Смурфетта• 30 декабря 2025
Що можна смачного приготувати в аерофритюрниці, окрім картоплі та крилець?
Поділіться улюбленими ідеями.
Вмію заміряти найкраще• 30 декабря 2025
Стегно куриное в маринаде, 20 минут и готово. Стейки лосося
Обнимашкина• 30 декабря 2025
Я готовлю все, что готовила в духовке и не только. Раньше нагетсы на сковороде жарила, сейчас в аэрогриле. Ну и фри я не готовила в духовке,а в аэрогриле готовлю.
Ничего нового я в ней не готовлю и сколько читаю, люди то же самое готовят. Просто быстрее.
Зубожиння• 30 декабря 2025
Я готую сирники, філе куряче шматочками та ціле. Овочі (отакі в пакетах заморожені суміші чи власна заморозка). Нагетси (ті що напівфабрикати, хоча і власноруч зроблені)
Бронетапці• 30 декабря 2025
Шашлычки
Кексы
Рулетики
Шампиньоны целиком и сыром затереть, или фаршированные шляпки
Тарталетки с какой-то начинкой
Рыба
Кексы
Рулетики
Тарталетки с какой-то начинкой
Рыба
Трусиковед• 30 декабря 2025
Печу львівський сирник, але треба перевертати через 40 хв, щоб добре пропікся.
І роблю ще королівський сирник, але теж треба обережно перевертати
Трусиковед• 30 декабря 2025
У мене, до речі, кекси не пропікаються
А всю випічку (пісочне, вівсяне, кукурудзяне печиво) треба перевертати, бо печеться тільки верх
А от курячі стегна, півкурки, риба чудово готуються. Картопля теж якось через раз, можливо, на 1 людину простіше, в якщо тільки більша порція, може невдало фрі пропектися
Бронетапці• 31 декабря 2025
Ответ дляТрусиковед
У мене, до речі, кекси не пропікаються
А на каком режиме печете? Какой у вас аэрогриль?