Само_достаточная• 29 декабря 2025

Як відреагуєте, якщо пробне платне тренування дуже не сподобається?

Уявіть ситуацію: ви записалися у фітнес студію на пробне тренування, яке коштує за ціною разового, оплатили тренування наперед. Коли ви відвідали тренування, воно вам дуже не сподобалося. Що будете робити? Будете просити повернути гроші? Будете писати поганий відгук?
Зробіть вибір:
вже голосів: 55
Нічого не робитиму
Попрошу повернути гроші
Напишу поганий відгук
Відірву та викину• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Як не треба, треба як мінімум дивитись техніку виконання учнів, поправляти. Мені було не зрозуміло техніку виконання більшості вправ
Вы спросили, попросили показать медленно, объяснить?

Я бы просто больше не пришла.
автор Само_достаточная • 29 декабря 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Зробили висновокз ситуації. Багато де перші безкоштовні, шукайте своє.
В нас навпаки пробні платні, ще й по предоплаті
ПешитеБесАшипок• 29 декабря 2025
А яке саме тренування? Були гантелі, чи фітнес резинки, тренажери? Ви знали, що тренування групове?
Ответ дляПешитеБесАшипок
Стретчинг, 5 клієнтів
неДоПриличий• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
автор, фітнес - це не навчання. І це напевно не для вас, ні фізично,ні психічно, ні матеріально. Забудьте і відпустіть ситуацію.
ПешитеБесАшипок• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Стретчинг, 5 клієнтів
Ну вона повинна була слідкувати, це факт. Тим паче людей небагато. Пробне ж розраховано на те, щоб ви зрозуміли і захотіли продовжити, а не ото все
Ответ длянеДоПриличий
Як це не навчання, що за маячня? Якщо тренер не буде дивитись та поправляти техніку, то нащо тренер тоді потрібна?
Звоночек• 29 декабря 2025
Наступного разу шукайте перше безкоштовне. Взагалі так повинно бути. Хорошо що не заплатили за місяць
Ответ дляЗвоночек
Повинне бути пробне безкоштовним?
Звоночек• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Повинне бути пробне безкоштовним?
Обычно да, во всех нормальных студиях
Ответ дляЗвоночек
Обычно да, во всех нормальных студиях
Нажаль, в нас навпаки за пробне беруть передплату
Апофиозная• 29 декабря 2025
Просто не братиму постійний абонемент на цей фітнес. Я не Ротшильд, щоб оплачувати ще й те що мені не подобається/ не несе якоїсь вигоди. З такої точки зору краще пробне платне заняття ніж вгатити гроші в абонемент і ходити, силуючи себе.
Ответ дляАпофиозная
Це зрозуміло, що більше не прийдете, просто прикро, що наперед взяли гроші і було таке тренування, що я навіть до кінця не доробила
Апофиозная• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Таке буває нажаль і причини можуть бути різні. Я б просто спробувала ще якийсь фітнес в іншому місці, з іншим тренером або іншою методикою. Тут тільки на практиці мабуть можна щось зрозуміти
іронічна антитеза• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Тренер навіть не дивився, як ми робимо
Тоді обов´язково поганий відгук написала б.
Леся Українка• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Вы первый раз в спортзале?
Няньчить вас будут только на индивидуальных занятиях.
На групповых никто ни за кем не следит. Вам показывают комплекс и, если упражнения с нюансами, объясняют технику. И все. Если группа , например, 20 человек - невозможно каждому подойти и поправить.
Аноним НаВсеГда• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Ви ж доросла, в спортклубі не перший раз у житті.
Є групове тренування, тренер показує вправи, група повторює (як хто може), є індивідуальне, тренер вам (або декільком) показує, виправляє помилки, поправляє.
Якщо хотіли увагу до себе, потрібно йти на індивідуальне тренування.
Аноним НаВсеГда• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Тренер потрібен щоб показати як вірно і в якій послідовності робити вправи. А вже виправляти вашу техніку, звертати увагу на невірність виконання, то індивідуальне тренування.

п.с. років 10 хожу на групові тренування, була в різних клубах з різною кількістю людей, є тренер і є дзеркало, подивись на тренера і подивись в дзеркало, чи робиш ти як показав тренер. Якщо самому важко, то можно взяти індивідуалку.
Ответ дляАноним НаВсеГда

Може і треба, щоб всі сварили тренера та писали погані відгуки, щоб щось змінилося і тренери почали працювати,як треба. Від того, що тренер стрибає, мені не холодно, не жарко. Краще б трошки показала, а потім йшла дивитись і поправляти техніку. Доречі, у нас займалось всього 5 клієнтів
Ответ дляЛеся Українка
Вы первый раз в спортзале?
Тоді нащо тренер? Набір вправ я могу і в ютубі подивитися. Якщо я плачу 400 грн за групове, то я розраховую на увагу тренера (хоча б часткову), а не на наплюйське відношення
Аноним НаВсеГда• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
То не ходіть туди.
То що ви хочете, називається індивідуальне заняття, тоді будуть поправляти, показувати ще декілька разів, змінювати вправу якщо вона вам не підходить.
До речі в Спортлайфі (досить велика мережа спортклубів) тренерам на групових заборонено виправляти (правда і групи там більші), для цього є індивідуальні.
Ответ дляАноним НаВсеГда
То не ходіть туди.
Так мова не про спортлайф, а про малесенькі фітнес студії, де кожне групове тренування оплачується та коштує доволі дорого. І маленькі групи
Леся Українка• 29 декабря 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Нигде вас не будут поправлять на групповых занятиях. Я пишу не для того, чтоб вас обидеть, а чтоб у вас не было завышенных ожиданий.
автор Само_достаточная • 30 декабря 2025
Ответ дляЛеся Українка
Скоріш за все коли тільки з´являлися перші фітнес студії, то тренери проводили групові заняття як треба. Потім поступово вони прощупали кордони людей, бачать, що всі мовчать і хавають і почали отак ніяк проводити заняття, що навіть учасником себе не відчуваєш.
черная мамба• 05 января в 14:34
Ответ дляСамо_достаточная
а остальным было понятно?
Учитывая, что кажде движение повторяется 8-10 раз, вы так и не смогли повторить, а виноват тренер?
черная мамба• 05 января в 15:02
Ответ дляСамо_достаточная
Вам и впредудущей вашей теме все достаточно ясно расписали.
Вам всегда и все будет не так.
Остальниые занимаются и им ок. только вам ничего непонятно, неясно и вы не получили индив по цене общего, еще и деньги вам вернули, и отзыва вы накоепали отрицательный.
Никому ненужны такие люди на занятиях. которые действительно не видят границ ни в чем.
Ва и так вернули деньги. что вы никак не успокоитесь?