Море Щастя• вчера в 03:46

Інтеграція простими словами?

Як доступно на побутовому рівні пояснити, що таке інтеграція? Мій мозок вже відпочиває, не здатна на пояснення...
Шиворот Навыворот• вчера в 03:55
заглиблення, вбудова
Кривая спроса• вчера в 04:03
Объединение в единое целое
Мати драконів• вчера в 04:20
’Простими словами, це коли окремі елементи — люди, ідеї, технології чи навіть держави — знаходять спільні точки дотику, поєднують свої сили та створюють щось нове, сильніше й ефективніше. Інтеграція — це не лише про механічне злиття, а про гармонізацію, коли різні частини починають взаємодіяти так, що підсилюють одна одну.’
Коко На Страже• вчера в 04:28
Обєднання
автор Море Щастя • вчера в 05:16
Об´єднання! Дякую! Саме те, що було потрібно)