очки_ннадо• 30 декабря 2025

Закордон та дружба українських дітей з російськими

Дівчата, питання до тих у кого є діти та хто живе за кордоном. За майже 4 роки війни з моменту виїзду у моєї дитини в класі не було жодної дитини у України чи росії. Ми переїхали і змінили школу, дитина в початковій школі . Там є двоє дітей з росії, які виїхали також 4 роки назад і на перерві наші діти познайомилися. Бачу що завязується дружба , і мене цей факт тривожить. Навіть довелося зіткнутися із батьками після школи, розмова була короткою і поверхневою , тема війни не обговорювалася. Діти подовжують спілкуватися у школі, конфліктів не було поки що. Я не знаю як далі ця дружба буде розвиватися , але мене бентежить факт що ця сімʼя з парашки . У ваших дітей є друзі з росії, ви дозволяєте дітям спілкуватися поза школою ?
Для драки• 30 декабря 2025
Ответ дляБезпринципова
Зачем мне на бред отвечать? Вы ж сами знаете, что ерунду написали
В каком месте написала? На Донбассе за 4 года войны нет полностью разрушенных городов и населенных пунктов или там гражданские не погибали тысячами?
Или российские ракеты животворящие? Воскрешают, а не убивают, наверное. Точно, я забыла, их же создают люди с лишней хромосомой.
Безпринципова• 30 декабря 2025
Ответ дляДля драки
Ну и зачем вы это писали, речь была о названии региона? Ну хоть название правильное
вАлнуюся сильнА• 30 декабря 2025
Ответ дляЛюблю порядок
В мене є знайома з Києва, живуть тут не виїжджали. Так от її свекор - московського патріархату піп.
Вона взагалі війну не коментує. В розмові з нею ще на початку вона сказала: я своїм дітям про війну не казала і не буду. В ФБ в неї на сторінці 0 по війну.
Отаке явище. Я це розумію як те що вони ждуни.
У меня тоже на страничке в Фейсбуке 0 про войну, я в Украине. Для кого мне писать о войне, для моих друзей и знакомых, которые тоже остались в Украине и видят все своими глазами? Или для тех, кто выехал, но они же уехали не на необитаемый остров, читают новости и т.д. Какой смысл в этих постах?
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
В класі діти завжди товаришують групками і спілкуються, що так тяжко обійти кацапа?
Господи, и вы претесь в Европу и позорите украинцев
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я живу в Україні це давно Європа, не болото
автор очки_ннадо • 30 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ви з ними спілкувалися?
Так, спілкувалася
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2025
Ответ дляСаджу все зарання
А шо в фб должно быть шото про войну?
Ага, и я удивилась))
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Удалено администрацией...
Чтооооооооооо?• 30 декабря 2025
Як то кажуть в кожній країні живуть свині, по національності судити людей безглуздо, тим паче дітей. Я Вам так скажу, війни були, війни будуть, і прості люди навіть не здогадаються з якої причини вони почались, війна це бізнес, скерована тими хто править, а люди м´ясо, там такі гроші відмиваються і не тільки..що простим людям і не снилось за що вони вмирають , головне це змусити повірити людину чому треба воювати/нападати, дати мотивацію і т.д. це дуже легко. Еліта танцює на костях простих та керує поки прості люди потопають в ненависті до один одного, віддають життя за те що навіть ніколи не побачать, головне це патріотизм та ’правильна’ інформація, яку трактують двом країнам по різному, щоб для кожного була своя ’правда’. Про таке не говорять, але, краще сказати ніж промовчати в даній ситуації
автор очки_ннадо • 30 декабря 2025
Ответ дляСмажена полуничка
где то лукавите. Как ребенок 4 лет не понимает русский, если в Украине полно русскоязычных? плюс то тот же ютуб сейчас восмилетки смотрят аж бегом. Ага, не знает русский)) Как вы отличаете россиянина от русскоязычного украинца?
С какого региона выезжали? Подозреваю, что из западного.
Моя дитина ходила в англомовний садок, зі мною говорила на українській, з татом із самого народження завжди англійською. Звісно на площадці вдома вона чула російську мову від інших дітей. Жили ми у Києві. І виїхали коли їй було 4 роки так що багато слів російськомовних вона не вивчила. Вона і українською толком не говорить, але все розуміє.
автор очки_ннадо • 30 декабря 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Вы уже почти граждане США. т.е. ни Ваш ребёнок уже, считай, не украинец, и те русские уже не русские. Растут в культурном коде американском.
Поэтому проблема высосана из пальца.
Дитина з народження має громадянство, і 4 роки які вона прожила у Києві - це були роки неосознанного життя і розуміння
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
Я і так у цивілізації, ще б мокшанське болото жити не заважало
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Главное, в Европу не едьте. Не позорьте украинцев.
автор очки_ннадо • 30 декабря 2025
Ответ дляВредняжка
Вам там заняться совсем нечем в сша? Дети не ваша собственность и могут общаться с кем хотят!
А де написано що я не дозволяю дітям спілкуватися і товаришувати у школі?
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляХочу барабульки
Я зараз також «тут». От без світла сиджу, позавчора два прильоти поруч. А так да, все супер.
Зато без москалей. Як то кажуть, гріх нарікати.
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
ще раз повторюю, Україна і є Європа, я вже тут
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляДівка в намисті
Выискиваете как раз Вы тут что то и отблагодарить своих добродетелей ещё есть возможность Вам никто ж не мешает.
А как это вы так, сначала попытались миммикрировать под щиру украинку😁
Что, не удалось на мове тему раскачать, перешли на свой родной?
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляДівка в намисті
А я обожаю и уважаю западную Україну и людей там, за их однозначною позицию , за то, что они не побоялись сопротивляться оккупации ссср в отличии от других регионов Украины
Я тоже очень люблю всем сердцем тот регион этих прекрасных высококультурных и добрых людей.
И если что, те, кто сопротивлялся оккупации, в ней же родились и выросли. Они вообще Польшей были. Выбор там был не велик. Враги с обеих сторон.
ПешитеБесАшипок• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Так то на карте, и то, так считают толькоукраинцы)) . А важно что у человека в голове
Дівка в намисті• 30 декабря 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Ха ха перейшла спеціально для Вас Тьотя Хрюша, щоб Вам зрозуміліше було і швидше дійшло хто Ви така!
Леся Українка• 30 декабря 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну ви хочете тішити себе ілюзіями звичайно, але те що Україна Європа це правда, а ось болота це Азія, хто там у вас буряти
Вишиванка• 30 декабря 2025
Ответ дляДобродійка
В моєму будинку є дві родини з росії і я з ними з добрих по сусідські відносинах. Тему війни підіймали. Вони наче проти путлера та його посіпак, але я пам´ятаю хто такі росіяни і тримаю з ними дистанцію. А при дітях дома краще не піднімати політичні питання в тоді вони не будуть конфліктувати між собою. Хай собі дружать.
Раджу Вам обережно розпитати їх по темі: ’Як вони взагалі для самих себе розуміють Україну як таку?’ і Ви з подивом та огидою для себе дізнаєтеся що українці для них не українці, а росіяни які себе з 16 сторіччя називають українцями, а до 16 сторіччя ми усі з вами (на їхню думку) були кацапами, а 1000 років назад у Києві була Росія населена росіянами, і вони Киїів 1000 років назад називають ’своїм’. Ці чорти не ділять українців з росіянами в етно-генетичному сенсі, тому Ви правильно тримаєте дистанцію з ними. Чмиріння хуйла ще зовсім не гарантія адекватності, сотні разів доведено.
Для них хуйло це той хто змушує росіян вбивати росіян які себе називають українцями.
Як відомо у кожному росіянину-росіянці глибоко в душі сидить кацапло яке може вирватись на волю раптово зненацька у будь яку гостру мить.
Вишиванка• 30 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Скоро химию учить в школе начнут, как же объяснить ребенку, что вся периодическая система кацапом Менделеевым составлена и ее никто не собирается отменять
Ну росіянин Менделеєв наробив ПСХЕ, а не Бучу, тому питань до нього нема.
Я такая - жду трамвая• 30 декабря 2025
Якщо хтось визначає ворогів за походженням, кольором шкіри і тому подібним речам, то він або нацист або просто малоосвічений ідіот. Хоча між ними великої різниці немає.
Колишня муза• 30 декабря 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Менделеева во всем мире вспоминают ’между прочим’ и никто не знает ’таблицу Менделеева’ а знают ’периодическую таблицу’ - не смешите.
Тётя Хрюша• 30 декабря 2025
Ответ дляДівка в намисті
Похрюкай еще😁
Ну ниче се• 30 декабря 2025
Старший сын 18 лет, у него прикольная компания молдаванин, белорусс, казах .
Отлично ладят. А вот дружба со своим бывшим соотечествеником закончилась подачей заявления в полиция.
Теперь держится подальше.

Младший сразу отмел из круга друзей и украинцев и русских.
Пытались найти объяснение, сказал они мне не интересны.
Так что, думаю дети сами разберутся, кого выбирать в друзья.
Фрекен бок• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Діти повинні рости і знати хто такі кацапи, а не нехай собі дружать, ще не надружилась?
Вы из тех, кто не различает немцев и фашистов?
Фрекен бок• 30 декабря 2025
Ответ дляДобродійка
Ну то батьки можуть розповісти тоді хто такі кацапи, а дитина це в школі повторить і буде проти батьків адміністративне або навіть кримінальне провадження. Так треба робити?
Разве в Европе еще не все поняли, что мы националисты?
Фрекен бок• 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Так, а як ви плануєте далі жити, будете заглядати в рота кацапам в америці і жопу лизати, а українців нехай бомблять в Україні. Як ваша дитина росте не знаючи що робиться на батьківщині
Никто из них не вернётся, про какую родину идёт речь?