Сяду на шию, дорого!• 20 ноября 2025
Деруни
Поділіться, будь ласка, рецептом дерунів (які Ви готуєте).
Сяду на шию, дорого!
• 20 ноября 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Риба внизу теж ваша?
почалось. я тільки зайшла до чату
Басноплетка• 20 ноября 2025
Картофель тру половину на крупной тёрке, половину на мелкой, одна луковица мелко нарезанная или потёртая на тёрку, яйцо, соль, перец, совсем немного муки. Жарю в большом количестве раскаленного растительного масла.
Сяду на шию, дорого!
• 20 ноября 2025
Ответ дляБасноплетка
дякую велике!
Поросенка• 20 ноября 2025
Я обожнюю домашні деруни!
В мене навіть машинка спеціальна є для їх натирання.
Щодо рецепту - все просто:
Терта картопля + терта цибуля + яйце + столова ложка муки + сіль, перець + дрібно порізана зелень.
Смажу тоненькими, щоб були хрусткі, і подаю обовʼязково зі сметаною або сиром Філадельфія
Щодо рецепту - все просто:
Свекруховна• 20 ноября 2025
до картоплі цибуля чи часник,кріп. 1 яйце.і не забивати борошном. 1-2 ст л на 1 -1,5 кг картоплі. бо це найтиповіша помилка. напруть того борошна і це вже не деруні,а млинці
барабанщица• 20 ноября 2025
Натираю картоплю на дрібній тертушці, віджимаю сік, солю і підсмажую у формі оладків. Все.