Я на хвилинку• 26 декабря 2025
А какая радость в детях? Зачем они нужны?
Паспортний стіл• 26 декабря 2025
діти це дійсно клопіт і витрати на роки. але маленькі діти дають величезний сплеск позитивних гормонів, не досяжний ніяким іншим чином.
Я на хвилинку
• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Какой? Надоедают, обьедают и выносят мозг
Коплю на груди• 26 декабря 2025
Детей рожают не для радости. Что за потребительское отношение к маленькому человеку?
Я на хвилинку
• 26 декабря 2025
Ответ дляКоплю на груди
А зачем? Вот только от подруги, взяла на пару минут в руки мелкого монстра и уже утомил
Оно само купилось• 26 декабря 2025
Народ плодится по инерции. Соображающие сейчас не размножаются 😂
Я на хвилинку
• 26 декабря 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Ну пока такие вопросы у вас , то не нужны
Ребёнок не кукла
Мне не нужны, стало интересно в чем радость другим их иметь?
Коплю на груди• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Та по разным причинам. Кто-то хочет опыта нового, кто-то реально любит с детьми возиться, от кого-то муж требует. Но это точно не для сибаритского удовольствия.
Я на хвилинку
• 26 декабря 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Щоб подали стакан води на старості років
Но они молодость украдут
Margaret Rose• 26 декабря 2025
Дітей, я вважаю, варто народжувати якщо людина впевнена в своїй стійкості, терплячості, готовності жертвувати своїм часом і має хоч якусь фінансову стабільність.
Якщо ви не впевнені - народжувати чи ні - візьміть на кілька днів до себе якихось племінників/дітей друзів і т.д. Якщо відчуваєте себе піднесеною і позитивною після них - тоді, ймовірно, ви будете хорошою мамою. Якщо після їхнього від´їзду ви спустошені і змордовані - краще не треба
Забризкана водою• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Та ладно. У вас наверное никогда не было кота.
Margaret Rose• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Значить діти - не ваше.
Це нормально, кожному своє, не варто себе мучити заради когось.
Цілком можливо, що з часом ваша позиція зміниться - це нормально. Якщо залишиться незмінною - це теж нормально.
Пушап Мі мі• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Но они молодость украдут
ви й так постарієте і про*бете свою молодість
Я на хвилинку
• 26 декабря 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Все постареют, но зачем еще чтоб мелкий монстр ее испохабил?
Я на хвилинку
• 26 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Не всі прийшли в цей світ щоб стати батьками, є люди яким це не потрібно. Автор, розслабтеся і живіть як хочете, навіщо вам думки людей яких ви ніколи не зможете зрозуміти.
Любопытно, в чем радость
Пушап Мі мі• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
він на вашому фоні буде виглядати краще. Типу краща молодша версія мене
Червона калина• 26 декабря 2025
Думаю в большинстве случаев осознанно или нет детей рожают для того чтобы увидеть свое продолжение в ком-то. Это биологическая необходимость обусловленная гормонами.
Коплю на груди• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Потому что у любого желания есть негативные стороны. На лыжах кататься - дорого и травмоопасно. На диване кино смотреть - толстеешь и сердечнососудистая система слабеет. Бухаешь - ну понятно, сначала весело потом не очень. И список бесконечный.
Щедрик• 26 декабря 2025
Зп*януще не такі думки заходять)
Чуже-то чуже.
А своя кровиночка-це треба відчути.
Немає слів,аби повністю передати материнські почуття.
Це Богом послані емоції і велика дія виростити людину
Чуже-то чуже.
А своя кровиночка-це треба відчути.
ГугелП@лАмался• 26 декабря 2025
Напевно так природою закладено, що діти викликають у своїх батьків дуже сильне почуття любові і їм, дітям, не потрібно для цього постійно радувати