осень харашо• 2 часа назад

Жорсткі умови роботи

Поділіться вашими історіями максимально строгих і навіть жорстких умов роботи, цікаво послухати.

Років 5 назад я трохи пропрацювала в туристичній агенції (назву і місто називати не буду, доволі відома) з досить суворими умовами. Над кожним працівником було по три відеокамери з різних сторін; ніяких предметів на стіл класти не можна було (навіть пляшку води під стіл, з собою хіба записник і ручку); телефони, ясна річ, в сумку і в шафу; в офісі їсти не можна, навіть кинути в рот карамельку - якщо помітили, то кидали в загальний чат зауваження цій людині; за розмови між собою не по роботі могли своєрідно оштрафувати - позбавити робочого місця і ти сідав щодня за інший комп´ютер; навіть якщо виконував норму, то могли звільнити одним днем просто за те, що ти не подобаєшся начальству (правда бонуси від бронювань потім виплачували); за промахи штрафували - знімали частину зарплати. Плинність кадрів була дуже високою, якщо чесно.
Невгамовна• 2 часа назад
У меня самое жестокое это начало рабочего дня в 8 утра. Хорошо что удаленно
Вподобайден• 2 часа назад
Это тестирование сценария для сериала или синпсиса для книжного бестселлера от видавництва Ранок?
Зачем там три камеры😂😂
автор осень харашо • 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Зачем там три камеры😂😂
Якщо я правильно розуміла - щоб начальство бачило чи ти часом не відходиш надовго від робочого місця, чи ти часом не береш в руки телефон, чи не заходиш на якісь лєві (окрім сайту турагенції і туроператорів) сайти з робочого комп´ютера
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляосень харашо
Обзор одной камеры решит все.
В истории явно перебор.
Работодатели на столько не потратятся, скорее администратора посадят.
Ну и больше похоже на фасовщиков где то в супермаркете по вайбу. В туризме лайтовее люди
Перекус беру завжди• 1 час назад
Скільки ви там працювали?
автор осень харашо • 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Скільки ви там працювали?
5 місяців
автор осень харашо • 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Обзор одной камеры решит все.
В истории явно перебор.
Все правда, я жодного разу ще не збрехала на цьому форумі - такий в мене принцип.
Агенція маленька, менше 20 людей працювало в ті часи, зараз не знаю
Точная копия плова• 1 час назад
У меня муж работает в кофейне, буквально вот месяц, так начальница следит за ними в камеры и постоянно в чат бросает скрины с вопросами ’что за странное поведение?’ - а люди просто общаются с покупателем, готовят напитки, перемещаются по небольшому помещению, убирают там и ТД. Но она вылавливает неудачные кадры и требует идеально ходить, моргать и ТД
автор осень харашо • 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Обзор одной камеры решит все.
В истории явно перебор.
Щодо огляду однієї камери.
2 рази на тиждень там писали невеликий тест по вебінару, котрий мали подивитися вдома, таке своєрідне навчання чи поглиблення знань по тому чи іншому туристичному напрямку - там були огляди готелів, визначних місць і т.д.
По цих камерах, в тому числі, дивилися чи всі чесно пишуть, ті, хто нічого не знали чи списували - мали перездати тест
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Зачем там три камеры😂😂
В Приват банку так само - працівники, як риби у акваріуму, під камерами, оцінюванням постійним, планами, дрескодом, тестуваннями і т.д.
Вважаю це дуже пригнічує людську гідність!
автор осень харашо • 1 час назад
Ответ дляТочная копия плова
Всякі є причуди в людей і вимоги
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляОскорбляю всячески
Я туда захожу довольно часто - спокойные девочки. И меня даже обсчитали на 50 грн один раз при снятии в кассе.
Вероятно от отделения зависит, вернее от руководства отделения.
Дюймовочка• 1 час назад
Керівник - збоченець.
Точная копия плова• 1 час назад
Ответ дляосень харашо
Всякі є причуди в людей і вимоги
Та психи такие люди, однозначно. Вот почему в этой кофейне постоянно текучка кадров. Все ищут новую работу уже
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляТочная копия плова
Ей на режиссуру надо поступить😂
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляосень харашо
Щодо огляду однієї камери.
Люди все равнозабулут про эти камеры, а сиотрящим надоест пялиться в них
Точная копия плова• 1 час назад
Ответ дляОскорбляю всячески
Видимо, так не везде. У нас в отделение в мал городке киев обл, оператор Сидит в своем тлф и закатывая глаза отвечает на вопросы. На многие вопросы посылает в банкомат, который их не решает. Я написала жалобу, вижу нет ее уже
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляДюймовочка
Керівник - збоченець.
Такій як тут. На училок смотрит и вискарь дует😆
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляТочная копия плова
Хозяйка любит новые знакомства
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Ні, це корпоративні вимоги.
Ви просто не знаєте, як працюють корпорації - з людей воліють зробити роботів, аби завжди посміхалися, не їли, не ходили в туалет, ні шагу вправо, ні шагу вліво …
автор осень харашо • 1 час назад
Ответ дляТочная копия плова
В тій агенції якби хтось сидів в телефоні чи в компі на неробочих сайтах, то, скоріш за все, звільнили б максимально швидко (ну хіба що окрім ситуації, якщо це прям цінний працівник, який класно працює і шкода втрачати)
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляОскорбляю всячески
Ні, це корпоративні вимоги.
Это все внешка. У нас тоже всякое придумывали, что то приживалось, что то - нет.
Разумный контроль нужен. У хозяйки кофейни либо много свободного времени, либо она не в теме.
Гораздо проще делают в этом случае хозяева кофеен - сами садяться на кассу.
Это логичнее чем пялится в те экраны
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляосень харашо
Если так закручивать - классные работники уйдут в конкурентам.
Не особо верю в эти городские, офисные легенды
Кумедна• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
У людей робота така, тільки дивитись на камери, та фіксувати порушення.
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляКумедна
Но, они тоже любят сидеть в телефонах
Кумедна• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Но, они тоже любят сидеть в телефонах
Не факт. У них план по фіксації порушень.
автор осень харашо • 1 час назад
Ответ дляВподобайден
100% правда, може щось змінилося зараз, а тоді так і було
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляКумедна
Тогда нет смысла там работать.
Я была бы первая на вылет😂😃😆😅
Я на обычной офисной работе перед начальником все время в туалет выходила, просто что б пройтись и переключиться😎
Он тоже возмущался, но терпел, тк все прочее было нормально

И думаю в перспективе - сотрудники и наблюдатели крутили бы романы и заводили дружбу на корпоративах и вся эта система не имела бы запланированного выхлопа.
Тут на лицо симпатиии результат этого
Были бы договорняки И мутилово 1000%
Кумедна• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Тогда нет смысла там работать.
Я была бы первая на вылет😂😃😆😅

Тут на лицо симпатиии результат этого
Были бы договорняки И мутилово 1000%
Я також не системна людина. У мене 4 перекуси на роботі, під камерами). Дресуванню не піддаюсь.
Я знаю про 2 відділа охорони в різних компаніях. Охорона сидить в окремих приміщеннях разом з директорами і мають окремий вхід. Співробітники в обличча охорону не знають. На корпоративах присутній тільки начальник охорони. Охорона перед екранами працює в піжамках і тапочках.
Вподобайден• 1 час назад
Ответ дляКумедна
Я практически не работала в таких компаниях. И не хотела бы такого.
Предпочла бы небольшую
хотя можно прработать, а потом написать книгу. Т.е как журналистское расследование. Были у меня такие мысли - нагнать драмы, ввести любовный треугольник - красивая уборщица, директор и начальник охраны. Стерва - глав.бух и добрая вахтерша Клава Степановна
Но 100% забыла бы про те камеры.