Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
Ответ дляTerramiss
Насправді якщо моя думка вірна - це геніальний хід
На весь світ прозвучить що рашка вбиває навіть лояльних до неі людей лише за те що вони українці. Ось таке «визволення» по рашистськи
Це ж зовсім по іншому звучить, ніж якби вона розказала що ненавидить рашистів, що вони чинили спротив і таке інше …
Кстати да , не думала про это но вы правы
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Згадала історію з Волновахи.
Там теж сімейство ’русский мир’ чекало,здорові лби донецькі в тцк боялись потрапити...
І дочекалися
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 27 декабря 2025
Ответ дляNataliiazp
Вы ж учитывайте кому она это рассказывает
То есть вы считаете что женщина, которая подвергалась групповому изнасилованию и мужа которой просто взяли и убили, хотя он не оказывал никакого сопротивления, не имеет выбора: просто рассказать об обстоятельствах этого преступления или сочинять, как они все были за рф?
Типа если этого не сказать то что будет?
Опять по кругу пустят?
Ответ дляМашкус
А есть люди которые уже устали от всего. Ну выехали б они из города и что дальше?! 2тыс грн впо на пол года а дальше все твои проблемы? Государство как то о них позаботится? Немцы о наших заботятся больше чем родная страна....они остались жить в своем доме и я их очень понимаю
А как о них ’заботятся’ в оккупации расскажите?
Ответ дляMrs.Pretty
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3800112
Команда манек не покладая рук строчат одно и то же, чтобы отвлечь внимание от Гуляйполе
Да,вообще,очередную посадку русские оккупаны штурмуют уж который год!Сткнания по-поводу Покровска и Крупянска уже неактуальны,так вы новую песню о старом запели? Расскажите лучше,какой крупный обласной центр контролирует русня за 4 года и ценой миллиона дохлых ванек?
Ответ дляYour Sweetheart
Останній абзац
Останній абзац я попросила адмінів відредагувати,бо не маю можливості це зробити.
Скопіювала текст,а хештегі автоматично прикріпилися
Ответ дляYour Sweetheart
Бо не всі повинні воювати
Тобто в російській армії йому нормально воювати,а от в укрвїнській-ні?
Ответ дляKriskaA
А мужик там що - інвалід-колясочник був ? Чи може зміг би працювати в тилу ? А у неї що з руками - теж лапки і працювати не змоглаб в евакуації ?? Вони чекали на кацапів. І не треба фантазувати виправдання.
100%
Чекали благодійників і дочекалися таки ’ своих’
Ответ дляTeonaa
Це сталося в окупації?
Так,це сталося біля Покровська,де хазяйнує російська армія окупантів
Ответ дляМашкус
Давайте будем реалиствми 35млн украинцам не победить 140 млн рашистов без супер оружия которое нам не дают. У вас много родни/знакомых воевали или воюют? Знаете какой сейчас средний срок жизни вчера мобилизированного? Думать что пойдя сейчас на войну то сможешь вернуть границы 22го года- увы идиотизм(((
Давайте будем реалистами и очевидно,что всю Украину рашисты не захватят НИКОГДА,а по-факту даже 40км до границы Донецкой области ’идут’ 4 года те 140млн.
Ответ дляAntoninaya1
Да не только от Гуляйполя, есть еще Мирноград и кроме них достаточно фортець-мясорубок.
Сейчас, перед предполагаемым референдумом/выборами столько этого бесполезного шума будет. Истории зомбирования всплывают как в 22.
Вы б так за мокшан переживали или русский мир не жалко,пусть дохнут пачками за 2км посадки?
Ответ дляAntoninaya1
НЕ ПРАЦЮЄ це вже. А ваші робочі акки, вже такі заїжджені, що віри їм немає. Викликає виключно огиду і відразу згенеровані та змонтовані відео. З ’мальчіка в трусіках’ сміялися, а самі, використовуєте плагіат, бо свого нового щось придумати не здатні
Це ви сама з собою розмовляєтечи до кого звернення?
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
Нам не треба російської окупації,бо вона страшніше війни.
Ответ дляTeonaa
Я просто категорично не згодна із тим, в якому ключі це обговорбється. Категорично. Йде війна. Йде..як це назвати..ну типу ненависть одного народу до іншого (обоюдно). Як Ви вважаєте, от пусти наших, українських якихось наріков* чи зеків**, чи душевнохворих*** (а у нас гребуть всяких!) - вони, окупувавши якусь дєрєвєньку, будуть ходить як мишки і в хату чужу без спросу не зайдуть? А далі що буде, коли зайдуть? От конкретно військові із визначених категорій (*, **, ***).
Так от. Я проти того, в якому ключі це обговорюються. Бо основна думка тут, що так буде із кожною хатою на шляху. Тоді вся луганщина має бути вже 10-11 років як переґвалтована. А цього немає, і це - факт. А Ви ще й кажете, що така доля жде всю державу. Ну, вірно я Ваш посил розумію? Що всю величезну державу переаахають.
Я, на відміну від вас,дуже добре знаю історію,а вона,як відомо кожній освіченій людині,циклічна.Ті,що втомилися від безкінечної війни в 1922м,потім були замордовані,розстріляні,заморені шткчним голодом в 1933м. І дивилисьяк внаслідок їхнього ’ пацифізму’ і безхребетності,їх діти помирають в муках в колисках.
Ответ дляTerramiss
А є шанс що насправді вони не були ждунами але тепер щоб зачепити рос слідчого за живе розказують історію мов чекали і мріяли допомагати?
Ну щоб більше уваги привернути - мов дивіться ми лояльні до рф ось так постраждали від іі солдат
Так, таке може бути
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
То ця жіночка з наведеної ситуації під Покровськом,теж не хотіла.Тож все,що відбуломя далі теж дуже логічно
Ответ дляМашкус
Поживите в февраля 22го в Харькове а потом поговорим
Ви б уже могли в Бєлгород перебратися
Ответ длязона_комфорта
Судячи з того, які теми в топі - про Гуляй поле, інші фортеці захоплені і спалені, судячи з того скільки з кожним днем окуповується згідно з карти deep state, то робить він свої креслення дуже погано. Може від нього більше користі буде в окопі? Хай спробує.
А скільки окуповпно відсотків від території України з лютого 2022 року за 4 майже роки?
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
А чому ж історія не повторилася в Криму? Чому татар у потягах нікуди не депортують?
Погано ви знаєте історію. Голод був організований грузином Кобою, він же Йосип Сталін (Джугашвілі), та євреями Кагановичами. А зараз в центрі столиці України стоїть мінора, найбільша у Європі.
До речі, через Джугашвілі -Сталіна загинуло багато російської аристократії і інтелігенції.
Ответ дляAntoninaya1
Не туди пішла тема. Не туди. Не спілкуйтеся з ботами в їх темах, бо тут вони в своїй багнюці. Таким чином відволікають від дійсно важливих питань
А які питання дійсно важливі,уточніть?
Ответ дляOlga Zelenyak
Так так посмотрите. Разве проблема в том что она хотела остаться в своем дома, потому что ей ехать некуда?
Она сидит рассказывает как ее муж ждал российскую армию и как планировал идти в ней служить в качестве водителя. При этом у них дочь на подконтрольной территории живет.
А теперь скажите: что в головах у этих людей?
Як ви не розумієте. Вон б розказувала таке в будь-якому разі , чи мали б вони такі плани, чи підтримували б зсу і взагалі залишилися агентами під прикриттям. Правди ви не дізнаєтесь. Інше вона не може сказати. 50% що все так і є і 50% що все навпаки
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
А він там воював?
Ответ дляМашкус
Рассмотрим другой вариант. Они выехали, жилья нет- надо платить за аренду. Мужа в зсу и на фронт- 3 месяца и его нет. Намного лучший вариант?
Хоч би мільйон за нього отримала і почала жити своє найкраще життя,ватна дура.А так жив як ждун,і здох як нікчема.От і вся мораль цієї історії.
Ответ дляOlga Zelenyak
Уже разобрались здесь в теме. Это частный случай. Как там выше заметили, всех не перетрахают. Все ок, не о чем беспокоиться. Самое главное рассказывать, как ты их ждал. А ей еще и карту с миллионом дали. Широкая русская душа. Могли убить, но только изнасиловали и карту дали. А еще дом сожгли вроде, но зачем ей дом?
Можно по этому сюжету новое великое русское произведение нарисать с русскиии военными в главной роли. Аля «тварь я дрожащая или право имею». Потом в школьную программу включить.
100%
Я теж одразу Достоєвського згадала...