Пополняю_Карму• 29 декабря 2025
Порадьте окуліста для дорослого Печеськ Київ
Добрий ранок. Порадьте окуліста перевірить зір і встановить діагноз.
Бо
Ажано було б на Печерську, але буду вдячна за любі поради
Дякую.
Бо
Дякую.
Небоброїдка• 29 декабря 2025
Британський офтальмологічний центр. Там і повне обстеження і діагноз і рекомендації.
Сиреневенькая• 29 декабря 2025
На Подвысоцкого 4, в поликлинике есть отделение целое,там отличные специалисты.Можно даже через Хелси записаться, а можно за деньги.
Анонимарик• 29 декабря 2025
На Печерську нема. а в Центрі мікрохірургії ока є.туди їздимо з Печерська. Шикарний лікар. І дитячий ,і дорослий. Треба обирати лікаря, а не район.
Щедрик ведрик• 29 декабря 2025
Ответ дляСиреневенькая
++
До неї ходила чудово