Кумедний ґудзик• вчера в 01:41

Сусіди отруїлися від генератора, який розмістили в підвалі

Дівчата, я в шоці великому. Передмістя Києва, важка ніч та важкий страшний день. Сусід наш з багатоповерхівки помер сьогодні від отруєння чадним газом від генератора( потайки розмістив в загальному підвалі), дружина та донька труїлися, але живі. Поки ми викликали швидку, сморід з квартири по всій секції 1 поверху( 6 квартир). Приїхало МНС. всі вийшли на вулицю, поки тіло сусіда виносили. Це було біля третьої дня. Але й досі в мене болить голова, може на нервах, може теж отруєння?
А поговорить?• вчера в 02:07
Ответ дляБелочкой зови
Трубу мин полтора метра к генератору купите
Кому ви це написали?
Белочкой зови• вчера в 02:08
Ответ дляА поговорить?
Кому ви це написали?
Кто там ним в многоэтажке пользуется, в полукороб и на выхлоп хруба
автор Кумедний ґудзик • вчера в 02:09
Ответ дляНу шо не так?
А что на это говорит глава осбб ? Как у жителя оказались ключи ?
Це сьогодні сталося, я в стресі досі, не до голови Жеку
А поговорить?• вчера в 02:09
Ответ дляКумедний ґудзик
Не знаю де саме, я чула від МНСів, про ще 2х людей в підвалі, але не знаю чи живі вони, чи ні. А сусіда бачила вже як виносили з підЇїзду неживого
То у вас тривога була чи чого вони сиділи в підвалі?
Боже, скільки дибілів на цьому світі
автор Кумедний ґудзик • вчера в 02:10
Ответ дляДівчина Гілмор
В нас в білогородці теж випадок був. Вчаділи сім´я, в таунхаусі, а малий років 5 ти хлопчик з трупами чотири дні пробув
який жах, як він вижив, не отруївся?
Смайлик• вчера в 02:11
Ответ дляБелочкой зови
Ок. Як сусіда поховають, потім вже трубу куплять. 1,5м, не менше.
Белочкой зови• вчера в 02:12
Ответ дляСмайлик
Странно, что без нее использовали) выхлоп должен на улицу весь идти, подальше от окон) видимо в помещение все шло
Дівчина Гілмор• вчера в 02:12
Ответ дляКумедний ґудзик
який жах, як він вижив, не отруївся?
Я не знаю подробиць, в новинах коротко сказали
автор Кумедний ґудзик • вчера в 02:12
Ответ дляА поговорить?
Боже, скільки дибілів на цьому світі
Тривога була постійно, навіть коли ми на вулиці чекали шахед летів, страшна ніч та день як продовження аду....
Дівчина Гілмор• вчера в 02:14
Ответ дляКумедний ґудзик
який жах, як він вижив, не отруївся?
Знайшла новину. 4 роки дитині
На Київщині у Білогородці загинули подружжя та їхня донька, син у лікарні. Що відомо — Суспільне Київ https://share.google/SACZ11ZH44uzRrfHN
Смайлик• вчера в 02:14
Ответ дляБелочкой зови
Ви сестра Борисфенки прям... Тільки з другого берега
Белочкой зови• вчера в 02:16
Ответ дляСмайлик
С чего бы?)
автор Кумедний ґудзик • вчера в 02:19
Ответ дляДівчина Гілмор
Знайшла новину. 4 роки дитині
ого, кримінальне впровадження навіть...
Мальчун-задирун• вчера в 02:19
Ответ дляБелочкой зови
Нельзя в помещении включать генератор, категорически
Белочкой зови• вчера в 02:20
Ответ дляМальчун-задирун
Можно) на выхлоп труба полторашка, трубу на улицу) и хоть спите возле него, запаха сгорания дизеля или бензина 0
Мальчун-задирун• вчера в 02:21
Ответ дляБелочкой зови
Совет для врага?
Белочкой зови• вчера в 02:22
Ответ дляМальчун-задирун
Совет для врага?
Для друга) бур для стены под трубу у кого то взять на полчаса)
Мальчун-задирун• вчера в 02:24
Ответ дляБелочкой зови
Это большой риск и для того, кто рядом, и для соседей, которым будет в окна тянуть воздух из этой трубы
Белочкой зови• вчера в 02:24
Ответ дляМальчун-задирун
Полметра норма для труб) полторашку никак
Мальчун-задирун• вчера в 02:25
Ответ дляБелочкой зови
Норма для генератора не меньше 6м от дома
Белочкой зови• вчера в 02:25
Ответ дляМальчун-задирун
Не задует
Белочкой зови• вчера в 02:26
Ответ дляМальчун-задирун
Стоял на балконе 2 года) датчик угарки вообще ничего не находил
Мальчун-задирун• вчера в 02:27
Ответ дляБелочкой зови
Не задует
В магазинах хороший запах, когда рядом работает генератор?
Мальчун-задирун• вчера в 02:29
Ответ дляБелочкой зови
Угарный газ все равно есть, независимо от того, что покажет датчик, в никуда он не исчезает
Лапка• вчера в 02:30
у нас сусідка поверхом вище отруїлась чадним газом. Її чоловіка місяць тягали на допити і розслідували зумисне вбивство. Чому він і їхній син вижили, а вона померла. Чесно, сама задаю таке питання собі. Чоловік через місяць переселився з сином до її найкращої подруги і уже 10 років живуть разом. Дивно це все
автор Кумедний ґудзик • вчера в 02:32
Ответ дляЛапка
ого історія...а як саме вона отруїлася?
Смайлик• вчера в 02:32
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
Пффф 100%• вчера в 02:33
Ответ дляСмайлик
Може досить ?
Не вмієте спілкуватися адекватно ?
Лапка• вчера в 02:37
Ответ дляКумедний ґудзик
ого історія...а як саме вона отруїлася?
згасло полум´я в газовому котлі. Чоловік завіз сина в школу, а сам поїхав на роботу. Дружина працювала онлайн і вставала ближче 9 ранку. Була в комі п´ять днів. Не врятували. Син одноліток моєї дочки. Грались разом. Сім´я здавались нормальною.
Белочкой зови• вчера в 02:35
Ответ дляМальчун-задирун
Есть при неполном сгорании, но уходит на улицу в трубу