Анонимарик• 29 декабря 2025
Что вы готовите, когда совсем нет настроения праздника
Поделитесь блюдами на автопилоте.
Язвочка• 29 декабря 2025
Ничего. Зачем автопилот? Можно заказать готовую еду. Но насиловать себя кулинарным припадком не стоит
Жирафовое варьенье• 29 декабря 2025
от якраз і нема настрою цього нового року. Іду з чоловіком до мами, бо вона залишилася сама. Мамі замовила гороховий суп)) А сама просто привезу шампанське і куплю якусь нарізку.
Майская киска• 29 декабря 2025
Что дети попросят, на какой то Новый год, пельмени варили большое блюдо…
ПочтальЁнша• 29 декабря 2025
я в новусі накупила по скидках мартіні асті, бейліс, білого сухого вина....
готувати буду салат з куркою і ананасом, печінковий рулет з грибами, бутерброди з ікрою. На солодке фрукти і макарунси замовила. Можливо запечу шампіньйони фаршировані під сиром. в морозилці є готові котлети, зроблені мною. Купила навіть горішницю і можливо спечу горішки
якщо облінюсь,то тоді замовлю суші зранку і зроблю салат Цезар. Соус вже є.
Карапулька• 29 декабря 2025
Если настроения нет - не готовлю. Шампанское ранезка сфрная , мясная и может пирожные . всё.