Жена сантехника• вчера в 17:36
Підкажіть можна так нашкодити дитині
Ми прийшли в гості і наш родич взяв дитину 2,9р. якось різко на руки,вийшло що як підкинув, але не вище голови.Підкажіть чи можна так струсити дитину, не буде синдрому струшеної дитини
Дверной_Проем• вчера в 17:37
Я бездетная, но стало интересно - реально есть синдром струшенного ребёнка?
ОйЙой• вчера в 17:44
Синдром струшеної яжематері може бути. Випийте магній, поміняйте тиск, зробіть медитацію
Трільчиха• вчера в 17:46
Ответ дляДверной_Проем
Є у немовлят, але від разового підкидання не виникає. Гормони шарашать мамці, ніби уже ж і дитя доросле.
Дверной_Проем• вчера в 17:46
Ответ дляТрільчиха
Спасибо за ответ
Працівниця року• вчера в 17:47
Ответ дляВсім шампаньського
Пздц
От що значить ’краткость -сестра таланта’
Носки на подтяжках• вчера в 17:50
Синдрома чего?)))))наоборот мозжечок и вестибулярка улучшаются)
Позитивна• вчера в 17:54
Ну следите за симптомами. Почти в 3 года от одного броска... Вы очень тревожная короче.
Поліцейський патруль• вчера в 17:57
Даже не думайте о батуте! Я - серьёзно. Хрупкая ваша психика может пострадать..
Поліцейський патруль• вчера в 17:58
Нет, чесно, я выше пошутила, но вам нужен магний или валерьянка. Что-то успокаивающее
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 18:47
Автор, я поняла чего именно вы боитесь
Не все знают об этом потому и смеются
Или взять ребёнка под мышки двумя руками и пару раз хорошенько потрясти резко, то это реально очень опасно
Может быть даже смертельно.
Но если это было одной рукой в игре, то есть только риск небольшой потянуть ребенку руку, плечо))
Так что не волнуйтесь
Не все знают об этом потому и смеются
Может быть даже смертельно.
Так что не волнуйтесь
АфродитаПетровна• вчера в 21:36
Все гаразд, у вас вже велика дитина, їй хіба що весело від такого буде
Синдром про який ви пишете, це небезпека для немовлят, які ще не тримають своє тіло
Не будь КакСвета• вчера в 21:52
Автор вам потрібно паро дітей мати , у вас ту тривогу як рукою зніме)