годовасик• 25 декабря 2025

Відпустка закордон військовослужбовця. Чи потрібна страховка?

Пройдено всі кола пекла і племінник їде до нас у відпустку. Рапорт писав, наказ з частини є. Випустять без страховки?
Ласкове телятко• 25 декабря 2025
Да страховка в первую очередь самому путешествующему нужна. Она же копейки стоит
Нетутешня• 25 декабря 2025
Как это вообще связано?
автор годовасик • 25 декабря 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Ну не подумали про це.
Він вже через кілька годин буде на кордоні. І лише зараз знайомі сказали, що без страховки можуть не випустити.
автор годовасик • 25 декабря 2025
Ответ дляНетутешня
Как это вообще связано?
Ніби змінили правила, чи скажемо так: повернули довоєнні. І потрібна страховка і якась певна сума на карті.
Часу немає запити робити, тому питаю тут.
Ласкове телятко• 25 декабря 2025
Мы ездили летом, страховку никто не спрашивал. А какая уже разница, если через несколько часов будет на границе?
Нетутешня• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
Их и не меняли
Кофр для ноги• 25 декабря 2025
випустити може й випустять.
Але не дай Бог шо станеться там, то шо робити буде??
Це потрібно самому туристу.
автор годовасик • 25 декабря 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Велика. Може якось через приват 24 купити можна.
Ви просто не уявляєте, яка це задача із зірочкою ту відпустку оформити. І капець, якщо не випустять через таку дрібницю.
Кофр для ноги• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
звісно можна через приват
І зробіть, не жлобться. Коштує не дорого, але спокійно, що раптом шо - не збанкрутіє і отримаєдопомогу.
a.ostroverh• 25 декабря 2025
В чем проблема зайти в приват и ее сделать
Это занимает пару минут времени
Ну да, с завтрашнего числа действие будет, но то уже такое
Ласкове телятко• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
Слушайте, если есть возможность оформить, почему не оформить? Еще раз повторюсь, это ему нужна страховка в случае чего. И это не мелочь, если понадобится. Вообще, если с такими трудностями все оформляли, почему не узнали все?
Кидстаффовка• 25 декабря 2025
робіть віртуально поки є час, можуть не перевіряти а можуть і перевіряти, в гіршому випадку купите на місці за 80-100 ойро. Наблюдали таку ситуацію якось в автобусі у жіночки не було і послали у ларьок купляти за багато єврів.
автор годовасик • 25 декабря 2025
Ответ дляКофр для ноги
звісно можна через приват
Та до чого тут жлобство?
Порадниця як порадниця.
Щойно я похвалилася знайомим, що нарешті приїде племінник, в вони сказали про страховку. От і раджуся.
Ні за холодну воду• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
Ну в прошлом году говорили автобусники надо, но никто не спрашивал. И в этом два раза не спрашивали.
Видно это редко очень бывает- купите в привате онлайн сейчас.
Ласкове телятко• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
Та до чого тут жлобство?
Порадниця як порадниця.
Да ту страховку быстрее купить, чем тут советоваться. А опыт у всех разный.
Борисфенка• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
Та до чого тут жлобство?
Порадниця як порадниця.
Швидко робіть. Вона треба і на кордоні, і за кордоном.
автор годовасик • 25 декабря 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую за змістовну відповідь.
Дуже мені допомогла. (Ні!)
Я не дізнавалася, бо останнім часом навіть мови не було про його приїзд. А він хотів сюрприз зробити.
Вийшло вже як вийшло.
автор годовасик • 25 декабря 2025
Страховку зробили.
Дякую за участь в темі.
Хлопаю ресницами• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
Страховка делается за 10 минут
Тот же Приват
автор годовасик • 25 декабря 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Страховка делается за 10 минут
Тот же Приват
Питання було чи це обов´язкова умова для перетину кордону.
Вже зробили.
Сільський ансамбль• 25 декабря 2025
Ответ длягодовасик
Ну не подумали про це.
онлайн пусть аха например купит
Туфли в чешуе• 25 декабря 2025
Самі водії автобусів продавали страховку.
50 грн
Зразу оформлювали перед кордоном.
Подяки потім питали , є чи нема страхування.
автор годовасик • 25 декабря 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
50 грн
Зразу оформлювали перед кордоном.
Та в них там взагалі повний сервіс .
Я в шоці.
Спитали в кого немає грошей показати прикордонникам і всім сказали перед кордоном дадуть, потім назад заберуть.
Олл енклюзів.
КликОЛЬКА• 25 декабря 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Страховку сделать 5 минут в интернете