фруктовая• вчера в 20:53

У Покровську російські солдати жорстоко розправилися із сім´єю «ждунів»

Денис Казанский
1 год ·
Відео, обов´язкове для перегляду всім для розуміння, що буває там, куди приходить армія росії.
У Покровську російські солдати жорстоко розправилися із сім´єю «ждунів», які залишилися в місті чекати на російську армію.
На відео свідчення мешканки міста Вікторії Швайко старшому дізнавачу російської військової поліції Полянському Алєксєю Валерійовичу.
Жінка розповідає, що в ніч з 22 на 23 грудня 2025 року до її будинку, де знаходилися вона, її чоловік і свекруха, увірвалися троє п´яних російських військових з 30-ї окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії з позивними - ’Усмішка’, «Шухєр» та «Строй».
Спочатку вони довго знущалися з її чоловіка і били його, потім прострелили йому ногу і вбили. Саму жінку по черзі зґвалтували. Свекруху також хотіли вбити, але вона змогла втекти, поки росіяни натовпом ґвалтували господарку будинку.
Вікторія Швайко наголошує, що її чоловік не був прихильником України, чекав на Росію і планував піти служити в російську армію водієм. Його вбили просто заради розваги. Ті, на кого він чекав і дочекався..https://www.facebook.com/reel/1805001443537117
автор фруктовая • вчера в 20:54
а представьте если б у них был ребенок...и неважно мальчик или девочка..ждуниху насиловали оральным и анальным способом.пошла жаловаться а толку..
автор фруктовая • вчера в 20:54
на видео дает показания следователю рф.подробно рассказывая как все было.
автор фруктовая • вчера в 20:55
а шоколадо мертветчуковская ботня тут орет что с пешками долларов и цветами к нам орки заедут и как прекрасна окупация
автор фруктовая • вчера в 20:56
отдайте твари своих детей шторму зет.на сутки.а потом звиздите о ркцуом мире и окупации
Natalia505• вчера в 20:58
Та нє, тут мені з піною в роті доводили, що якщо зустрічати радісно росіян, махаючи прапорцями то тобі нічого не загрожує. Нафіга ви це дивитесь, воно вам треба?
автор фруктовая • вчера в 20:58
Удалено администрацией...
Ваше Высочество• вчера в 20:58
@ала жаба гадюку
автор фруктовая • вчера в 20:59
Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:00
Ответ дляВаше Высочество
@ала жаба гадюку
Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:00
Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:01
шо то порохоботня с мертветчуковскими темку не коментит.не тот контект для них
автор фруктовая • вчера в 21:04
Ответ дляNatalia505
конечно треба.она дает показания а мне интересно.куда и как и сколько раз и как мужа мучили асвабадители .эх жаль шо свекровь асвабадительного куя не попробовала-убежала пока невестку чпокали а там же и вич и спид и гепатиты это ж представьте кто на нее лез...
owl62• вчера в 21:05
Ответ дляNatalia505
А пам*ятаєте, як в Попасній сім*ю в т.ч.і дітей застрелили кацапи? При тому, що ця сім*я дружила з кацапами. А одного разу відмовились їм безкоштовно дати самогон і вночі вся сім*я поплатилась життям
vikinguryonok• вчера в 21:05
Що тут скажеш... дочекались ріцький мір, в усьому його облічьє
автор фруктовая • вчера в 21:06
Ответ дляowl62
та это там везде.вон телка была с ребенком 4 годика.водку продавала асвабадителей встречала .всем давала.по кругу пустили в последний раз и прирезали а там фото еще девочки голая на морозе.донецкая обл вроде.тоже знасиловали и убили
автор фруктовая • вчера в 21:07
подъехала машина с орками к дому .у мамы 2 дочки подростки но одна ушла как раз к бабушке.и они забрали девочку и через сутки еле живую привезли и кинули во двор маме под ноги.тоже в окупации
owl62• вчера в 21:09
Ответ дляфруктовая
’Асвободители и на раше такое творят, почитайте раша-сайті
автор фруктовая • вчера в 21:09
Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:09
Ответ дляowl62
то ж да.там калека херой ес ве оу пол деревни сжег соседей перерезал там жесть их криминальные новости.беременной ножом пузо распорол
автор фруктовая • вчера в 21:11
Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:11
фууу счас вырву как она рассказывает все эта жертва руцкого мира
автор фруктовая • вчера в 21:11
Удалено администрацией...
ЗлыеБухи• вчера в 21:11
Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:13
Ответ дляЗлыеБухи
Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:14
Ответ дляЗлыеБухи
Удалено администрацией...
как вам видосик .прокоментируйте плис
Симфония номер 5• вчера в 21:15
Ответ дляNatalia505
Зверніть увагу, як автор смакує це все, які відверто похабні у неї дописи.
Зараз заблокує мене.

Адміністрація, зверніть увагу на юзера, про якого вам писали вчора у відповідній темі.
Full House• вчера в 21:14
Це у вас щось нездорове, так обсмоктувати насилля над людьми
ЗлыеБухи• вчера в 21:15
Вперше за неділю.зайшла на форум)).
Але ви далі самі з собою.спілкуйтесь!
автор фруктовая • вчера в 21:15
Ответ дляСимфония номер 5
Зараз заблокує мене.

Удалено администрацией...
автор фруктовая • вчера в 21:15
Ответ дляFull House
Удалено администрацией...