Так точно!• 30 декабря 2025

Ева. Акція вихідного дня, як часто?

Цими вихідними була акція вихідного дня, береш два товари платиш за один. Дізналася про це лише вчора.
Чи буде така акція наступних вихідних, чи це рідко буває, чи можливо по конкретним місяцям, числам, дням?
Можливо хтось знає, чи повторюється така пропозиція?
Всім тихого дня та гарного настрою.
Лепешечка• 30 декабря 2025
У них всегда есть акции выходного дня, но они разные. Хотя периодически повторяются, но на слелующих выходных еще не будет точно такой акции, как была на предыдущих.
автор Так точно! • 30 декабря 2025
Ответ дляЛепешечка
Дуже дякую Вам за відповідь. Гарного дня 💐