземців з українками

Київська міська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно восьми осіб, які, за інформацією прокуратури, допомагали іноземцям безперешкодно перетнути кордон України, фіктивно уклавши шлюби з українками.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що троє мешканок Київської області діяли у змові з іноземцями — вихідцями з Азербайджану та Узбекистану. Вони підшуковували «клієнтів» серед громадян цих країн та за грошову винагороду організовували їм фіктивні шлюби з українками.

На роль формальних дружин залучали жінок, які перебували у скрутному матеріальному становищі та погоджувалися на укладення шлюбу за винагороду від 2 до 10 тисяч гривень. Водночас організатори схеми отримували з іноземців від 1 до 3 тисяч доларів США за свої послуги.
prozerpina123• 25 декабря 2025
Боже, что за бред
Иностранцы и без фиктивного брака без проблем могут выезжать заграницу
olshe11• 25 декабря 2025
Ответ дляprozerpina123
Боже, что за бред
Но не на соцпособии в Европу
prozerpina123• 25 декабря 2025
Ответ дляolshe11
Но не на соцпособии в Европу
Это да. Но в теме именно о выезде, а не пособиях
olshe11• 25 декабря 2025
Ответ дляprozerpina123
Выезд на пособия и на долгое время а не 90 дней макс.
prozerpina123• 26 декабря 2025
Ответ дляolshe11
Ну да, тратить 3000 долларов ради призрачного пособия, которое оформят непонятно когда и непонятно в каком размере, конечно
olshe11• 26 декабря 2025
Ответ дляprozerpina123
Пособия для оф статуса, а для денег они потом неофициально работают. Очень сильные чеченские, армянские диаспоры.