Замороженная селедка• Изменено 28 декабря 2025
Святкую Різдво 7 січня і ось чому
Хотіла раніше написать, але не хотілося того робити 26-27 відразу після Різдва, яке відмічають більша частина світу.
Дуже подобається європейське Різдво, особливо їх ярмарки Різдвяні, дуже атмосферні. Подобається як вони можуть створювати чарівну атмосферу свята, прикрашати вулиці, домівки. Збиратися з друзями як у кліпі Last Christmas. Але у мене в родині завжди відмічали це свято сьомого січня и продовжуємо відмічати. На мій погляд ні в якому разі не можно нападати на традиції людей, як і коли щось святкувати. Це святе. Тому вітаю людей які відсвяткували Різдво у грудні, тепер на Різдво чекаю і я ♥️♥️♥️
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Від якого хрещення і символа віри? Можна конкретно?
нет. Если вы не знаете, то говорить не о чем.
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Обітницю служити Богу я давала один раз в п´ятидесятницькій церкві. А саме обітниця служити Богу і є хрещенням. Про символ віри взагалі не зрозуміло, що ви в це вкладаєте.
вы же были в УПЦ и не знаете Смвол Веры? Сочувствую
обітниця служити Богу НЕ є хрещенням.
Ответ дляЗаела_пластинка
обітниця служити Богу НЕ є хрещенням.
А що тоді є хрещення? Те що я не знаю чогось не моя вина, а священника який не навчив і я пішла далі шукати, хто навчить. Так що таке по вашому хрещення і символ віри. Тільки можна без води. А коротко і ясно.
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
нет. я не буду заниматься словоблудием.
Если вы не знаете что такое хрещення і символ віри, говорить не о чем.
Ответ дляЗаела_пластинка
нет. я не буду заниматься словоблудием.
А ваша картинка не словоблудіє? Адже форум читають тисячі людей. Може ваше пояснення утримає когось в УПЦ хто теж не має відповіді на питання, бо священник в його церкві лиш веде проповідь.
Чого ви звинувачуєте людей в переході, але не даєте відповіді на жодне конкретне питання?
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
нет картинка не словоблудие. Там про перевод ответственности явно и понятно.
Дальше в комме вашем манипуляция, лживое осуждение.
Покажите, где я обвинила вас в переходе.
Понятно, почему я не хочу с вами говорить?
Ответ дляЗаела_пластинка
Та хоч тут - бо захищати можна лиш щось неправильне
Заела_пластинка• 29 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
это смешно.То что выдает ваше подсознание нельзя назвать внешней агрессией. Это подмена понятий. Внутреннее меняете на внешнее. И далее осуждаете внешнее.
Займитесь внутренним, сразу станет меньше агрессии рядом.
Это только говорит о том, что в вас много агрессии,. потому что в любой фраз вам мерещится агрессия.
Поразительная склонность к манипуляции. Вспоминается анеклот про женскую логику
Мама, он меня су..ой обозвал.
Дама_с_караваем• 29 декабря 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
помню, что был такой ник, но не помню конкретику.)
Протестантка вроде по религии, очень похожа на эту. Последнее время народ на нее реагировал негативно, поэтому видно сменила аккаунт или заработала перманентный бан.
Червона калина• 30 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
Свидетели Иеговы что-ли?
Нет. Не свидетели. Христиане
Червона калина• 30 декабря 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Ясно, живите с этой мыслью.
Капец вы тёмная