Денис Казанский
1 год ·
Відео, обов´язкове для перегляду всім для розуміння, що буває там, куди приходить армія росії.
У Покровську російські солдати жорстоко розправилися із сім´єю «ждунів», які залишилися в місті чекати на російську армію.
На відео свідчення мешканки міста Вікторії Швайко старшому дізнавачу російської військової поліції Полянському Алєксєю Валерійовичу.
Жінка розповідає, що в ніч з 22 на 23 грудня 2025 року до її будинку, де знаходилися вона, її чоловік і свекруха, увірвалися троє п´яних російських військових з 30-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії з позивними - ’Усмішка’, «Шухєр» та «Строй».
Спочатку вони довго знущалися з її чоловіка і били його, потім прострелили йому ногу і вбили. Саму жінку по черзі зґвалтували. Свекруху також хотіли вбити, але вона змогла втекти, поки росіяни натовпом ґвалтували господарку будинку.
Вікторія Швайко наголошує, що її чоловік не був прихильником України, чекав на Росію і планував піти служити в російську армію водієм. Його вбили просто заради розваги. Ті, на кого він чекав і дочекався..
1 год ·
Natalia505• вчера в 20:58
Та нє, тут мені з піною в роті доводили, що якщо зустрічати радісно росіян, махаючи прапорцями то тобі нічого не загрожує. Нафіга ви це дивитесь, воно вам треба?
Ответ дляNatalia505
конечно треба.она дает показания а мне интересно.куда и как и сколько раз и как мужа мучили асвабадители .эх жаль шо свекровь асвабадительного куя не попробовала-убежала пока невестку чпокали а там же и вич и спид и гепатиты это ж представьте кто на нее лез...
Ответ дляNatalia505
А пам*ятаєте, як в Попасній сім*ю в т.ч.і дітей застрелили кацапи? При тому, що ця сім*я дружила з кацапами. А одного разу відмовились їм безкоштовно дати самогон і вночі вся сім*я поплатилась життям
Ответ дляowl62
та это там везде.вон телка была с ребенком 4 годика.водку продавала асвабадителей встречала .всем давала.по кругу пустили в последний раз и прирезали а там фото еще девочки голая на морозе.донецкая обл вроде.тоже знасиловали и убили
Ответ дляфруктовая
’Асвободители и на раше такое творят, почитайте раша-сайті
Симфония номер 5• вчера в 21:15
Ответ дляNatalia505
Зверніть увагу, як автор смакує це все, які відверто похабні у неї дописи.
Зараз заблокує мене.
Адміністрація, зверніть увагу на юзера, про якого вам писали вчора у відповідній темі.
Зараз заблокує мене.