L-i-s-a-92af• 26 декабря 2025

Чи співчуваєте ви цій жінці з Покровська?

Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів: 306
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
А есть люди которые уже устали от всего. Ну выехали б они из города и что дальше?! 2тыс грн впо на пол года а дальше все твои проблемы? Государство как то о них позаботится? Немцы о наших заботятся больше чем родная страна....они остались жить в своем доме и я их очень понимаю
А мужик там що - інвалід-колясочник був ? Чи може зміг би працювати в тилу ? А у неї що з руками - теж лапки і працювати не змоглаб в евакуації ?? Вони чекали на кацапів. І не треба фантазувати виправдання.
Машкус• 26 декабря 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Надо видео посмотреть, чтобы понять что вопрос не в том кто и от кого устал.
Видео не смотрела
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляMrs.Pretty
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3800112
Команда манек не покладая рук строчат одно и то же, чтобы отвлечь внимание от Гуляйполе
Чьто ті такоє, манька ?
Mrs.Pretty•
Учасник проєкту з 03.10.25
Teonaa• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це так наука,для тих хто тут розказує,що краще в окупації.Нікого не нагадує?
Це сталося в окупації?
Olga Zelenyak• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
Видео не смотрела
Так так посмотрите. Разве проблема в том что она хотела остаться в своем дома, потому что ей ехать некуда?
Она сидит рассказывает как ее муж ждал российскую армию и как планировал идти в ней служить в качестве водителя. При этом у них дочь на подконтрольной территории живет.
А теперь скажите: что в головах у этих людей?
Teonaa• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви вважаєте,що вона бреше? В чому саме?
Не бреше, а просто заявляє те, що треба.
Ямщеине подивилася, я поки теоретизую, читаю і спілкуюся.
Ну мені неясна заява про укр.зброю наприклад. Це вона таке каже? Чи це просто думка якоїсь порадниці?
Машкус• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Давайте будем реалиствми 35млн украинцам не победить 140 млн рашистов без супер оружия которое нам не дают. У вас много родни/знакомых воевали или воюют? Знаете какой сейчас средний срок жизни вчера мобилизированного? Думать что пойдя сейчас на войну то сможешь вернуть границы 22го года- увы идиотизм(((
Antoninaya1• 26 декабря 2025
Ответ дляMrs.Pretty
Да не только от Гуляйполя, есть еще Мирноград и кроме них достаточно фортець-мясорубок.
Сейчас, перед предполагаемым референдумом/выборами столько этого бесполезного шума будет. Истории зомбирования всплывают как в 22.
Машкус• 26 декабря 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
А что она должна говорить рашискому следаку?? Мы вас ненавидим и убить готовы?
Mrs.Pretty• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Чьто ті такоє, манька ?
Mrs.Pretty•
Учасник проєкту з 03.10.25
Ой, старожилы юрского периода, 2023 года регистрации, обозвались))
Olga Zelenyak• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
А вы считаете что она должна говорить то, что сказала и это как то изменит ситуацию?
Машкус• 26 декабря 2025
Ответ дляOlga Zelenyak
Если она скажет что их ненавидит то завтра и ее прирежут тихо в темном углу. Или потащат на допросы и пытки´- партизанить остались? Минус проблема и минус ненавистный хохол.
Antoninaya1• 26 декабря 2025
НЕ ПРАЦЮЄ це вже. А ваші робочі акки, вже такі заїжджені, що віри їм немає. Викликає виключно огиду і відразу згенеровані та змонтовані відео. З ’мальчіка в трусіках’ сміялися, а самі, використовуєте плагіат, бо свого нового щось придумати не здатні
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
О....який же вечір без ’хахлі, сдавайтєся!’. Осьо - читайте і багато думайте.
у Ізраїля в цій війні не було шансів.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Війна_Судного_дня
KriskaA• 26 декабря 2025
Сторони :
Ізраїль
Сирія
Єгипет
СРСР[10]

Експедиційні сили:

Саудівська Аравія
Алжир
Йорданія
Ірак
Лівія
Кувейт
Туніс
Марокко
Куба
КНДР

Хто переміг - в курсі ? Чи освіжити пам´ять кацапському сміттю ?
Симфония номер 5• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
у Ізраїля в цій війні не було шансів.
Ну так ідіть і воюйте, разом з синами і чоловіками. Там ,у Ізраїлі, собі таких відмазок не придумують, як оце ви.
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Так і підем, не вискакуй з трусів ! ВСІ будуть воювати, хто в країні. І навіть твоя матня.
Машкус• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
у Ізраїля в цій війні не було шансів.
В Израиле военнообязанные даже женщины, на войну идут дети политиков и чинуш а те кто при власти не воруют лярдами в три горла
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
Так і у нас до того йде ! Так що валіть якнайскорше :)))
Симфония номер 5• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Сторони :
Ізраїль
Сирія
Єгипет
СРСР[10]

Експедиційні сили:

Саудівська Аравія
Алжир
Йорданія
Ірак
Лівія
Кувейт
Туніс
Марокко
Куба
КНДР

Удалено администрацией...
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
У війні Судного дня переміг Ізраїль.
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
Симфония номер 5• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Так ви підете, як ідете всі чотири роки.
За своєю матньою дивися.
Olga Zelenyak• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
Зачем говорить что она их ненавидит? Тем более очевидно что никто там в их семье их не ненавидел.
Teonaa• 26 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви вважаєте,що вона бреше? В чому саме?
Я просто категорично не згодна із тим, в якому ключі це обговорбється. Категорично. Йде війна. Йде..як це назвати..ну типу ненависть одного народу до іншого (обоюдно). Як Ви вважаєте, от пусти наших, українських якихось наріков* чи зеків**, чи душевнохворих*** (а у нас гребуть всяких!) - вони, окупувавши якусь дєрєвєньку, будуть ходить як мишки і в хату чужу без спросу не зайдуть? А далі що буде, коли зайдуть? От конкретно військові із визначених категорій (*, **, ***).
Так от. Я проти того, в якому ключі це обговорюються. Бо основна думка тут, що так буде із кожною хатою на шляху. Тоді вся луганщина має бути вже 10-11 років як переґвалтована. А цього немає, і це - факт. А Ви ще й кажете, що така доля жде всю державу. Ну, вірно я Ваш посил розумію? Що всю величезну державу переаахають.
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
За своєю матньою дивися.
Моя матня при справі, що вбиває кацапів. А твоя ?
Машкус• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
У війні Судного дня переміг Ізраїль.
И сейчас у них все ок? И квартиры с бомбоубежищами не строят? И бомбежку им сша недавно не помогало отбивать?
Симфония номер 5• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
KriskaA• 26 декабря 2025
Ответ дляМашкус
Боюсь, вас не зрозуміти, за що бореться Ізраїль. А він розмірами, нагадаю, як Київська область. Я ж кажу - валіть в теплі краї, не мучайтесь тут.
Симфония номер 5• 26 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Твоя матня дома на дієті сидить, бо цукор же бачте в нього. В той час коли люди з набагато серйознішими проблемами зі здоров´ям, загнані тицикунами в окопи.