Замороженная селедка• Изменено 28 декабря 2025
Святкую Різдво 7 січня і ось чому
Хотіла раніше написать, але не хотілося того робити 26-27 відразу після Різдва, яке відмічають більша частина світу.
Дуже подобається європейське Різдво, особливо їх ярмарки Різдвяні, дуже атмосферні. Подобається як вони можуть створювати чарівну атмосферу свята, прикрашати вулиці, домівки. Збиратися з друзями як у кліпі Last Christmas. Але у мене в родині завжди відмічали це свято сьомого січня и продовжуємо відмічати. На мій погляд ні в якому разі не можно нападати на традиції людей, як і коли щось святкувати. Це святе. Тому вітаю людей які відсвяткували Різдво у грудні, тепер на Різдво чекаю і я ♥️♥️♥️
Заела_пластинка• 28 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
В Румунії наприклад святкують 7.01 тільки гуцульські громади та старовіри-липовани. Їх не більше 1% від православних віруючих.
Рождество Христово по старому стилю в Румынии отмечают более миллиона жителей - это заголовок.
Если это 1 %, то православных 100 млн = это вряд ли.
7 января там госс праздник.
Обоснование при введении
’Это важно для православных, празднующих в эти дни Рождество’ Христово.
7 января там госс праздник.
Обоснование при введении
Кусюче сонечко• 28 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
7 января там госс праздник.
Обоснование при введении
7 января там госс праздник.
Обоснование при введении
Посилання на те, що святкують більше 1 мільйона дасте?
І 7 січня на рівні держави не Різдво.
Заела_пластинка• 28 декабря 2025
Ответ дляКусюче сонечко
І 7 січня на рівні держави не Різдво.
спасибо вам за спор, гуглила и узнала, что у них 7 госс праздник - я не знала.) Буду знать.
Почемучечка• 28 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Шо для вас ’святе’ напиться- нажраться принципиально 7 числа?
Удалено администрацией...
Синиця у спідниці• 28 декабря 2025
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Себя пожалейте, я не трачу деньги на праздники - я трачу на путешествия
Так что вы потеряли все в этой жизни
Басноплетка• 29 декабря 2025
Ответ дляЧервона калина
Вообще, настоящие верующие не пьют шампанское.
Свидетели Иеговы что-ли?
Простоваля• 29 декабря 2025
Ответ дляИнстагра_мерша
Бо більшість церков це русняві
Бог один. Скажу вам, що коли у мами був інсульт, то в реанімацію приїхав отець, як ви кажете руснявий, з українських церков батюшки вий...сь хто як міг. Коли люди у відчаї і показувати таке гниле нутро.. так що справа не церкві і не в національності. Людиною потрібно залишатися
Пиши-пропало• 29 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
марафон все запускает ложь, никак не успокоится.
Читайте історію, а не марафон, тоді зможете апелювати фактами.
Инстагра_мерша• 29 декабря 2025
Ответ дляПростоваля
Звісно,бо вони завжди готові приїхати
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Не зрозуміла? Ми говоримо про причину зміни однієї церкви на іншу. Якщо людина до цього не ходила в церкву, то про яку зміну церкви взагалі може йти мова?
Если человек не ходил никуда, не крещен, то про какие христианские праздники он может рассуждать?
Если человек крещен одной церковью, но переходит в другую, это считается отступничеством и требует определённых процедур.
Ответ дляДама_с_караваем
Людина яка не ходить в жодну церкву - може бути більшим християнином чим той що ходить. І мова зовсім не про те. Так і не дали відповідь, що страшного в зміні церкви.
Ответ дляДама_с_караваем
Ким він вважається відступником? Богом чи людьми? Коли Савл повірив в Христа, то що він відступив від Бога?
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Смена церкви требует определённой процедуры, просто так хочу хожу в эту, хочу хожу в ту - не бывает. Какой еще вам нужен ответ не понимаю, уже 10 раз написала.
Человек, который крещен- уже получил доступ в эту церковь, хоть и ногами туда не ходит)
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Вы можете верить в бога или не верить, можете ходить в церковь или не ходить, но какой от этого смысл тогда, если вы хотите делать так как вам хочется?
Ответ дляДама_с_караваем
Добре. Людина пройшла процедуру. Де в цій процедурі відступничество і зміна віри та Бога?
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Может вы будете читать внимательнее? Отступник это тот кто хочет уйти из этой церкви в другую, а потом только определённые процедуры делаются для этого. Что у вас все в кучу смешивается?
Ответ дляДама_с_караваем
Бо Бог дав людині свободу вибору. Але чому хтось бере на себе функцію звинувачувати людину яка шукає свій шлях до Бога?
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Вы трактуете это на свой лад, в таком случае можно для себя самого определить даты христианских праздников и жить по своему личному календарю.
Ответ дляДама_с_караваем
Добре. Поясніть мені відступником від чого стає людина? От мене в дитинстві хрестили в православній церкві УПЦ. Я собі в дорослому віці обрала іншу церкву. Від чого я відступила?
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
От церкви которая его крестила.
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Так Церква єдина - Церква Ісуса Христа єдина. А я ніяких зобов´язань щодо церкви УПЦ не брала. Від чого я можу відступити?
Ясно, живите с этой мыслью.
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
она сменила УПЦ на 50десятников.
Поэтому ее цепляет то что вы говорите про смену веры.
Вобще думаю, что это вихола ожила)
Ответ дляЗаела_пластинка
она сменила УПЦ на 50десятников.
Ви не все про мене знаєте. Я УПЦ змінила на ПЦУ., А вже ПЦУ на п´ятидесятницьку церкву. А між цими бувала і в харизматів і баптистів. Але до чого тут віра? Віра як була в Бога і Ісуса Христа - так і залишалась
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Вобще думаю, что это вихола ожила)
помню, что был такой ник, но не помню конкретику.)
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
от крещения и символа веры к примеру.
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
начальная и конечная точка верно.
Если вы хотите, чтобы форум знал о вас больше, ок,
Теперь знает.
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
То как вы доказываете и защищаете свои переходы говорит о сомнении и чувстве вины.