Один дідора у 52 додумався ’замінувати тцк’ і тепер сяде на п´ять років, вийде у 57.
Ну йому то требуло чи чогось добився?
Ще один придурок напав на тцк з ножем, поранив, тепер сяде.
Чого добився і що довів?
А ще була епічна новина, тцк хотіли зупинити автомобіль, а водій почав тікати.
Сховався.
Натовп активних перехожих побачив те іпочав бити тцк палками і руками.
А один штучний інтелект десь взяв лом 😳 то взагалі питання, я наприклад, уявлення не маю, де можна знайти лом 😳
І зламав ребра працівнику тцк, пошкодив легені.
Чого добився?
Ті чоловіки, як не дивно, отого і добивалися, чисто на підсвідомому рівні, що нападуть на тцк, їх посадять і в тюрмі можна сховатися від мобілізації.
Ви з тієї точки зору дивилися на напади на тцк?
Маю на увазі ситуації, коли нападають чоловіки
Ну йому то требуло чи чогось добився?
Чого добився і що довів?
Сховався.
Чого добився?
Ответ дляKrupinkaSs
Людям не подобаються методи тцк,на кожну дію є протидія.
Вони всім не подобається, але тільки деяким вистачає розуму чи тупості напасти
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Ну добре, сядете, але не вдома. 😳
Ответ дляТвоя сусідка
Все правильно люди делают, при плохом исходе если попался посадят, но в тюрьме хоть жив будешь еще и зарплата будет около 20 тыс грн, недавно чиновник один рассказывал, это лучше чем на мясо, люди выбирают жить. А при хорошем исходе навалять тцк это святое дело
Lor111etta• 26 декабря 2025
Ваші,як оті щурики на задніх лапках пішли в те гестапо?
По людськи -то і люди йшли б самі
Ответ дляPrervana
Ой как сяду, так по УДО и выйду. Тюрем не хватает. Куда сажать?
То ви собі придумали що по удо за побиття військового так легко вийти
Ответ дляKolesniza
Про це і пишу що напад на тцк для чоловіків то спроба сховатися від мобілізації у тюрмі
Ответ дляLor111etta
По людськи -то і люди йшли б самі
То українська армія і вона потребує ротації.
А оскільки чоловіки щосили ховаються то тцк...
Ответ дляквітк@
І чого людина не має протистояти узаконеним насильницьким діям з боку ТЦК? Тобото, стріляти у спину - ОК, а захищатися - то злочин? Не смішіть.
Захищатися треба від росіян
KrupinkaSs• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Певно,в часи голодомору,люди теж намагались протистояти владі,чим все скінчилось пам´ятаємо.
Цікаво,що про тцк напишуть у підручниках з історії?Можливо те ,що зараз пишуть про нквд?
Ana Fernandes• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Закончится война и выпустят, а если к тому времени не закончится то опять же защита от ТЦК
в стране где рабов насильно запихивают в автобусы и отправляют на смерть, это удивительно..? какой еще способ выражения несогласия и сопротивления.
диктатура в Украине в своей наивысшей форме проявления, зажравшиеся верха и абсолютная их безнаказанность. им не надо на передовую, рабы пополнят кладбища.
Ответ дляТвоя сусідка
Люди не нападають на представників ТЦК, а захищаються від неправомірних дій ТЦК. В країні 4 роки війна, напевно в кожного з нас є досвід від друзів або знайомих, сусідів, родичів про те як це служити в ЗСУ, як помирають, як потрапляють у полон або отримують каліцтва. Тому не хочуть воювати, не мають впевненості що в разі чого держава підтримає. Та й не кожен готовий брати до рук зброю та вбивати. У людей хронічний стрес, страх, накипіло, от і виплескується все це в такі події. Інша справа, чому держава не реагує на настрій суспільства, чому не вживає якихось змін?
Ответ дляAnnaDP
В Україні війна вже двадцять років майже,
Просто якби більшість людей проснулися 2014 то вже війну було б закінчено
Ответ дляSvetrise
Ну прийдуть росіяни, принесуть життя.
Сарказм
Ответ дляAna Fernandes
То ваші фантазії
НадпотужнаПотужність• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Та Вы шо, думаю скоро это будет так же обыденно, как они нападают на мужиков . Задувать газом, давить авто, спускать башкой вниз с лестницы, избивать ногами до полусмерти ..с комментариями - это замозащита. По факту так и есть. Ни одна падаль не имеет права законного на то, что творят наделенные неукраинской властью, туповатые сущности в пикселях
НадпотужнаПотужність• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Ну прийдуть росіяни, принесуть життя.
Сарказм
то есть тцк- это жизнь? тцк- это враги, низкосортное нечто, безмозглая биомасса, которая в угоду временному режиму зеленого ухылянта, берет грех на душу. Зеблан - это антиУкраина.
НадпотужнаПотужність• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Захищатися треба від росіян
тецекашница или просто болезная?