Ждушечка• 30 декабря 2025
Недороге ігристе, діліться смачними знахідками.
Хто такого не п´є, то тема не для вас))
Поділіться, хто що знайшов хорошого до 300 грн за пляшку.
Всіх з прийдешніми святами))
АБВГДейка• 30 декабря 2025
Я какое-то безалкогольное заказала по акции за 249 в метро, посмотрим))
Ждушечка
• 30 декабря 2025
Ответ дляАБВГДейка
Безалкогольне - не цікаво))
Зупка_цем• 30 декабря 2025
Ось це в сільпо. Фантастичне. Мені подарував/порадив його чоловік, який в свій час професійно винами займався. Газу там не багато, склад хороший. Зараз воно трошки дорожче, фото у мене старе
Почекуха• 30 декабря 2025
Просекко Вайн трак собственный импорт Сильпо. Очень достойное, еще и по акции сейчас.
Cava Baron тоже в сети Фоззи групп продается.
Comte de Chamberi Rose стоит три копейки, но очень приятное сухое розовое игристое.
Весела бджілка• 30 декабря 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Лелека вайн брют купила) українське) не куштували ще.
Мені не сподобалося, хоча тихі вина їх люблю
Цветов Мне срочно• 30 декабря 2025
Ответ дляВесела бджілка
Я взагалі не люблю ігристі вина, це так, щоб щось шипіло на Новий рік) не очікую багато за 200 грн.)
Весела бджілка• 30 декабря 2025
Ответ дляПочекуха
Chamberi по акції буває до 200 грн. Мені і біле і рожеве подобається. дуже приємне. Ще такого ж плану в новусі дулак
andrey_spec• 30 декабря 2025
Якби раніше з´явилася ця тема, то брав би Riunite Moscato Emilia. А так після перегляду полиць з усілякими фрателі взяли мартіні й сік. Буде Новий рік без бульбашок.