Сяду на шию, дорого!• 20 ноября в 16:53

Деруни

Поділіться, будь ласка, рецептом дерунів (які Ви готуєте).
Водійка хімарса• 20 ноября в 16:55
Риба внизу теж ваша?
Україна наше все• 20 ноября в 16:55
якщо вам підійде польська мова, то ось
автор Сяду на шию, дорого! • 20 ноября в 16:56
Ответ дляВодійка хімарса
Риба внизу теж ваша?
почалось. я тільки зайшла до чату
Басноплетка• 20 ноября в 16:58
Картофель тру половину на крупной тёрке, половину на мелкой, одна луковица мелко нарезанная или потёртая на тёрку, яйцо, соль, перец, совсем немного муки. Жарю в большом количестве раскаленного растительного масла.
автор Сяду на шию, дорого! • 20 ноября в 17:00
Ответ дляБасноплетка
дякую велике!
Почемучечка• 20 ноября в 17:01
Я їх тільки в деяких закладах громадського харчування їм
Поросенка• 20 ноября в 17:09
Я обожнюю домашні деруни!
В мене навіть машинка спеціальна є для їх натирання.
Щодо рецепту - все просто:
Терта картопля + терта цибуля + яйце + столова ложка муки + сіль, перець + дрібно порізана зелень.
Смажу тоненькими, щоб були хрусткі, і подаю обовʼязково зі сметаною або сиром Філадельфія
Свекруховна• 20 ноября в 17:13
до картоплі цибуля чи часник,кріп. 1 яйце.і не забивати борошном. 1-2 ст л на 1 -1,5 кг картоплі. бо це найтиповіша помилка. напруть того борошна і це вже не деруні,а млинці
барабанщица• 20 ноября в 18:31
Натираю картоплю на дрібній тертушці, віджимаю сік, солю і підсмажую у формі оладків. Все.