Советничаю тут• Изменено вчера в 15:23

Втратила інтерес до чоловіка

Ми неодружені і разом не живемо. Але вже довгенько зустрічаємося,зо 3 роки. Інтерес потрохи вгасав, і вже дратує навіть як він говорить.
Мені 45, отож заміжжя не дуже треба. Але за ці роки ми ніде не їздили, ніде не відпочивали(хоча перші 2 роки він мав бронь). Він пропонував разом жити, але сенсу жити разом не бачу. Заробляє мало, більше опікується амою,ніж мною. За ці роки жодного разу не допоміг фінансово/не дав грошей на якусь приємність, мовляв, на,купи собі щось. В мене батько матері завжди на всі свята дарував гроші і гарні суми(нови йрік,день народження, 8 березня,Миколая...). у кафе/ресторанах були за 3 роки разів 6 (на його і моє ДН). Своє ДН я сама собі оплачувала. От щось таке згадати- і нема що,крім гулянь по парку і 2 походів у кіно,і 2 походів у театр. Скукота. НЕ хочу їхати до нього,не хочу проводити час. Учора говорили по відео. Блін,мене вже просто нудить від нього. Що він є, що його нема. Відчуття,що він тупо краде мій час.
Це вже кінець?
ПуГоФФка• вчера в 15:35
Ответ дляСоветничаю тут
ви про маму?))))
Да. Еще 3-5 лет и у него вообще не будет эрекции. Смысла ноль.
НаБалКоніХодять• вчера в 15:36
Ответ для13чудоСВЕТА
а спати за гроші - це проституція.
А як безплатно, то 100% любов?)))
Тролю як можу• вчера в 15:37
Ответ дляСоветничаю тут
не скажіть)))) мама могла собі на ті гроші норкову шубку купити, і т.ін.суми були гарні. безделушок ніхто не дарував. а скільки мама золота купила на ті гроші))в мене то все тепер. браслет на 25 грам(я не ношу,але..) це ліпше ніж якусь дрянь. і брюлики,і золото.так,воно совдеповське,але золото є золото.
А без свята ваша мама не могла собі нічого купити?
13чудоСВЕТА• вчера в 15:37
Ответ дляНаБалКоніХодять
А як безплатно, то 100% любов?)))
та спіть собі за гроші спокійно, ніхто вам нічого не каже. тільки це проституція і є.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 15:38
автор, жаль вас. вы три года убили на халявщика. ЗАканчивайте сейчас. Мужчины, как трамваи, обязательно будет следующий) даже в 60)))
автор Советничаю тут • вчера в 15:38
Ответ дляПуГоФФка
з ерекцією в нього все ок. там в роду всі чоловіки огого.дід трахав бабу до 80 років. баба тікала городами.
ще думала новий рік врятує. а він вже маму припхав і вона в нього буде жити місяць... я ні з чиїми мамами новий рік не святкуватиму.
автор Советничаю тут • вчера в 15:38
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
так,на роботі один вже залицяється,холостий,молодший на 5 років. симпатичний і зп в нього прекрасна)))
НаБалКоніХодять• вчера в 15:39
Ответ для13чудоСВЕТА
Хо хо
Якщо вам не дають ні грошей ні подарунків, то про що це говорить? -
Про те, що не варта ти нічого, просто пусте місце…
парИла я парИла• вчера в 15:39
Ответ дляТролю як можу
І шо? Коли чоловік дарує жінці на свята гроші, то це означає, що він не хоче напрягатися з вибором подарунка, це приблизно означає ’на тобі і від&бись’
коли чоловІк дарує гроші то це супер.
13чудоСВЕТА• вчера в 15:40
Ответ дляСоветничаю тут
і ви ще думаєте)) топіки пишете))
пошліть йому привітання з Різдвом краще)
автор Советничаю тут • вчера в 15:40
Ответ для13чудоСВЕТА
ви не праві. чоловік має вкладатися в жінку. це норма,а не проституція.
Таракашечка• вчера в 15:40
Ответ дляОскорбляю всячески
Это же не первый ваш пост здесь? И вы писали примерно год назад?
Пару дней назад. Он маме подарки купил, а автору нет
автор Советничаю тут • вчера в 15:45
Ответ дляБарабан для дорослих
а що, є черга?
чоловіки є. але ж я правильна,не можу з двома. але вже буду щось думати,до мене вже з 4 міс залицяється чоловік,молодший на 5 років. не бідний, симпатичний. вихований. точно один,без сім´ї.
Тролю як можу• вчера в 15:41
Ответ дляпарИла я парИла
коли чоловІк дарує гроші то це супер.
Ні. Не бачу в цьому сенсу у мене є доступ дл спільних грошей, можу купити, що захочу. Чим тоді подарунок відрізняється від звичайного життя?
Бабуся Бетман• вчера в 15:41
Ответ для13чудоСВЕТА
і ви ще думаєте)) топіки пишете))
100%
13чудоСВЕТА• вчера в 15:42
Ответ дляНаБалКоніХодять
Хо хо
а ваш пост говорить про те, що ви переходите на особистості, при тому нічого про мене не знаючи і що єдиний спосіб, яким ви піднімаєте собі самооцінку - це написати про когось якусь гадость. і якщо ваша цінність вимірюється грішми і подарунками, то радійте. що ж ви не радієте?
Таракашечка• вчера в 15:43
Ответ дляОскорбляю всячески
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3798966#a93...
автор Советничаю тут • вчера в 15:43
Ответ дляТролю як можу
значить він гарно заробляє. що ви можете зі спільних собі все купити. а якщо він приніс вам 20-25 тис. ви розженетесь на них? коли чоловік добре заробляє це і є вкладання в жінку,в сім´ю.
Бабуся Бетман• вчера в 15:43
Автор, оставляйте все лишнее в этом году, не тащите балласт в 2026
НаБалКоніХодять• вчера в 15:44
Ответ для13чудоСВЕТА
Радію!
Мене любить мій коханий!
Дарує подарунки, балує
Шкода тих жінок, що дозволяють себе знецінювати, бо як то гроші, то ж проституція… бідні…
автор Советничаю тут • вчера в 15:44
Ответ дляТаракашечка
Це не мій пост. Там люди зустрічаються 7 місяців, а ми 3 роки вже.
Таракашечка• вчера в 15:44
Ответ дляСоветничаю тут
А проблемы у вас одинаковые)
парИла я парИла• вчера в 15:45
Ответ дляТролю як можу
подарунок - те що з неба впало..а якщо зі спільного бюджету то який це подарунок?
автор Советничаю тут • вчера в 15:45
Ответ дляТаракашечка
А проблемы у вас одинаковые)
А ви думаєте таких мало?
Барабан для дорослих• вчера в 15:50
Ответ дляСоветничаю тут
так вам же вже і секс не треба, за що в вас вкладатись, за борщ?
автор Советничаю тут • вчера в 15:53
Ответ дляБарабан для дорослих
бо не стоїть у мене на нього вже. для того щоб отримати ,треба щось дати жінці -емоції,приємності.тоді само все стається,в неї є натхнення. спочатку хотілося сексу, плюс я люблю усіляку білизну,він був у захваті.Але що мені з того захвату, як більше нема нічого?. гра в одні ворота набридає. заставити себе його хотіти я не можу. В кредит любов не дарують.
месяцкие• вчера в 15:55
Ответ дляСоветничаю тут
Удалено администрацией...
автор Советничаю тут • вчера в 15:56
Ответ дляТролю як можу
могла. але на свято батько дарував гроші і мама йшла купувати,то була традиція.15 сережки,20 ланцюжок. чи шубку. чи якісь дорогі модні чобітки гдр.все то діставалось по блату за великі гроші.
автор Советничаю тут • вчера в 15:57
Ответ длямесяцкие
Удалено администрацией...
автор Советничаю тут • вчера в 15:58
Ответ дляНаБалКоніХодять
Хо хо
на жаль,це так. це аксіома.якщо чоловік бачить в тобі цінність-він все віддасть. а як ні....