Ошеламиссимо• 28 декабря 2025
Хто був в Буковелі - там реально кайфово? Не варто шукати житло в сусідньому сел
Знайома їздить і живе лише в Буковелі, в готелях, максимально близько до підйомника
Це тому що вона живе на широку ногу? Чи отримує більше емоцій від того готелю?
75000 грн 6 діб апарти на 2-х біля підйомника
Допоможіть порахувати якщо я житиму десь далі, від буковеля
Це напряжно їздити зранку ще додатково машиною, паркуватись там кожного ранку
Чи краще як знайома поїхати на потязі і не має проблем з тим паркуванням
Пищалка• 28 декабря 2025
Ответ дляКапризуля
А там свет не выключают?
Что б не застрять на подьемнике на долго?
На західній не виключають світло
Капризуля• 28 декабря 2025
Ответ дляПищалка
На західній не виключають світло
Я б стремалась все равно
Ошеламиссимо
• 28 декабря 2025
Ответ дляПищалка
Людей море
Ого жестяк
Я думала там не так забито людьми
Пищалка• 28 декабря 2025
Ответ дляОшеламиссимо
Ого жестяк
Я думала там не так забито людьми
Ви ж в Мукачево
Ответ дляОшеламиссимо
Ні
Я до того чи можна жити в дешевому житлі за межами буковелю
Приїжджати кожен ранок в буковель, паркувати машину, кататись, їсти десь в буковелі, шататист до вечора
А ввечорі ходити в якийсь крутий готель на спа
А потім знову їхати в сусіднє село ночувати
Чи не напряжна буде ця схема?
Напряжна. Набагато зручніше жити в Буковелі біля підйомника.І є дешевші готелі. Наприклад, будиночки біля 2-ї та 1-ї траси. До них зручно підїжджати одразу на лижах. Сніданок включений. Ціна наполовину менша, як ви написали. Також, можливий віп прохід, щоб не стояти в чергах. А це важливо
Миловидна леді• 01 января в 22:12
Ответ дляОшеламиссимо
Що ви отримуєте живучи в такий крутих готелях?
гарні фоточки для соцмереж