Директор Пляжу• вчера в 00:14

Киев, левый берег, у вас есть отопление?

Вы не знаете когда дадут? Очень холодно
Зробіть вибір:
вже голосів: 119
Есть
Нету
Я не из левого (нету)
Я не из левого (есть)
Я не из киева
Наизнанку• вчера в 00:56
Левый берег. Батареи холодные. Но в квартире не очень холодно. Квартира еще не успела настолько остыть. Кирпичный дом.
Плакулька• вчера в 00:57
Света и отопления не было 5 часов. В полночь включили и через 40 минут вырубили. Воду грею в кастрюльке - хочется хотя бы умыться и зубы почистить.
Чаклунка-ведунка• вчера в 01:11
Ответ дляВам телефонограмма
Коли люди працюючі йдуть у відпустку їм дають відпускні. Якщо є заощадження використайте їх. Якщо немає нічого, завезіть в центральну, а краще західну частину дітей, до друзів, кумів і троюрідних сестер.
Вы реально думаете, что кому то нужны чужие дети? Может ещё грудничков посоветуете вывезти и отдать чтобы чужие люди с ними нянчились?
Миловидна леді• вчера в 01:18
Ответ дляВам телефонограмма
Що ти мелеш?
Тану на сонці• вчера в 01:23
Правий, немає ні опалення, ні гарячої води. Чого я вчора голову не помила??(((
ЯсноВидящая• вчера в 01:33
Ответ дляВам телефонограмма
Дівчата, їдьте з міста. Якщо є бодай якась можливість, їдьте з Києва. Я не буду вступати в суперечки але хоча б дітей вивезіть.
Вы берёте на себя ответственность рекомендовать, вангуя?
Напомню вам - месяц назад погибла семья, которая буквально накануне выехала в коттедж из Киева
миссДавеча• вчера в 03:22
Нам навіть гарячу воду дали, прийняла душ на ніч, кайф. Опалення є, але батареї такі середні. Так що, дадуть і у кого немає, може завтра, але відновлять.
Вумна вутка• вчера в 07:09
Ответ дляВам телефонограмма
А яким друзям кумам та родичам треба чужі діти?
Чи нема куди гроші витратити, яких зайвих немає на оренду якогось житла?

Справляємось самі.
Світло в 00:30 вже сьогодні дали, опалення немає (але поки +17), вода холодна є, газ є, інтернет без світла є.
Київ, Харківський.
Вумна вутка• вчера в 07:11
Ответ дляСекс-Бомба
Батареї гріють слабше, але все ж гріють, вдома тепло.
Воду повернули, світло також. Навіть собаку викупала.
Але без світла були майже 12 годин, пішки на 12тий поверх бігала. Ахматової.
Опалення є хоч трохи? Може й нам дадуть. Ми початок Тростянецької, сусіди. Тим паче пошкоджень в нашому мікрорайоні не було.
Люблю пиво• вчера в 07:33
Ответ дляВумна вутка
Привіт сусідам.Вчора була інфа, що планується зранку запускати. Тож до обіду можливо буде якесь тепло.
Секс-Бомба• вчера в 07:45
Ответ дляВумна вутка
Я майже на перехресті з Тростянецькою - опалення працює. Батареї не гарячі, але цілком собі гріють.
Ромашка -3390• вчера в 11:09
Ответ дляВам телефонограмма
А работу бросить?
Може ще третю?• вчера в 11:13
Ответ дляВідірву та викину
Урлівська?
Так
интайм_не_предлагать• вчера в 11:23
Ответ дляСтервочка
Ми вивезли у Львів, ціна питання 20к плюс комунальні, у нас в Києві електроплита. За киян серце болить і співчуваю.
Це будинок чи квартира? І скільки кімнат?
Ми на зиму на Закарпаття виїхали, за однушку( правда з резервним електропостачанням на випадок відключення світла)такі гроші платимо.
Так жаба давить такі гроші віддавати. Плюс комуналка за свою трьошку в Києві. Витрати на житло космос виходять.