энциклопУдия• сегодня в 13:00

Пишу сюди мабуть через те, що більше й немає кому виговоритися

В мене останні пів року дуже підкошений психологічний стан . Ми з чоловіком живемо пʼять років . Дитину поки не народили . То тільки зʼїхались , потім війна почалась . Зараз працюємо над цим , а нічого не виходить . Так склалось , що батьків обоє ми не маємо . Ну тобто вся наша сімʼя -це я і він . Зараз чую багато від кого , що свята з сімʼєю . Хтось до батьків , хтось до дітей і т д . А ми самі . Відчуття пустоти . Навіть немає бажання ставити ялинку та готуватись якось до свята .
Хоча з іншої сторони я вдячна Богові за своє життя . І не хочу гнівити його своїм ниттям .
Але в більшості виню себе , що досі не народила , бо постійно звертала увагу на якісь фактори . А могли б вже мати повноцінну сімʼю та заради кого старатись . Як взяти себе в руки ? Налаштувати на хороше ?
Скромняшка• сегодня в 14:08
Ответ дляэнциклопУдия
Ми обоє здорові . Просто не виходить . Але ми домовились , що навіть якщо їх не буде , то ми є один в одного .
Та вам всього 32.. йдіть до репродуктолога
Борисфенка• сегодня в 14:10
Ответ дляэнциклопУдия
Ви вірно підмітили. Синдром відкладеного життя всю дорогу . Це ж на мене і напав цей сум бо розумію , що дуже багато відкладала на потім . А потім тільки роки пройшли .
Головне, щоб ви це зрозуміли і зробили висновки.
Потім не настає ніколи. Але настає момент, коли розумієш, що все краще вже не попереду, а позаду, виявляється.
Поки вдвох, стрибнули в поїзд і поїхали куди завгодно розвіятися. З роками і з дітьми таке стає все складніше.
І діти - це замовники аніматорів, в не аніматори, вище правильно сказали. Поки не прив´язані до пелюшок і вночі можете спати, а не пляшечки гріти - вчитеся цікаво організовувати свята, потім буде досвід, на автопілоті те саме робитимете і для великої родини. І колекція іграшок і прикраси вже будуть напоготові.
ОноВамнадо• сегодня в 14:13
Ви не самі, вам вже двоє і саме це сім´я.
Просто ви собі нафантазували ідеальну картинку за якою плачете -родинну ідилію з дітьми, бабусями, дідусями і численними родичами.
А насправді в багатьох не все так райдужно - одна з психологічних організацій навіть випустила відео буквально як відсвяткувати свята і не пересварилися з родиною.
Насправді в багатьох нема батьків, в когось нема дітей, в когось проблеми такі, що взагалі не до святкувань. В когось стосунки важко назвати родинною. В ідеальне родинне святкування часто тільки на фото.
Я б з радістю зустріла свята тільки з чоловіком. Але в мене нема чоловіка, дітей, дітей вже і не буде, є не найгірші, але трохи токсичні батьки. І найсумніше, що справді різдвяний настрій я вперше відчула на роботі, мені там затишніше, ніж з батьками чи родичами.
При цьому я усвідомлюю, що в мене впринципі ще все чудово.
svetolino• сегодня в 14:14
Ответ дляэнциклопУдия
Любові в нашій родині вистачає настільки , що хочеться з нею поділитись й з дитинкою .
Чоловік мій дорослий , відповідальний чоловік . Тому в мене геть питання в голові немає , що щось з його боку може бути не так .
Вам треба відпустити сітуацію. Дітей дає Бог. А свята самі собі влаштовуйте. Все в голові.
автор энциклопУдия • сегодня в 14:19
Ответ дляОноВамнадо
Дуже правильні слова .
Нехай все краще чекає вас попереду . І коханий чоловік і своя повноцінна сімʼя , де вам буде затишно , тепло та комфортно.
Шмоточницаца• сегодня в 14:31
Дивіться на те, що у вас є, а не на те, чого у вас немає. Ви знаєте, що вам це потрібно, ви над цим працюєте. Все. Це все, що потрібно. Усім іншим справі не допоможеш, є як є.
А інші люди – це взагалі не ваша справа. Ви не знаєте, як вони живуть насправді і як їм це все далося
Ну і ще ви нічого нікому не винні. Все буде в найкращий час
Триндю-бриндю• сегодня в 14:37
Вы одна? Нет.
Вам негде жить? Нет.
Финансовые проблемы? Нет.

Да вы батенька счастливчик!
Заканчивайте хандрить и ищите радости в жизни. Иначе в таком душевном состоянии вы никогда не забеременеете. Зачем ребенку мама-печальное авно? Вот он и не приходит.
Зайканалужайке• сегодня в 14:42
Автор, фокусуйтесь на тому, що ви один в одного є і це прекрасно! Не колупайте негатив. Жаль, що у вас немає батьків, але так вже сталось, прийміть це і насолоджуйтесь один одним.
І також рекомендую пройти тест на наявність депресії.
Саджу все зарання• сегодня в 14:50
Родини різні бувають. Я зараз хворію, а дитина навколо бігає. А мені так тиші хочеться. Полежати. Я люблю його, але я не усвідомлювала, що зовсім втрачу власний простір і власний час.
Холодная каша• 1 час назад
Ответ дляэнциклопУдия
Звідки ви знаєте про мої проблеми ? Є вони в мене чи немає ?
Знаєте прислів´ про купи козу-продай козу?
у вас ця ситуації, але продати ви не зможете.
Насолоджуйтеся тим, що маєте.