Капризуля• 27 декабря 2025
Сколько на Западной Украине стоит такая красота?
Одесса . На Привозе сегодня купила за 500гр. 🤦♀️Увидела ещё у мужчин маргинальной наружности -дешевле . Но не стала брать, а то мало ли ..🤦♀️
Губи з філером• 27 декабря 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Удалено администрацией...
нами привнесено в це слово презирливий зміст туповатого селюка – недотепи. Однак тут все по-іншому. Знову брехня від комуняк.
Насправді цим словом можна пишатися, бо Борис Рагуля – це офіцер Війська Польського.
Після нападу Сталіна та Гітлера на Польщу та розгрому Війска Польського 1939 року він очолив білоруський Рух опору проти німецьких фашистів та радянських більшовиків.
Він не знав поразок, його боялися і ненавиділи і гітлеровці і сталинці, а його бійців називали “рагулями”. Це, як у нас зараз “бандерівці”. До речі, Рагуля як і Бандера, народився 1 січня. У цьому є якісь символизм.
З 1944 року Рагуля командував білоруським десантним загоном “Дальвитць”.
Після Другої Світової війни цей герой жив у Лондоні і був знаним лікарем-онкологом. Помер у 2005 році.
От такі вони, справжні рагулі!
Дуже прошу пригадати цей пост, якщо захочеться когось назвати “рагулями” у принизливому тоні.
На фото Борис Рагуля з дружиною.
Архів
От такі вони, справжні рагулі!
На фото Борис Рагуля з дружиною.
Архів
Море_море_я_скучаю• 27 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Моя бабушка и мама все закрывали но покупать это за такие деньги не стоит
Как так, я же уже блокировала этот аккаунт
Кукусикиииииии• 27 декабря 2025
Фига себе грибы обсудили… Тут хоть было что-то про грибы или как обычно учат друг друга?
АдляВасЯникто• 27 декабря 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вы о чем милочка?
Невісточка ж• 27 декабря 2025
Ответ дляГуби з філером
От такі вони, справжні рагулі!
На фото Борис Рагуля з дружиною.
Архів
От такі вони, справжні рагулі!
На фото Борис Рагуля з дружиною.
Архів
Не тратьте, куме , сили .
Чорт він завжди залишиться чортом .
Капризуля
• 27 декабря 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ніхто не дає гарантію, що той хто їх продає їх збирав. Могли такі самі маргінали збирати.
Грибники теж цілими сім´ями помирають від отруйних грибів
Это от жареных а это консервированные .
Божий одуванчик• 27 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
Это от жареных а это консервированные .
Ви маєте гарантію що там немає блідої поганки?
Капризуля
• 27 декабря 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Там же консервацию грибы прошли кто бы их не собирал . Вы слышали истории про отравления консервированными грибами?
Божий одуванчик• 27 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
Не тільки отруєння але й смерть
Капризуля
• 27 декабря 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Не тільки отруєння але й смерть
Вот вы слышали такие истории именно про консервированные грибы ??
Божий одуванчик• 27 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
Аякже. Ви ж не самі їх консервували.
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Ага, я так на Сумщину колись їздила, казали ’бендери’.
А потім поїхали на Тернопільщину, то казали ’москалі’.
Все життя кажу Західна Україна. За що тут срач, не зрозуміла.
Мы были в одном убежище. Впустила, походу хозяйка подвала? Она нас раскрашивала, просила паспорт показать, кто мы, откуда приехали. Говорит, рассказывает, начала говорить о «бендеровцах»…а мы ее слушаем и никак не реагируем. Она спрашивает «а вам не казали за бендерівців». Я отвечаю «нет». У неё лицо поменялось, она поломалась и начала рассказывать нам все стереотипы о них. Зачем???
Капризуля
• 27 декабря 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Аякже. Ви ж не самі їх консервували.
Истории про жаренные грибы с отравлениями и смертью . Про консервированные таких историй не слышала ,потому что после консервации яд уменьшается , максимум можно отравиться ( и то я не слышала), а не умереть . Ну и кроме этого эти консервированные грибы люди активно покупают, покупали бы они их - если бы от них травились ? Тем более я прекрасно виду что в банке белые грибы
Божий одуванчик• 27 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
Ботулізм, як мінімум може бути. Це якщо вони з блідою поганкою не були в одній кастрюлі.
Кришка ржава.
Як можна таке їсти і взагалі купити
Кришка ржава.
Як можна таке їсти і взагалі купити
Борисфенка• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
В позитивному контексті чи в негативному? Незрозуміло з вашої розповіді, навіщо.
Всяке буває.
Бритоножка• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Каждый раз когда я приезжала во Львов еще до начала полномасштабного вторжения и сейчас на Советчице. Украинцы с ЗУ единственные, кто подкалывают что ’за 30 лет не выучили украинский язык’. Только у них есть враждебность и конфликтность по отношению к остальной части Украины.
А дійсно, чому ’ за 30 лєт нє виучілі украінский язик’? Я з Донецька і це не ’підкол’ , а слушне зауваження! Ви ж розумієте, що це абсолютна неповага до країни в якій живете, її культури та людей, які послуговуються мовою своєї держави та є питанням громадянської свідомості. Чи не розумієте?!!
З бісиками• 27 декабря 2025
Мариновані 350-450 за літр. Сухі від 2000 за кг. Група в фейсбук куплю- продам гриби
З бісиками• 27 декабря 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Та потому шо грибные края именно белых грибов на Западной, шо тут такого, на Юге рыба, в Центральной зерно, подсолнух шо вас так тригерит?
Грибні ще Чернігівщина, Волинь, Житомирщина
Кудесница_с_пургеном• 27 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
Чомусь в Швейцарії говорять 4 мовами, і норм. В Австрії говорять німецькою, і теж норм. Живуть і не страждають! А в Україні сжерти готові тих, хто не говорить українською, свідомість приплітають.
Ну для багатьох російська є рідною, бо рідна та, на якій зростали. І так пипець з усіх боків, дайте людям хоча би говорити так, як хочеться.
І так, в Харкові завжди казали Західна Україна. І що? Просто словосполучення, чого чіплятися?!
І так, банкир людей +-50р. навіть в школі українську не вивчали, оточення російськомовне, то вони мають зараз для чогось почати її вчити? Звісно, не будуть.
P S. Я вільно володію українською мовою, і з людиною спілкуюсь тією ж мовою, що і вона, але цей пресінг обурює
Галябалована• 27 декабря 2025
Очень люблю, но и очень боюсь одновременно. Каждый раз, когда ем, думаю, хоть бы не отравиться
Оченьценная• 27 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
А понимаю все это, но сколько раз брала все хорошо было . И стараюсь обращать внимание у кого брать.. вот сегодня у дядечек маргинальной наружности не взяла . Чисто интуитивно . Понимаю что риски есть , но это де по любому не белые поганки
Автор, но все таки, действительно опасно с рук покупать ((
А в магазинах у вас нет таких? Я в Киеве, но честно говоря про белые в магазине не знаю, так как не любительница их, мне больше нравятся маслята, польские.
Посмотрите, может в магазинах есть, все таки надёжнее))
Капризуля
• 27 декабря 2025
Ответ дляОченьценная
Да ,в магазинах лучше смотреть .
Бандитка Сью• 27 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Одна химия и вред ваши суши с глистами
В чем глисты то? В красной рыбе? А вы ее так не едите? Вообще?
Бандитка Сью• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Вычеркнуть часть часть Света? оставим только север, восток и юг?
Тільки чомусь кажуть на Півдні і Сході України, і тільки Западная. При чому Західна я щось не чую, а ось Западная регулярно.
Бандитка Сью• 27 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Вы едете на Кубу или в Кубу?
Куба це острів, не тільки держава. Ви острів´янка?
_Злата Ibra_• 27 декабря 2025
Ответ дляАдляВасЯникто
Разленились женщины не хотят консервировать как в СССР было. Только и темы про суши
Консервируй
когдадеЦкие• 27 декабря 2025
Ответ дляАнтиТанкист
А Западная Украина це де така країна? По моєму маргінальна наружность не в того мужчини
центральная америка, южная, северная америка- можно, а западная украина нельзя ?
Стильна штучка• 27 декабря 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Северная Корея, Южная Корея. Южная Африка.
когдадеЦкие• 27 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
да и германия тоже. все везде можно и только западную часть украины западной боже збав обозвать.