Замороженная селедка• Изменено сегодня в 08:37
Святкую Різдво 7 січня і ось чому
Хотіла раніше написать, але не хотілося того робити 26-27 відразу після Різдва, яке відмічають більша частина світу.
Дуже подобається європейське Різдво, особливо їх ярмарки Різдвяні, дуже атмосферні. Подобається як вони можуть створювати чарівну атмосферу свята, прикрашати вулиці, домівки. Збиратися з друзями як у кліпі Last Christmas. Але у мене в родині завжди відмічали це свято сьомого січня и продовжуємо відмічати. На мій погляд ні в якому разі не можно нападати на традиції людей, як і коли щось святкувати. Це святе. Тому вітаю людей які відсвяткували Різдво у грудні, тепер на Різдво чекаю і я ♥️♥️♥️
Синиця у спідниці• сегодня в 08:38
Шо для вас ’святе’ напиться- нажраться принципиально 7 числа?
Кондуктор маршрутки• сегодня в 08:39
Ответ дляСиниця у спідниці
Ей принципиально вместе с гундяевской фсб-шной церковью.
ротцвеники• сегодня в 08:39
Автор, а вы поститесь , до церкви ходите?
Чи просто бухаєте?
ЦібаФу• сегодня в 08:40
Ответ дляТебеОноНадось
Тоже самое , это мои праздники
А не по указкам
Так колись наказали 7 січня святкувати. У чому різниця тоді?
Простоваля• сегодня в 08:40
Ответ дляБіле пальто
А на службу куда идете?
Більшість церкв править саме 6 січня
Простоваля• сегодня в 08:40
Ответ дляКондуктор маршрутки
А вам з іудеями хануку?
Замороженная селедка
• сегодня в 08:40
Ответ дляБіле пальто
А на службу куда идете?
До церкви
ДаЗдраПерма• сегодня в 08:41
А піст тримаєте, автор, щоб Різдво 7 святкувати?
Чи для вас ’святкувати’ то куті з холодцем наїстися?
Бо якщо ви постуєте перед Різдвом, то ви Новий рік не повинні святкувати, і шампанське не пити, і м´ясне не їсти.
ротцвеники• сегодня в 08:41
Ответ дляЗамороженная селедка
До церкви
До якої?
Бо в нашій Різдво 25.
Кусюче сонечко• сегодня в 08:41
Ответ дляПростоваля
Більшість церкв править саме 6 січня
Яка саме більшість?
Простоваля• сегодня в 08:42
Ответ дляКусюче сонечко
Яка саме більшість?
Мальована. В місті 6 церкв і 4 правлять 6 січня. Хмельницька обл
Замороженная селедка
• сегодня в 08:42
Православні церкви, що використовують юліанський календар (зокрема Російська, Єрусалимська, Сербська, Грузинська), святкують Різдво 7 січня. Також Різдво 7 січня святкують вірмени.
ДаЗдраПерма• сегодня в 08:45
Ответ дляЗамороженная селедка
До церкви
Московського патріархату?
І не гидко йти до попа, який ваше і ваших дітей вбивство благословляє?
Замороженная селедка
• сегодня в 08:42
Ответ дляДаЗдраПерма
Московського патріархату?
Удалено администрацией...
Стебель березы• сегодня в 08:42
Ответ дляПростоваля
Більшість церкв править саме 6 січня
6 січня у більшості церков вже Водохреща ))
Біле пальто• сегодня в 08:43
Ответ дляПростоваля
А вам з іудеями хануку?
Так Ханука ж вообще по еврейскому календарю, там каждый год разная дата по нашему общепринятому.
Сонячний день• сегодня в 08:43
Ответ дляТебеОноНадось
Тоже самое , это мои праздники
А не по указкам
И мы так всегда праздновали и будем. А не по указке марафоновской.
ЦібаФу• сегодня в 08:43
Ответ дляЗамороженная селедка
То ви до якої з них себе відносите?
Кусюче сонечко• сегодня в 08:43
Ответ дляПростоваля
А, ви про місцеві.
Сегодня я не я• сегодня в 08:44
Ви не релігійна, тож про ’святе’ не треба. Вас ’випустили на волю’ 30 років тому, бо здох ссср і дозволили святкувати різдво у вказану кгб дату.
Оновлена версія• сегодня в 08:44
Ответ дляБіле пальто
А на службу куда идете?
Повно церков москальського патріархату, у них 7 січня, це взагалі не проблема...
Простоваля• сегодня в 08:44
Ответ дляБіле пальто
Ви вже святкуєте, як наказав один жид. Далі і хануку будете святкувати з ними. Хоча ні, бо ви є для них лише гойї
Я таке знаю• сегодня в 08:46
Ответ дляТебеОноНадось
Тоже самое , это мои праздники
А не по указкам
Вот не первый раз читаю -по указкам
А ведь наши предки по указкам как раз перешли на 7 января .
Ну да ,правда ж не нравится( подумать не все могут ,к сожалению)сейчас начнут морды ставить
Стебель березы• сегодня в 08:44
Ответ дляОновлена версія
Ну так тож на рішення громади. Ото значить така громада
Приму в дар• сегодня в 08:45
Всем должно быть все равно кто когда празднует и празднует ли вообще. Будем откровенны большинство людей не держат пост в Новый год и для таких людей празднование Рождества это просто дополнительный выходной.