Кумедний ґудзик• сегодня в 01:41
Сусіди отруїлися від генератора, який розмістили в підвалі
Дівчата, я в шоці великому. Передмістя Києва, важка ніч та важкий страшний день. Сусід наш з багатоповерхівки помер сьогодні від отруєння чадним газом від генератора( потайки розмістив в загальному підвалі), дружина та донька труїлися, але живі. Поки ми викликали швидку, сморід з квартири по всій секції 1 поверху( 6 квартир). Приїхало МНС. всі вийшли на вулицю, поки тіло сусіда виносили. Це було біля третьої дня. Але й досі в мене болить голова, може на нервах, може теж отруєння?
Борисфенка• сегодня в 01:43
Може й отруєння. По хорошому всім сусідам не варто ночувати в квартирах.
Не против• сегодня в 01:45
Ответ дляБорисфенка
Чому? Хіба провітрювання не працює?
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:50
Ответ дляБорисфенка
Ми ВПО, нам нікуди йти... З 6 квартир залишилися вдома тільки в 2-х.., інші знайшли куди подітися... Мене трусить від шоку, напилася Трикардину, не допомагає
А поговорить?• сегодня в 01:47
Ответ дляБорисфенка
Ви ку ку?
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:47
Ответ дляНе против
Чому? Хіба провітрювання не працює?
Сморіду вже немає, а голова сильно болить, але може й на нервах, бо то жах був
А поговорить?• сегодня в 01:47
Ответ дляНе против
Чому? Хіба провітрювання не працює?
Працює, то вона просто щось меле не по темі
Не против• сегодня в 01:48
Ответ дляКумедний ґудзик
Може треба які сорбенти пити? Погуглити хоч що робити в такому випадку, якщо надихалися того газу
А поговорить?• сегодня в 01:48
Хто живе біля генераторів. Купіть собі датчики чадного газу на батарейках
КаРаКаТиЦа• сегодня в 01:48
Ответ дляКумедний ґудзик
Чадний газ не має
запаху
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:48
Ответ для100%
А шум не слышали от генератора? Он на первом этаже живет?
Ні, не звуків не чули, ми вибігли, коли сусідка почала голосити в загальному коридорі та викликали швидку та МНС. Сморід був як свіжа фарба. МНС приїхали на вигнали всіх на двір, були там коло години та повернулися
А поговорить?• сегодня в 01:49
Ответ дляКумедний ґудзик
Відкрийте вікна на провітрювання, нічого не буде, взагалі у вас вже мало бути мнс і газова служба, все обслідувати, вони були?
А поговорить?• сегодня в 01:49
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Чадний газ не має
запаху
Зате генератор має і паливо яке він переробляє
Дівчина Бобула• сегодня в 01:49
Ответ дляКумедний ґудзик
Это точно генератор?
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:50
Ответ дляДівчина Бобула
Как он тайком установил, если он гудит на весь дом?
Ось я теж не розумію, але поруч є крамниця з генератором, може звук перебивав. МНС сказали, що генератор той в підвалі будинку Я в шоці як так може бути
А поговорить?• сегодня в 01:50
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну мужик йобну…й зовсім. Він міг всіх там повбивати. Дибільне
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Чадний газ не має
запаху
Сморід був як фарба свіжа смердюча
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:51
Ответ дляА поговорить?
Так, були разом зі швидкою, поїхали вже давно
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:52
Ответ дляА поговорить?
Ось я й про це, ми ж всі могли сконати...
Борисфенка• сегодня в 01:52
Ответ дляКумедний ґудзик
Вийдіть на годину на вулицю. Відкрийте всі вікна.
А ще краще гуляйте до ранку.
Чадний газ піднімається вгору, подбайте про себе.
А ще краще гуляйте до ранку.
А поговорить?• сегодня в 01:52
Ответ дляКумедний ґудзик
В них є датчики, вони щось вимірювали? По протоколу мали вимірювати.
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:54
Ответ дляА поговорить?
Вони нас вигнали з поверху, ми були на вулиці, світла не було, не знаю, чи щось вимірювали, ми трусилися від стресу та холоду, вибігли як були, куртки накинули тільки
А поговорить?• сегодня в 01:54
Ответ дляКумедний ґудзик
Купіть собі завтра датчик за 400 грн
Як ухурделю• сегодня в 01:55
Автор, я вас так розумію.Виявилося, що мої сусіди газом обігріваються.Включають комфорки, духовку відкриту залишають.Так і весь під´їзд вибухне, як конфорка одна потухне.
Це я краєм вуха почула, як бабці ділилися - як грітися зараз
Кумедний ґудзик
• сегодня в 01:55
Ответ дляА поговорить?
Купіть собі завтра датчик за 400 грн
дякую, як правильно називається та де купити
Борисфенка• сегодня в 01:55
Ответ дляКумедний ґудзик
Одягніться тепліше і знову на вулицю!!!
Готель шукайте, пункт незламності, до ранку ні ногою в квартиру!!!
Повірте, що це реально небезпечно!
Не виправдовуюсь• сегодня в 01:55
Ответ дляКумедний ґудзик
Тут молотком стукнеш,так через під´їзд чують. А то генератора ніхто не чув.