L-i-s-a-92af• 26 декабря 2025

Чи співчуваєте ви цій жінці з Покровська?

Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів: 306
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляСвета_lana
А не бачила відео. Мій знайомий українсько мовний, в полоні на російській казав як наші солдати вбивають мирних жителів, а росіяни рятують. Відео теж гуляло по інтернету. В нього не було іншого виходу.
То вона ж не в полоні,в тому то й справа,що це російське відео про російських солдат.
Terramiss• 26 декабря 2025
А є шанс що насправді вони не були ждунами але тепер щоб зачепити рос слідчого за живе розказують історію мов чекали і мріяли допомагати?
Ну щоб більше уваги привернути - мов дивіться ми лояльні до рф ось так постраждали від іі солдат
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Есть с ихней стороны тоже хорошие
’ ихней’ -це чия?
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляфруктовая
они ж так ждали руцкого мира и вот он пришел в дом..
Згадала історію з Волновахи.
Там теж сімейство ’русский мир’ чекало,здорові лби донецькі в тцк боялись потрапити...
І дочекалися
Света_lana• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Гадаєте вона вільно може висказати свою думку?
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Чим повчальне
Локальний злочин
Локальний це як?
Тобто у вас такі злочини щодня поруч?
Света_lana• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Знайомого теж рос пропаганда знімала
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Та угомоніться. Ждали ждали, потім переждали.
Це так наука,для тих хто тут розказує,що краще в окупації.Нікого не нагадує?
Terramiss• 26 декабря 2025
Насправді якщо моя думка вірна - це геніальний хід
На весь світ прозвучить що рашка вбиває навіть лояльних до неі людей лише за те що вони українці. Ось таке «визволення» по рашистськи
Це ж зовсім по іншому звучить, ніж якби вона розказала що ненавидить рашистів, що вони чинили спротив і таке інше …
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Вона каже щиру правду?
Ви вважаєте,що вона бреше? В чому саме?
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляTerramiss
А для чого вони свідомо залишились в окупації? Щоб що?
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляСвета_lana
Не знаю,а для чого їй брехати про бажання чоловіка служити в рос.армії?
Terramiss• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Обставини в людей різні
Ви не знаєте їх, а вже для себе все вирішили
Света_lana• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви вважаєте,що вона бреше? В чому саме?
В тому, що чекала руський мир. Діти мабуть виїхали в неї. Родичі у Бердянську лишились тільки 60+, тримаються за хати, діти і онуки виїхали. Вони теж не кричать, що проти нинішньої влади.
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляTerramiss
Обставини в людей різні
Не знаю.Тому і цікаво,як ви вважаєте
автор L-i-s-a-92af • 26 декабря 2025
Ответ дляСвета_lana
То їй наче ж не 60 ще
А.р.і• 26 декабря 2025
Який жах! Жінку дуже шкода. Як може бути не шкода?
Людина соже помилятись, але не заслуговує на таке
Миззери• 26 декабря 2025
Никаких эмоций не вызывает
owl62• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Щоб кацапи не кинули ’на підвал’
KriskaA• 26 декабря 2025
Чому я повинна жаліти біосміття ? Вона хотіла кацапів - вона їх отримала, причому всюди
фруктовая• 26 декабря 2025
Удалено администрацией...
фруктовая• 26 декабря 2025
они так ждали руцкий мир..вот он и пришел
KriskaA• 26 декабря 2025
Ви б краще пожаліли закатованих чоловіків, старих, жінок і дітей Мощуна, Бучі, Ірпіня, Ізюма, Ягідного !
чаревна• 26 декабря 2025
Как то пофиг на нее. Для других будет пример того, кто такие оккупанты
Машкус• 26 декабря 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
А что делать рассказывать? Я думаю, никто не заслуживает быть убитым или изнасилованным, даже если у него взгляды не такие как у меня.
Вместе с тем меня поражает, что люди по прошествию 4 лет войны полномасштабной а до ее еще 9 лет оккупации части Донбасса, учитывая все что происходило продолжали ждать рашу.
Я еще могу как от сама себе объяснить, когда люди ее ждали в 2013-2014, еще не зная и не понимая, что она на самом деле приносит. Но в 2025 для меня это за гранью понимания.
А есть люди которые уже устали от всего. Ну выехали б они из города и что дальше?! 2тыс грн впо на пол года а дальше все твои проблемы? Государство как то о них позаботится? Немцы о наших заботятся больше чем родная страна....они остались жить в своем доме и я их очень понимаю
Mrs.Pretty• 26 декабря 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3800112
Команда манек не покладая рук строчат одно и то же, чтобы отвлечь внимание от Гуляйполе
Olga Zelenyak• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
Надо видео посмотреть, чтобы понять что вопрос не в том кто и от кого устал.
Your Sweetheart• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
В чому провокація? Якого конфлікта?
Останній абзац
Teonaa• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Локальний це як?
Тобто у вас такі злочини щодня поруч?
Отак, що не поголовно із всіма скоюєтся
Your Sweetheart• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що заважала цьому чоловіку піти водієм по-контракту в армію країни,громадяниним якої він є?’Кушать’ йому точно в Україні не бракувало.
Бо не всі повинні воювати