Я на хвилинку• 26 декабря 2025
А какая радость в детях? Зачем они нужны?
Місячне Сяйво• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
діти це дійсно клопіт і витрати на роки. але маленькі діти дають величезний сплеск позитивних гормонів, не досяжний ніяким іншим чином.
Не соглашусь
У меня и ребёнок и собака
От собаки объективно меньше хлопот и столько же позитива
У меня и ребёнок и собака
Місячне Сяйво• 26 декабря 2025
Ответ дляКоплю на груди
Детей рожают не для радости. Что за потребительское отношение к маленькому человеку?
А для чего?
Стакан воды?
У меня 1 ребёнок, я его люблю,но прикола не поняла. Это(дети()вообще не обязательно, имхо,и никакого такого счастья от них нет
Стакан воды?
Паспортний стіл• 26 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Не соглашусь
У меня и ребёнок и собака
вірю. особливо, якщо хлопчик і тим більше, якщо підліток.
Экспертиза• 26 декабря 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
А для чего?
Стакан воды?
Главное что бы потом у модных психологов не искал травмы детства ввиде поджопника, наматывая сопли на кулак. И есть такой парадокс- чем меньше для них стараютя, тем лучше.
Місячне Сяйво• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Неа,девочка
Элька-Карамелька• 26 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
1. Тому що у вас з´являється людина, яка вас безумовно любить. Чоловіки можуть зникнути, діти - завжди з вами.
2. На старості літ розумієш, що кар´єра і подорожі - то таке, ситуативне, а діти - це найкращі досягнення у житті.
3. З роками життя приїдається, все вже бачено, і чоловікам ви цікаві лише у репродуктивному віці. Тому в 45 років багато хто кусає лікті і ЕКО саме для них.
Пункт 1. А про дітей, які у стареньких батьків пенсію забирають і табуретками вбивають, не чули? «Безумовна любов»
Про «діти завжди з вами» і говорити нічого, така ж утопія
Ви якась геть недалека
НаливайКа• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
А зачем? Вот только от подруги, взяла на пару минут в руки мелкого монстра и уже утомил
Якщо у вас буде своя дитина, емоції будуть абсолютно інші, особливо перші пару років
Борисфенка• 26 декабря 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви якась геть недалека
1. Тітка моя колись казала ’Треба дітей до пенсії догодувати’. Забирають, бо забагато няньчать.
2. Так, діти завжди з мамою. Стають дорослими - йдуть в самостійне життя. І тут якраз головне не зволікати, бо буде як пункт 1, і пенсії забирати і табуретки.
Вчасна сепарація - це також турбота батьків
Мая твая не панимать• 26 декабря 2025
Ответ дляПаспортний стіл
У меня был всплеск только одних негативных гормонов ,или возможно я слишком тревожная мать ,не знаю.
Меня все раздражало ,расстраивало постоянно, дочка в детстве все время была истеричная ,спала ночью 4-5 часов не больше до 6 лет ,днём 1-2часа ,невропатологи не помогли нам ,болела постоянно, с садиком не сложилось ,в младшей школе тоже самое. Весь первый класс тащили её утром в школу с ужасными криками ,слезами
Вообщем радости никакой ,так и не поняла в чем это счастье материнства.
КинДза• 26 декабря 2025
Дети - это удовольствие и радость жизни, но только для тех, кто дозрел и реально готов отдавать. Для тех, кто привык думать о себе, не может заботиться о других, имеет нейроотличия и проблемы с сенсорной интеграцией, склонен к нарушению границ и т.д., конечно, материнство будет вызовом...
Добротная• 26 декабря 2025
Ответ дляволосатое стекло
Чого ж? Вона знає чого точно не хоче. А я тільки за те що б народжували тільки ті, хто дійсно цього хоче.
Щаслива людина, коли знає чого хоче, такі теми не створює, а також поважає життя та вибір інших людей.
Добротная• 26 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Явно ребенок не здоров. Сочувствую вам
Ответ дляНе обижаюсь
О ні, бачила таких діточок у нормальних батьків, що й ворогу не побажаєш.
Розумієте, те яке батьки на людях і які батьки наодинці з тидитиню це можуть бути абсолютно різні люди. Так, я знаю і розумію, що є психічні захворювання, або психологічні відхилення і зрозуміло, що ніхто не вплинути ні змінити таку дитину не може. Але я тако ж знаю дуже гарних батьків на людях і монстрів дома і багато працювала і мала контакт з дітьми таких батьків, 90% монстрів дітей(без закладених психічних проблем з народження) виростають саме у батьків монстрів. І ніхто крім самої дитини не знає страшної правди, і потім усі кажуть:’’такі чудові батьки, як у них могла з´явитися така жахлива дитина’’...
Не обижаюсь• 26 декабря 2025
Ответ дляol_kin
Це близькі родичі. Дитина дуже вперта і майже неможливо знайти спільну мову. Було витрачено чимало грошей на психологів, але зараз у 17 років вона нічого не цінує і цікавиться тільки матеріальним. Впертість нікуди не зникла. Одного дня вона просто вирішила, що школа їй не потрібна і перестала туди ходити. Ні вмовляння, ні розмови, ні будь-які інші спроби щось змінити не допомагають. У мами щастя материнства, не знаю як її нерви витримують, бо у дитини було майже все, що батькам дуже тяжким трудом давалось. Не знаю як буде зі стаканом води, але нерви здоровя зʼїдають.
Ответ дляНе обижаюсь
Бо, нажаль, в нашому суспільстві існує сильний тиск на жінку «чому незаміжня», «коли діти», ніби з тобою щось не так, а людині може бути просто комфортно.
І це жахливо. Моя рідна тьотя була щасливою людиною поки жила сама до 37 років, мала свій будиночок працювала вчителькою в селі під Києвом, у неї було все про що мріяла. Але усім близьким муляло, що вона не заміжня як усі. ’’Шо скажуть люди... Жінка щаслива тільки з чоловіком і дітьми і т.д.’’
Видали її заміж за розведеного родича, він алкаш якого вона ненавиділа усе життя, він її бив, теж ненавидів. Народився синок, кесарів розтин, була тяжка операція. Дитину вона боготворила і виховувала як вчителька, скалічила йому психіку ще в дитинстві, бо він мав постійно відповідати очікуванням усіх, її, вчителів, батьків, сусідів. Померла в 60 років від раку матки, усе життя після заміжжя прожила як в пеклі, дитина її ненавидить, виріс скалічений відлюдькуватий чоловік, Женився теж бо треба, бо була вагітна і у нього народилося двоє нещасних дітей. Довго писати, та й кому воно треба.
Тому оця адьська пропаганда про ’’жінка повинна народити’’ для мене виглядає знущанням. Кожна людина повинна бути щасливою! Неважливо як вона виглядає і кого любить(якщо, це не переходить рамки людської і законної моралі ).
Ответ дляНе обижаюсь
Що за абсурд з тим стаканом? Реально є люди які саме для догляду в старості народжують дітей?
Не обижаюсь• 26 декабря 2025
Ответ дляol_kin
таких достатньо, навіть глянути по цьому форуму про стакан води, або під тиском інших, бо якась бракована/ий, ти не така/ий як усі.
Губка Боб• 26 декабря 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ничего достигать не нужно, достаточно не соглашаться на следующие воплощения, просто уже в этой жизни принять, что это ваше последнее воплощение и больше вы колесосо сансары крутить не хотите.
Этот мир как майнинговая ферма, что питается энергией людей, которые здесь рождаются. По сути люди это ресурс- источник энергии. И больше всего энергии дают страдания, поэтому идут бесконечно войны, создаются новые эпидемии и пандемии, катаклизмы с помощью климатического оружия, голод и прочее.
По факту это и есть чистилище.
А кто за человека будет отрабатывать его карму? В этом чистилище готовят души высших порядков путем обучения. Кто не прошел обучение - на второй круг. Отказаться НЕЛЬЗЯ
Суицид - вернут обратно + попытка побега
Не вернуться на землю можно в двух случаях. Или вверх или душа на переработку/удаление.
Бокс-орун• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Почему именно пьянки?) Учебу/работу/поездки/прогулки/ и все все новое
Никогда наличие детей не мешало учёбе,работе, прогулкам, поездкам
Безсовісна кума• 26 декабря 2025
Ну як зачем, це ж можна зайняти інфантильну позицію в 60 років й намагатись запхати свою стару сраку їм на плечі, бо ж ’винні, стакан води, благадарнасть радітєлям’ і тд. Можна маніпулювати, вимагати увагу, влаштовувати концерти, що не люблять і не цінять, там купа ще приколів...
Тільки не про гроші• 26 декабря 2025
Ответ дляПлету корзинки
У меня мои дети вызывают только позитивные эмоции
Ну не преувеличивайте. Дети вызывают не только радость, а и переживания и раздражение и даже злость. Просто нужно уметь это в себе контролировать
Плету корзинки• 26 декабря 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ну переживания да, когда болели, остальное нет
Тільки не про гроші• 26 декабря 2025
Ответ дляПлету корзинки
Ну значит ваши дети ангелы во плоти или вы святая дева)
Плету корзинки• 26 декабря 2025
Ответ дляТільки не про гроші
При чем здесь святая дева, ну наверное с парнями повезло
Сизоока бестія• 26 декабря 2025
Материнство в радость, когда дети нормальные хорошие. А если ребенок проблемный, аутист или СДВГшник, тогда никакой радости. Я уже пожалела, что родила второго. Я так хотела, так хотела и дали мне проблемного ребенка, теперь мучаюсь уже14 лет и думаю зачем мне это все надо было. Спецом наверно такого дали, чтоб больше не захотела и на будущее. У меня дети сейчас перестали вообще вызывать хорошие ощущения в душе. И я понимаю людей, которые их не хотят. Это большая лотерея, родится нормальный ребенок или проблемный. А таких проблемных к сожалению сейчас стало много рождаться.
волосатое стекло• 26 декабря 2025
Ответ дляДобротная
Коли ти не в більшості то може бути страшно за свій вибір. Це тиск тому і супротив.
Из Кукуева я• 26 декабря 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Но они молодость украдут
бездетные тоже не вечно молодые
Из Кукуева я• 26 декабря 2025
Ответ дляMargaret Rose
Дітей, я вважаю, варто народжувати якщо людина впевнена в своїй стійкості, терплячості, готовності жертвувати своїм часом і має хоч якусь фінансову стабільність.
Якщо ви не впевнені - народжувати чи ні - візьміть на кілька днів до себе якихось племінників/дітей друзів і т.д. Якщо відчуваєте себе піднесеною і позитивною після них - тоді, ймовірно, ви будете хорошою мамою. Якщо після їхнього від´їзду ви спустошені і змордовані - краще не треба
Меня безумно утомляют чужие дети и совсем другие эмоции от своих. Так что этот тест не надежен
Мая твая не панимать• 27 декабря 2025
Ответ дляДобротная
Явно ребенок не здоров. Сочувствую вам
Спасибо
Но серьёзных диагнозов нет ,или может недообследовали .
Невропатолог ставила невротический синдром, сейчас дочке 14 лет ,научилась более менее контролировать эмоции .
С интеллектом все нормально ,была отличница ,сейчас есть 8-9 ,но так как у нас постоянно тревоги и отключения света ,то учится нормально очень сложно, когда уроки пропадают ,и самому все надо учить