Ананомчикус• вчера в 21:10
Потяг Франкфурт-Краків-Перемишль = запізнюється ?
Можливо хто їздив цим потягом, він має прибувати в 9-40 в Перемишль, наш потяг в 10-40 з Перемишля, трохи остерігаюсь польських потягів, які іноді запізнюються.
Закусенец• вчера в 21:20
Ехала позавчера берлин-пшемышль, опоздал всего на 5 минут, а поезд который в 10.40 наоборот задержался и выехал на 40 минут позже с пшемышля на харьков поэтому не переживайте, надейтесь на лучшее, должны успеть.
Ананомчикус
• вчера в 21:17
Ответ дляПупс
Удалено администрацией...
Ананомчикус
• вчера в 21:18
Ответ дляШкідлива молекула
А немецкая часть жд вас не смущает?
Саме вона мене і турбує, тому і вказала точку відправлення, якби тільки по Польщі, я б якось була більш впевнена.
Полуничка• вчера в 21:20
Ответ дляШкідлива молекула
А немецкая часть жд вас не смущает?
Це ми з чоловіком нещодавно жартували
Каже - пустили прямі поїзди з німеччини тепер зможете частіше приїздити
Я - міг би прямо сказати що не хочеш нас бачити на новий рік
Ананомчикус
• вчера в 21:20
Ответ дляЗакусенец
Дякую ! Є ще люди які вміють читати і мають що по суті сказати, бо якосмь форум перетворюється на базар-вокзал. Попередній в 5-10 з Кракова і в Перемишлі в 8-05, то й сумніваюся між ними.
Полуничка• вчера в 21:21
Ответ дляАнаномчикус
Насправді польский теж запізнюється
Мій з кракова у перемишль на 40 хв запізнився
Ананомчикус
• вчера в 21:22
Ответ дляПолуничка
Насправді польский теж запізнюється
Маю досвід тільки з вечірніми потягами, то так, ті запізнюються від 10 до 40 хвилин, останній раз мене так ’Зефірка’ підвела, більше на ньому не їду.
Ананомчикус
• вчера в 21:25
Ответ дляПупс
Удалено администрацией...
Пані, вийдіть з теми, ви тут зайва, йдіть своє ’остроуміє’ проявіть десь в іншому місці, якщо не здатні читати і немаєте чого по суті сказати.
Закусенец• вчера в 21:30
Ответ дляАнаномчикус
Я ехала на EIC431 ursa, он прибывает в 9.11 в пшемышль, едет через Краков 6.36
Ананомчикус
• вчера в 21:33
Ответ дляЗакусенец
Безмежно вдячна! Глянула уважно в Koleo, запит якраз про цей потяг і був - 431URSA.
Ананомчикус
• вчера в 23:13
Ответ дляЗакусенец
Дякую, ваша інформація корисна ! На потязі Перемишль-Харків маю їхати далі, в даному випадку для нас українців, затримка цього потягу це більше про плюс.