Твоя сусідка• Изменено 26 декабря 2025

Як люди з глузду з´їхали, чи так задумано - тцк

Один дідора у 52 додумався ’замінувати тцк’ і тепер сяде на п´ять років, вийде у 57.
Ну йому то требуло чи чогось добився?
Ще один придурок напав на тцк з ножем, поранив, тепер сяде.
Чого добився і що довів?
А ще була епічна новина, тцк хотіли зупинити автомобіль, а водій почав тікати.
Сховався.
Натовп активних перехожих побачив те іпочав бити тцк палками і руками.
А один штучний інтелект десь взяв лом 😳 то взагалі питання, я наприклад, уявлення не маю, де можна знайти лом 😳
І зламав ребра працівнику тцк, пошкодив легені.
Чого добився?
Ті чоловіки, як не дивно, отого і добивалися, чисто на підсвідомому рівні, що нападуть на тцк, їх посадять і в тюрмі можна сховатися від мобілізації.
Ви з тієї точки зору дивилися на напади на тцк?
Маю на увазі ситуації, коли нападають чоловіки
KrupinkaSs• 26 декабря 2025
Людям не подобаються методи тцк,на кожну дію є протидія.
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляKrupinkaSs
Вони всім не подобається, але тільки деяким вистачає розуму чи тупості напасти
Prervana• 26 декабря 2025
Удалено администрацией...
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Ну добре, сядете, але не вдома. 😳
квітк@• 26 декабря 2025
Так, а яка має бути адекватна протидія узаконеному викраденню людей?
Prervana• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Ну добре, сядете, але не вдома. 😳
Ой как сяду, так по УДО и выйду. Тюрем не хватает. Куда сажать?
Kolesniza• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Все правильно люди делают, при плохом исходе если попался посадят, но в тюрьме хоть жив будешь еще и зарплата будет около 20 тыс грн, недавно чиновник один рассказывал, это лучше чем на мясо, люди выбирают жить. А при хорошем исходе навалять тцк это святое дело
Lor111etta• 26 декабря 2025
Ваші,як оті щурики на задніх лапках пішли в те гестапо?
По людськи -то і люди йшли б самі
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляPrervana
То ви собі придумали що по удо за побиття військового так легко вийти
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляKolesniza
Про це і пишу що напад на тцк для чоловіків то спроба сховатися від мобілізації у тюрмі
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляLor111etta
По людськи -то і люди йшли б самі
То українська армія і вона потребує ротації.
А оскільки чоловіки щосили ховаються то тцк...
Prervana• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Не военного, а собаки плешивой зеленой. Вы грешное с праведным не путайте. И статус военных на этих чертей не навешивайте
LediBlac• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Сколько сейчас госзаказ ’весит’?
квітк@• 26 декабря 2025
І чого людина не має протистояти узаконеним насильницьким діям з боку ТЦК? Тобото, стріляти у спину - ОК, а захищатися - то злочин? Не смішіть.
Kolesniza• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Если лише спроба сховатись от тцк это не напад, это элементарная защита своей жизни от преступников, в лице тцк
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляквітк@
Захищатися треба від росіян
KrupinkaSs• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Певно,в часи голодомору,люди теж намагались протистояти владі,чим все скінчилось пам´ятаємо.
Цікаво,що про тцк напишуть у підручниках з історії?Можливо те ,що зараз пишуть про нквд?
квітк@• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Захищатися треба від росіян
ТЦК яким чином захищає, виловлюючи людей у маршрутках чи на зупинках?
judit• 26 декабря 2025
В мене є лом
Ana Fernandes• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Закончится война и выпустят, а если к тому времени не закончится то опять же защита от ТЦК
Svetrise• 26 декабря 2025
в стране где рабов насильно запихивают в автобусы и отправляют на смерть, это удивительно..? какой еще способ выражения несогласия и сопротивления.
диктатура в Украине в своей наивысшей форме проявления, зажравшиеся верха и абсолютная их безнаказанность. им не надо на передовую, рабы пополнят кладбища.
AnnaDP• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Люди не нападають на представників ТЦК, а захищаються від неправомірних дій ТЦК. В країні 4 роки війна, напевно в кожного з нас є досвід від друзів або знайомих, сусідів, родичів про те як це служити в ЗСУ, як помирають, як потрапляють у полон або отримують каліцтва. Тому не хочуть воювати, не мають впевненості що в разі чого держава підтримає. Та й не кожен готовий брати до рук зброю та вбивати. У людей хронічний стрес, страх, накипіло, от і виплескується все це в такі події. Інша справа, чому держава не реагує на настрій суспільства, чому не вживає якихось змін?
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляAnnaDP
В Україні війна вже двадцять років майже,
Просто якби більшість людей проснулися 2014 то вже війну було б закінчено
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляSvetrise
Ну прийдуть росіяни, принесуть життя.
Сарказм
автор Твоя сусідка • 26 декабря 2025
Ответ дляAna Fernandes
То ваші фантазії
НадпотужнаПотужність• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Та Вы шо, думаю скоро это будет так же обыденно, как они нападают на мужиков . Задувать газом, давить авто, спускать башкой вниз с лестницы, избивать ногами до полусмерти ..с комментариями - это замозащита. По факту так и есть. Ни одна падаль не имеет права законного на то, что творят наделенные неукраинской властью, туповатые сущности в пикселях
НадпотужнаПотужність• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Ну прийдуть росіяни, принесуть життя.
Сарказм
то есть тцк- это жизнь? тцк- это враги, низкосортное нечто, безмозглая биомасса, которая в угоду временному режиму зеленого ухылянта, берет грех на душу. Зеблан - это антиУкраина.
Миззери• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Захищатися треба від росіян
Ну если вас будут похищать то вы конечно будьте вежливы и покладисты
Миззери• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Ну вот если вы осознанно пойдете то конечно быстрее закончится , идите
НадпотужнаПотужність• 26 декабря 2025
Ответ дляТвоя сусідка
Захищатися треба від росіян
тецекашница или просто болезная?