Новопоштинская• 29 декабря 2025
Вам теж мейкап тиждень і більше шле посилки?
Пролітаю з подарунком(
СкумбріяП8• 29 декабря 2025
Позавчера заказала, сегодня отправили (вижу в приложении НП). Заказ оплачен.
Новопоштинская
• 29 декабря 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Я не розумію в чому причина. І дозвонитись не можу. Можливо в них немає товару на складі. Мені треба дуже до 31( Спочатку написали до 1 буде, орієнтовно 30. Тепер аж 5. Замовила 25
Новопоштинская
• 29 декабря 2025
Ответ дляГолубка миру
С 27 числа ее и нет близко
Скоро буде і у вас В мене вже на завтра бачу доставка. Як і обіцяли 30 го. А я хвилювалась.