Я на хвилинку• 26 декабря 2025

А какая радость в детях? Зачем они нужны?

ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А зачем? Вот только от подруги, взяла на пару минут в руки мелкого монстра и уже утомил
Чтоб было кому за тарелку супа на алигархов пахать)
Борисфенка• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
ну які найкращі, я з вами не згодна.
діти - це такий проєкт, який зжирає твої ресурси, але не гарантує вдалого результату. скільки дітей стають розчаруванням для батьків. і що значить, завжди з вами - вони виростають і вилітають з гнізда, а ти все одно залишаєшся сам. і прикро, якщо у тебе немає більше нічого в житті і залишається просто діра. найкраще досягнення, по-моєму, це коли ти сам достойне життя прожив і соціальну одиницю достойну виростив, а не просто народив і все.
Якщо хочете, називайте власних дітей достойними соціальними одиницями.
Я їх називаю моїми найкращими досягненнями у житті.
З гнізда вилітають дорослими, не-дітьми.
На старість треба чоловіка зберегти і онуки скучати не дадуть. Кар´єра також в нагоді, професійно дивувати світ ніколи не пізно.
А от народжувати часто буває вже пізно. Молоді феміністки не дуже вірять в клімакс, то десь нескоро. Насправді скоро.
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2025
Ответ дляОно само купилось
Народ плодится по инерции. Соображающие сейчас не размножаются 😂
100%
Видя, что творится в этом мире, только садист будет рожать ребенка-раба.
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Мне не нужны, стало интересно в чем радость другим их иметь?
Нет никакой радости, они врут, чтоб втянуть в это других и было не обидно, что так лоханулись)
ivareka• 26 декабря 2025
а смысл перед вами распинаться, если вам не нужны. не рожайте
Чупокабра• 26 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Не всі прийшли в цей світ щоб стати батьками, є люди яким це не потрібно. Автор, розслабтеся і живіть як хочете, навіщо вам думки людей яких ви ніколи не зможете зрозуміти.
Мені здалось, автор вирішила для себе, тема просто поговорити.
Бесбардак• 26 декабря 2025
Мой в магазин мне за чипсами бегает, удобно
Усміхайлик• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Какой? Надоедают, обьедают и выносят мозг
Ви своїх батьків дуже обʼіли ?
Вони вам рахунки вже за це виставили?
Зайканалужайке• 26 декабря 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
100%
Вас олигархиней родили, надо понимать?
Петриківна• 26 декабря 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
А вы зачем существуете?
Явно не для того чтобы размножаться
ivareka• 26 декабря 2025
Ответ дляБесбардак
ну вот, разве не аргумент?
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Удалено администрацией...
Понятия не имею сколько вы там падали
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
Вам реально до них є діло? Не плодітєсь, не розмножуйтесь. Обирайте що вам подобається, інші також мають право на вибір.
Та я не против, конечно пусть плодятся, я им не запрещаю)
Петриківна• 26 декабря 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
100%
Вы прямо как я хотела написать, написали.
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Вас олигархиней родили, надо понимать?
Княжной
ПоЗиТиВнАя• 26 декабря 2025
Ответ дляПетриківна
Большинство осознают как они лоханулись и завидуют тем, кто был умнее и не вляпался в это, но признают еденицы.
Теперь их детки вместе с ними будут на систему пахать, пока хозяева будут на своих 200 метровых яхтах рассекать по океанам и на островах педофилов развлекаться.
И да, миллионы детей пропадают в год, на планете, так что глаз да глаз нужен за детьми.
Паспортний стіл• 26 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
ага, а от виріс би у вас якийсь маргінал, бомж, злочинець, то не вважали б досягненням. тільки достойні соціальні одиниці можна вважати досягненням.
Борисфенка• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Якщо в дитину вкладати душу, маргінал не виросте.
Діти - це ще й наше продовження, яблучко від яблуньки.
Ок, достойні соціальні одиниці. Але ж і власні удосконалені копії.
Губка Боб• 26 декабря 2025
Вы уверены, что за это воплощение достигнете просветления, отработаете всю карму и не вернесь сюда еще раз?
Подобного достигнут единицы из всех.
Остальные обратно на отработку. И в какое тело ваша душа будет воплощаться, если не рожают детей? В племени тумба юмба и тому подобных, где рожают много детей..
Вообщем, есть вам над чем задуматься....
Вероятненько• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
нє, триеба скаржитися на кожен їхній пост, на кожну тему і коментар. будуть видаляти принаймні.
Це нічого не змінює.
Щоденний бенефіс триндичиха - найкраще тому підтвердження.
СКИБИДЫШь• 26 декабря 2025
Просто кожному - своє, всіх нас радують різні речі - і це нормально. Я не отримую радості від тварин, але діти дарують мені щастя - а комусь навпаки. Хтось не розуміє, як можна годинами пекти і навіщо, якщо можна купити за 5хв, а для когось це найбільший антистрес. Комусь потрібна постійна двіжуха на роботі, люди, досягнення, а комусь в кайф працювати онлайн з дому і днями нікого не бачити. Ми всі різні - це ж логічно)
Паспортний стіл• 26 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
буває всяке. мого двоюрідного брата так уже тьотя обхажувала, а виросло хтозна що. все в папашу.
Добротная• 26 декабря 2025
Ответ дляТигрЛьвович
хз, я рожать не хо
Вопрос наверное к тем, у кого они есть. Это все равно что писать, мне не нраваится Мерседес, у меня его никогда и не было. Не смешно ли?
Новорічна пальма• 26 декабря 2025
Чтобы проще выжить было
Пишу каліграфічно• 26 декабря 2025
У меня 3, взрослые уже.
Мне в радость было, когда они маленькие были, сейчас в радость когда выросли. Умные, красивые...., люблю, горжусь.
Борисфенка• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
З приказкою ’Це ти весь в того негідника тата’? Як запрограмувала, таким і виріс.
Мислеформи - дуже дієва штука насправді.
Паспортний стіл• 26 декабря 2025
Ответ дляВероятненько
Це нічого не змінює.
пости видаляють. ну й на тому дякуємо))
бо вже зовсім стають безкарні, знавіснілі троляки.
не можна цього допускати.
Добротная• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Это вы так делали? Иначе откуда вы знаете, у вас же нет детей. Да и не нужны они вам. Рожать должны лучшие
Добротная• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
в кого як.
Як і коти. Деякі коти це джерело лише проблем
Паспортний стіл• 26 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
ні, це вже я постфактум раціоналізую. вона нормально його виховувала. та безліч є прикладів, коли матері вкладають душу, а воно не в коня корм.