Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
Ответ дляСимфония номер 5
Твоя матня дома на дієті сидить, бо цукор же бачте в нього. В той час коли люди з набагато серйознішими проблемами зі здоров´ям, загнані тицикунами в окопи.
Він не тому сидить удома, а тому що робить креслення для дронів, щоб вбивати ’вашіх мальчікав’
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Боюсь, вас не зрозуміти, за що бореться Ізраїль. А він розмірами, нагадаю, як Київська область. Я ж кажу - валіть в теплі краї, не мучайтесь тут.
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Слухайте, у вашого цукрового такі проблеми з прямими обов´язками чоловіка, що ви тут свої сексуальні фантазії про засовування щось кудись транслюєте? Підмініть когось в окопі, а він тут буде тримати для вас тил. От тоді і розкажете. А поки ви висиджуєте на дупі мозолі , і на людей кидаєтесь. Ваш син і чоловік не воюють, а ваші- рідні двоюрідні, то вже не родичі першої черги.
Ответ длязона_комфорта
У тебе як у голодної куми тільки х на умі - доречі, в армії зможеш вирішити це наболіле для тебе сексуальне питання
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Судячи з того, які теми в топі - про Гуляй поле, інші фортеці захоплені і спалені, судячи з того скільки з кожним днем окуповується згідно з карти deep state, то робить він свої креслення дуже погано. Може від нього більше користі буде в окопі? Хай спробує.
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Ти дуже точно описала себе, тож іди свої проблеми і вирішуй.
Ответ длязона_комфорта
Та всі на твою матню очікують, що вона зробить креслення краще :)) Шкода тільки, що в нього голови немає як і головне - і зробити він ніщо не здьобен
От тому ти тут про сексуальні проблеми і строчиш
Antoninaya1• 26 декабря 2025
Не туди пішла тема. Не туди. Не спілкуйтеся з ботами в їх темах, бо тут вони в своїй багнюці. Таким чином відволікають від дійсно важливих питань
зона_комфорта• 26 декабря 2025
Ответ дляAntoninaya1
Як тільки їм пропонуєш показати свої переконання безпосередньо на фронті, а не в тилу і в окопах інтернету, то з них відразу пре наповнення їхнього кишківника і жовчного.
От і все що треба знати, про їх диванний патріотизм.
Aksinia 111• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
А есть люди которые уже устали от всего. Ну выехали б они из города и что дальше?! 2тыс грн впо на пол года а дальше все твои проблемы? Государство как то о них позаботится? Немцы о наших заботятся больше чем родная страна....они остались жить в своем доме и я их очень понимаю
Ну вот дождалась, что о её муже позаботились . Такая забота лучше?
Nataliiazp• 26 декабря 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Она там в видео рассказывает, как они армию рф ждали и ее муж даже планировал идти туда служить водителем.
Вы ж учитывайте кому она это рассказывает
Olga Zelenyak• 26 декабря 2025
Ответ дляAksinia 111
Уже разобрались здесь в теме. Это частный случай. Как там выше заметили, всех не перетрахают. Все ок, не о чем беспокоиться. Самое главное рассказывать, как ты их ждал. А ей еще и карту с миллионом дали. Широкая русская душа. Могли убить, но только изнасиловали и карту дали. А еще дом сожгли вроде, но зачем ей дом?
Можно по этому сюжету новое великое русское произведение нарисать с русскиии военными в главной роли. Аля «тварь я дрожащая или право имею». Потом в школьную программу включить.
Aksinia 111• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
Рассмотрим другой вариант. Они выехали, жилья нет- надо платить за аренду. Мужа в зсу и на фронт- 3 месяца и его нет. Намного лучший вариант?
Всё, что Вы описали, в любом случае лучше, чем убийство мужа в голову, групповое изнасилование и сгоревший дом . И это чудо, что её оставили в живых . Хотя психика там явно будет ооочень долго восстанавливаться и ещё вопрос восстановится ли . Думаете в рашке ей предоставят жильё, работу и денег мешок дадут ?
Aksinia 111• 27 декабря 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Ага, частный случай . Пусть такие ’вумные’ поинтересуются, в одном Изюме сколько убито мирных, среди них женщины и дети .
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Євреї - народ без землі, який прийшов на чужу землю. До чого тут Україна, і навіщо на євреїв нам рівнятися? Скільки можна цього тупого мавпування і навіщо?