Ленне-Рейма• Изменено вчера в 17:13
Чому в Україні так важно знайти роботу?
Всюди або сками або відмови
Наприклад відмови навіть на такі вакансії ,як бариста в кавʼярню чи офіціанта в кальяну ,що само по собі є низькокваліфікованою роботою і зп пропонують маленьку ,може це в мене такі нелади із роботою ну це прям крінж перебирати на такі вакансії
Ленне-Рейма
• вчера в 17:38
Ответ дляВсе і одразу
Вчаться в коледжі, мені навіть лінь вам щось писати. У вас світогляд практично 0 і повага до чужої праці така ж.
До речі- я офіціант. Заробляю 600-1000 $в день
Де в Монако ви офіціант?
Кому там слова не давали• вчера в 17:39
Ответ дляВсе і одразу
Ні, я нічим не помилилася
А, ну ну.
Ви думаєте крім вас ніхто офіціантами не працює?
Ленне-Рейма
• вчера в 17:39
Ответ дляАноним с кешбеком
Бариста теж з касою працює)
Але не так ,як саме касир класичний
Кому там слова не давали• вчера в 17:41
Ответ дляЛенне-Рейма
Де в Монако ви офіціант?
В країні Рожевих поні і яскравих піздаболів
Ленне-Рейма
• вчера в 17:40
Ответ дляБанан-барабан
у військових взагалі з/п 23 тис
і її не можна змінити. Ось де треш. І по фіг, на кого ти вчився і які в тебе скіли. І лікар і програміст має таку з/п, якщо не на ЛБЗ.
То буду підписувати мабуть контракт може там хоч житло в казармі дають і готують
Банан-барабан• вчера в 17:41
Ответ дляВсе і одразу
18-30 тис доларів в місяць дохід?
Все і одразу• вчера в 17:42
Ответ дляКому там слова не давали
А, ну ну.
З чого ви смієтесь? Крім мене в США офіціантами працюють ще сотні тисяч, деякі заробляють більше як 1000$ в день
Банан-барабан• вчера в 17:43
Ответ дляЛенне-Рейма
така ви також можете мобілізуватись, і будете забезпечені житлом і харчуванням. Плюс з/п 20 тис. Харчують непогано, до речі. Житло - відстій. Це у офіцерів, у рядових - ще гірші умови.
Кому там слова не давали• вчера в 17:43
Ответ дляВсе і одразу
Тема в автора про Україну, і українські зарплати.
Ленне-Рейма
• вчера в 17:43
Ответ дляКому там слова не давали
А, ну ну.
В Україні навіть в самих мажорних закладах Києва офіціант не буде скільки отримувати і щей враховуючи рівень жлобства нашого суспільства
Кому там слова не давали• вчера в 17:46
Ответ дляЛенне-Рейма
В мажорних виходить 100$,та й то не кожну зміну. Зазвичай це постійні клієнти, які люблять щоб їх обслуговував певний офіціант. Його і направляють до них, потім грошима діляться між усіма, якщо це дружній нормальний колектив.
Стріляний птах• вчера в 17:47
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну ви уявляєте ,що там за жах?
Я вже працювала із касою,сказала собі ,що більше ніколи
Нет там никакого ужаса. Я студенткой подрабатывала
Ленне-Рейма
• вчера в 17:48
Ответ дляКому там слова не давали
зп офіціанта в мегаполісах США десь пару тисяч на місяць
Все і одразу• вчера в 17:48
Ответ дляКому там слова не давали
Автор мені розповідала що офіціант і бариста це не престижна, низькокваліфікована робота, на це я їй і відповіла
Ленне-Рейма
• вчера в 17:50
Ответ дляВсе і одразу
Так це така собі робота чужі тарілки брудні забирати та столи протирати,а що ні?
Хочете ображатися то ображайтесь
Твоя подружайка• вчера в 17:50
В Киеве нет работы? Что уже говорить за обл центры и рай центры. ЧТо бы в Киеве не найти работу, тем более низкоквалифицированную вроде официанта, это надо быть ну совсем уж безнадежным.
Что у вас автор с образованием? Где работали и в какой профессии есть опыт? Сколько вам лет вообще?
Ленне-Рейма
• вчера в 17:52
Ответ дляТвоя подружайка
Є вища освіта
Досвіду особливого немає ніде ,так як була в декреті
Твоя подружайка• вчера в 17:52
Ответ дляЛенне-Рейма
Є вища освіта
И лет вам сколько?
Все і одразу• вчера в 17:54
Ответ дляЛенне-Рейма
Пару це скільки 2 чи 6? І в яких конкретно мегаполісах?
Твоя подружайка• вчера в 17:53
Ответ дляЛенне-Рейма
Ясненько. Думаю захотите реально работать и работа найдется. Вакансий миллион, особенно для молодежи, с учетом оттока за границу.
Ленне-Рейма
• вчера в 17:54
Ответ дляВсе і одразу
Ну ви ж пишете,що тисяча доларів за зміну то рахуйте
Все і одразу• вчера в 17:55
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну ви ж обізнана, то я вас запитала 2 чи 6 і в яких конкретно менаполісах?
Ленне-Рейма
• вчера в 17:56
Ответ дляТвоя подружайка
Чоловік не хоче закордон їхати
Ленне-Рейма
• вчера в 17:56
Ответ дляВсе і одразу
Ні ні,обізнана це якраз ви ,а я просто погуглила
Твоя подружайка• вчера в 17:58
Ответ дляЛенне-Рейма
Чоловік не хоче закордон їхати
При чем здесь закордон?
Все і одразу• вчера в 17:58
Ответ дляЛенне-Рейма
Хочете ображатися то ображайтесь
На що ображатись? Ви просто якісь слова рандомні пишете?
Ленне-Рейма
• вчера в 17:59
Ответ дляТвоя подружайка
При чем здесь закордон?
Щоб поїхати на роботу ,яка вище оплачується аніж в Україні ,щоб було хоча б 500 і більше доларів на місяць
Сижуревувшоке• вчера в 17:59
Ответ дляЛунтик-паунтик
А где работать? Малый бизнес уничтожен. Рабочих мест мало, конкуренция огромная, оплата нищенская. Перемога така перемога.
А у нас шобла берет все лучшее у рашки, загоняют людей в такие условия чтоб они или голодали или подписывали контракты с минобороны, потому что на росии что у нас средний клас, люди которые не зависят от вовиной тысячи - это экзестенциальные враги государства, на росии обыдлячивание людей началось еще с начала 10-х, об этом многие говорили, а у нас это началось с 22-го или раньше
Твоя подружайка• вчера в 18:01
Ответ дляЛенне-Рейма
На 500 дол заграницей вы даже в картонной коробке не поселитесь под мостом. А в Украине за эти деньги надо просто работать, в Киеве вполне реально даже на низкоквалифицированных работаих коих тысячи. Но я уже поняла вашу проблему.