Фиона Шрековна• Изменено 26 декабря 2025

Оцініть шанси підвищення на роботі

За два роки компанія виросла у декілька разів.
Всі ці два роки тут працює ця людина і тягне на собі великі обʼєми роботи.
Всі знають цю людину, всі їй довіряють, всі в курсі, що вона старанно працює і у своїй області знає все краще, ніж будь-хто.
Всі вважають її керівником, хоч і без підлеглих, але вона відповідає за важливу ланку роботи.
Її керівник підвищує їй зарплату.
Міняється організаційна структура і їй починають шукати керівника: проміжна ланка між нинішнім керівником і нею.
Керівник в шоці, тому що планував ставити її тім лідом, а під неї вже набирати людей.
Йде до свого керівника і толково розʼясняє, що краще взяти на цю посаду нашу Маню і підвищити їй зарплату, бо Маня вже робить цю роботу, ніж брати людину над Маньою , і пояснювати тій людині все заново. І що хай краще Маня йде вище, і їй буде підмога.
Керівник Мані бачить на цій посаді лише її і розглядає як рівну собі.
Керівник керівника сказав ʼхороша ідея, розглянемо їїʼ.
Як ви вважаєте?
Маня, тобто я, дуже переживає, оскільки різниця у зарплаті суттєва.
Раніше мій керівник мав великий вплив і його ідеї в 90% випадків підтримувались.
Результат:
вже голосів: 24
9 (37.5%) Середній
8 (33.33%) Низький
7 (29.17%) Високий
Не кую, не мелю• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Буквально позавчора
Вибачте, а ви працюєте в офісі чи на базарі?
Ви ж не розумієте очевидних речей )
Ой прасцице, ’уважаемый’ тим лид с двумя годами опыта, с таким уровнем хамства вас точно поднимут, можете не переживать.
Пасхальний тролік• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Бувайте )
Феноменальная ид@отка
автор Фиона Шрековна • 26 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Феноменальная ид@отка
Зачепило, так?)
За когось впрягається керівник і просить підвищення, а хтось миє підлогу біля каси )
Життя таке, хто на що заслужив)
Пасхальний тролік• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Зачепило, так?)
Життя таке, хто на що заслужив)
Я вообще-то директор департамента в финучреждении. Но таких выскочек как вы хорошо знаю. Вы будете сидеть на этой работе, пыжась как пузырь своей важностью и изводить своим хамством, пока другие люди приходят, уходят, растут и развиваются. Были б вы такая классная, как думаете, вас бы или во время смены оргструктуры автоматически повысили, или начальник бы предложил, а не ждал 2 месяца. Но у вас не хватает мозгов это понять увы. Ничего, вырастите, наберетесь опыта, это наживное
автор Фиона Шрековна • 26 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
Пасхальний тролік• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
Идите начальнику скажите, что он тупорылый. Это добавит шансов на повышение, гарантирую! Он и так о вас невысокого мнения, как и обитатели форума
автор Фиона Шрековна • 26 декабря 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Удалено администрацией...
Пасхальний тролік• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Удалено администрацией...
Ну это ж ваш уровень, оно ж видно. И коллеги это видят, и начальство увы. Так что шансов 0
Правильно_Валерчик• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Вакансія на посаду, про яку я пишу, висить вже два місяці. Мій керівник гальмує пошуки.
у компании проблемы, а ваш руководитель тормозит?
серьезно? из-за кого-то постороннего?

он хочет на выход?
я вангую, со временем новый его сожрет и выплюнет
он не за вас вписывается а за ’своего человека’, чтобы его лично не сожрали
Правильно_Валерчик• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Керівник мого керівника - людина нова.
Прийшов на роботу позавчора.
Місяць назад у нас навіть посади такої не було.
Ну, я в будь-якому випадку не засмучусь, як би не було. Навіть без підвищення я добре заробляю
ну вот смотрите, даже на такую позицию никого не вырастили у себя, а взяли со стороны
и ему удобнее взять со стороны нового СВОЕГО человека, чем местных двигать
автор Фиона Шрековна • 26 декабря 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так там і претендентів не було.
Мerida• 26 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Зачепило, так?)
Життя таке, хто на що заслужив)
Вы злитесь на форумчанок за то, что вам правду сказали? Никто не написал вам, что должность ваша. Потому что все вам позавидовали?
автор Фиона Шрековна • 27 декабря 2025
Ответ дляМerida
Я вам уже писала свою позицию: повысят - хорошо, нет - так нет.
Я ни на кого не злюсь.
Я ставлю овцу, которая решила самоутвердиться, на место.
И меня очень удивляет, что большинство людей не видит главного- за меня ручается мой начальник и все руководство. Но, да, конечно же, в мире советчиц это абсолютно ничего не значит )
Мerida• 27 декабря 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Я ни на кого не злюсь.
Ваш начальник ничего не решает.иначе бы его предложение давно приняли

Желаю вам, чтоб все разрешилось в вашу пользу. Напишете потом
Ласунка• 27 декабря 2025
Сподіваюся, що у вас все вийде і ви отримаєте підвищення 🥰 це чудово, коли талановиті люди ідуть вгору по кар´єрних сходинках!