Бжоли-бандерівці• вчера в 22:19

Нема чим зайнятися. Дитина виросла, що робите в вільний час?

В мене депресія. Син виріс, що робити дома не знаю. Квартира, не хата. Чим займаєтесь у вихідні? Не знаю куди себе діти
мадам Везувий• вчера в 22:35
Внуками.
пу_пугренчик• вчера в 22:41
У меня по воскресеньям зумба. В субботу-спортзал.
все по ГОСТу!• вчера в 22:43
Ответ дляМао_Мяо
Коли діти маленькі наспраіді скільки життя в наших днях
Скільки?
Шукаю стакан• вчера в 22:49
Ответ дляПодтяжка
Мала дитина,часу немає взагалі. Сьогодні хворий,цілий день читаю йому книжки,граюся і це після безсонної ночі,бо був ларингоспазм,мрію щоб був час на себе - спорт скільки хочу,спати у вихідні,а не вставати о 5-6, їсти коли хочу,а не коли треба,гуляти коли хочу,а не коли дитині треба,волосся ніколи пофарбувати,піти до лікарів,у салон краси. Та купа справ без дітей.
Ви навіть озирнутись не встигнете, як дитина виросте. Я була така ж, як ви. Вдова з 1,5 років сина. Ці постійні болячки, економія на всьому, на сете часу не вистачало. Я думала, це ніколи не закінчиться. Зараз сину 13, я вже не потрібна йому кожну хвилину, як раніше, у нього школа, спорт, друзі, прогулянки. Є вже час на себе, але ще не можу остаточно перелаштуватись. Все проходить, і це пройде, усьому свій час
Подтяжка• вчера в 22:51
Ответ дляШукаю стакан
Мені 40,дитині 3,думаєте я хочу ще 10 років почекати щоб знайти час на себе?)
Відморожена• вчера в 22:54
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ні, я працюю(
Заведите маленькую
Шукаю стакан• вчера в 22:55
Ответ дляПодтяжка
Напевно не хочете)). У мене просто вибору не було, не було з ким його залишати, допомоги ніякої не було. Тому чекала, десь з його років 8-9 вже ходила на йогу в з подружкою на каву. А так, скрізь з ним, в кіно, в театр, на екскурсію, на відпочинок. Перший раз ночувала без нього в минулому році, коли він в табір на тиждень поїхав, йому 12 було. Дуже дивні відчуття)))
Подтяжка• вчера в 23:02
Ответ дляШукаю стакан
Теж нікого немає,тільки чоловік який багато працює. Ні родичів,ні друзів у чужій країні. Восени пішов у садочок на половину дня,але мені треба вчитися і шукати роботу,тому часу всеодно немає.
Морковку дай• вчера в 23:04
Вчора в мене такий стан був ,і то, ми вдвох з чоловіком. Їсти наготовлено, робити нема чого, від фільмів та тіктоку вже вивертає. Дзвонити нікому не хочеться. То поїли, то полежали, то випили і знову поїли.

Дівчата радять зал, і це те що треба. В минулому році ходила, ледь все встигала, була зайнята постійно.
Грамотний хвіст• вчера в 23:07
В нас дитині 20 років, живе окремо, в іншій країні , й в мене ні нащо не вистачає часу, не розумію проблеми
Грамотний хвіст• вчера в 23:10
Ответ дляБжоли-бандерівці
В робочі дні часу не вистачає. Домашні справи. А у вихідні хоч вовком вий
Вы самотня , без чоловіка ?
Шукаю стакан• вчера в 23:16
Ответ дляПодтяжка
Ну як нікого, чоловік же є, працює, заробляє, і ви не працюєте. Потихеньку все налагодиться
БеллаДонна• вчера в 23:18
Як варіант - народити ще)
Подтяжка• вчера в 23:19
Ответ дляШукаю стакан
Я не відчуваю що я не працюю,якщо честно. Бо працювати мені було легше. І час на себе був і гроші свої.
Я такая - жду трамвая• вчера в 23:20
Ответ дляМао_Мяо
Автор, ви не шкодуєте, що не народили ще одну дитину в моменти таких думок?
Так друга дитина теж виросте. Тоді що? Третя потрібна?
Шукаю стакан• вчера в 23:25
Ответ дляПодтяжка
О, так це всім відомо, що працювати на роботі набагато легше, ніж бути з дитиною 24 години без ніякої сторонньої допомоги. А уявіть, якби вам ще треба було зараз працювати і забезпечувати себе і дитину? Я вийшла на роботу, коли сину було 2. Спочатку на 0,5 ставки, потім на 0,75. Брала роботу додому, працювала ночами. Це дуже важко, не знаю, як я це витримала. Можливо, вам ще важко, бо немає знайомих поряд, може варто знайомитись з людьми, шукати компанію для спілкування, щоб з дітьми разом проводити час. І час на себе потрібен. Домовляйтесь може з чоловіком, щоб хоча б інколи брав дитину на себе, а ви мали час суто на себе
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 23:36
Ответ дляВитворунка
Така краса, я б всю ніч гуляла
У нас ракеты, кабы шахеды и комендантский час, не погуляешь.
Подтяжка• вчера в 23:46
Ответ дляШукаю стакан
З іноземцями важко задружити,насправді, ми змінили 2 країни і більше всеодно спілкуватися з нашими, якщо такі траплялися. Якби я працювала то чоловік вимушений би був ділити обов´язки навпіл,а так,все моє)) Мені не вистачає саме дорослого життя,а не гуляти з мамами і дітьми,я не хочу цього, нецікаво. Я на керівній посаді працювала,у мене була своя квартира,оточення. А тепер все з 0 практично. Тому манікюр у мене останній раз був у лютому 2022.