Ленне-Рейма• Изменено 27 декабря в 17:13
Чому в Україні так важно знайти роботу?
Всюди або сками або відмови
Наприклад відмови навіть на такі вакансії ,як бариста в кавʼярню чи офіціанта в кальяну ,що само по собі є низькокваліфікованою роботою і зп пропонують маленьку ,може це в мене такі нелади із роботою ну це прям крінж перебирати на такі вакансії
БезникаЯ• 27 декабря в 18:01
Ответ дляЗаела_пластинка
А мы адекватного логиста .. приходят обнять и плакать, ни образования, ни опыта хоть какого-то , вроде начинают разбираться, но мало мальски проблемная ситуация и все, как решать не знают , думать не хотят
І яка ЗП?
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 18:01
Ответ дляТвоя подружайка
На 500 дол заграницей вы даже в картонной коробке не поселитесь под мостом. А в Украине за эти деньги надо просто работать, в Киеве вполне реально даже на низкоквалифицированных работаих коих тысячи. Но я уже поняла вашу проблему.
Є там житло і по 150 доларів на місяць,знайомий живе
Все і одразу• 27 декабря в 18:03
Ответ дляЛенне-Рейма
Так це така собі робота чужі тарілки брудні забирати та столи протирати,а що ні?
Хочете ображатися то ображайтесь
До речі брудні тарілки прибирає помічник офіціанта і столи теж він витирає
Банан-барабан• 27 декабря в 18:04
Ответ дляВсе і одразу
Автор мені розповідала що офіціант і бариста це не престижна, низькокваліфікована робота, на це я їй і відповіла
А що це престижна робота? Високоінтелектуальна? Ви б хотіли, щоб ваша дитина зробила кар´єру офіціантки?
Так, в гарному закладі треба мати певні навички, але вони не потребують якогось спеціального навчання в ВУЗі. Але при цьому звісно можна мати нормальний дохід.
Все і одразу• 27 декабря в 18:04
Ответ дляЛенне-Рейма
Досвіду 0, знань теж, зате є висококваліфікований диплом яким можна підтертися…..а гонору скільки
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 18:05
Ответ дляВсе і одразу
Рада ,що ви так турбуєтесь за мене
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 18:05
Ответ дляВсе і одразу
Не бачила ні разу помічника офіціанта,а нащо тоді сам офіціант?
Лунтик-паунтик• 27 декабря в 18:17
Ответ дляЗаела_пластинка
Воздержусь, но если что могу тут написать , если снова будет актуальная вакансия.
Напишите )
Все і одразу• 27 декабря в 18:18
Ответ дляЛенне-Рейма
Щоб прийняти замовлення, порекомендувати їду, розповісти про неї, підібраьи алкоголь, розказати історію страви чи напитку, порекомендувати десерт
Налитое яблочко• 27 декабря в 18:19
Ответ дляЛенне-Рейма
А ви вкурсі ,мейкап то не в Києві взагалі?
Тепер ясно чому вас не беруть на роботу.
Ви навіть не відкрили оголошення, щоб щось промоніторити.
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 18:20
Ответ дляНалитое яблочко
В мейкапа склад в Броварах
Налитое яблочко• 27 декабря в 18:21
Ответ дляЛенне-Рейма
В мейкапа склад в Броварах
Нехай щастить
осень харашо• 27 декабря в 18:36
Ответ дляЛенне-Рейма
А мене не беруть навіть на помічника ,всюди відмови
Не знаю чому так...мене чекають і на попередніх роботах усіх.
осень харашо• 27 декабря в 18:38
Ответ дляВсе і одразу
Вчаться в коледжі, мені навіть лінь вам щось писати. У вас світогляд практично 0 і повага до чужої праці така ж.
До речі- я офіціант. Заробляю 600-1000 $в день
100%
осень харашо• 27 декабря в 18:41
Ответ дляЛенне-Рейма
В Україні навіть в самих мажорних закладах Києва офіціант не буде скільки отримувати і щей враховуючи рівень жлобства нашого суспільства
Будуть, але не кожен день..в середньому чайових +-100дол.
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 18:41
Ответ дляосень харашо
Ну так 100 це не 600
осень харашо• 27 декабря в 18:42
Ответ дляЛенне-Рейма
Хочете ображатися то ображайтесь
Тому вас і не беруть на роботу..
Играю у края• 27 декабря в 20:22
Ответ дляЛенне-Рейма
Чоловік не хоче закордон їхати
Він інвалід чи у вас вже 3 дітей? Співчуваю в будь якому варіанті
Играю у края• 27 декабря в 20:24
Ответ дляЛенне-Рейма
В мейкапа склад в Броварах
Маршрутка є в Бровари, це ж не на Марс
Все і одразу• 27 декабря в 20:57
Ответ дляИграю у края
Маршрутка є в Бровари, це ж не на Марс
Вона не хоче працювати, ну хіба на дууууже преееестижній роботі юристом чи фінансистом, бо вона аж цілий університет закінчила і 25 років просиділа в декреті
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 21:23
Ответ дляИграю у края
Маршрутка є в Бровари, це ж не на Марс
Ви б хотіли щодня вставити о 5 ранку ,щоб в Бровари їхати?
Я ні ,краще робота в місці поближче
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 21:24
Ответ дляВсе і одразу
А ви можете на кращій роботі працювати зі своїми знаннями ,але чомусь ось так
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 21:24
Ответ дляИграю у края
Це немає вас обходити
Все і одразу• 27 декабря в 21:25
Ответ дляЛенне-Рейма
Як так?
Чомусь я заробляю 12 тис $ в місяць?
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 21:26
Ответ дляВсе і одразу
Як так?
Чомусь я заробляю 12 тис $ в місяць?
Якщо ви заробляєте 12 тисяч офіціантом ,то уявіть скільки будете заробляти на нормальній роботі ,набагато ж більше
Все і одразу• 27 декабря в 21:28
Ответ дляЛенне-Рейма
Я працюю на нормальній роботі.
Нащастя моє мислення далеке від вашого обмеженого світогляду.
Як людина яка ніколи ніде не працювала, яку ніде не беруть, яка собі не може купити навіть труси, може судити про нормальну роботу чи не нормальну?
Играю у края• 27 декабря в 21:33
Ответ дляЛенне-Рейма
Я ні ,краще робота в місці поближче
То шукайте поближче. Але ж ваша тема аби понити
Ленне-Рейма
• 27 декабря в 21:34
Ответ дляВсе і одразу
Я працюю на нормальній роботі.
Я працювала взагалі то ,а про труси то взагалі незрозуміло,що ви написали
Все і одразу• 27 декабря в 21:35
Ответ дляЛенне-Рейма
Ну у вас немає власних грошей і ви не можете собі купити навіть труси