Блиск думки• 30 декабря 2025
де можна купувати дешевше ліки?
потрібно купувати весь час ліки. деякі препарати не дуже дешеві.
можливо є якійсь державні програми чи знижки?
зараз замовляю через сервіс tabletki ua
буду вдячна, якщо порадите ще альтернативи.
зараз замовляю через сервіс tabletki ua
Витворунка• 30 декабря 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Державна програма існує, якщо електронний рецепт випише лікар
И если лекарства автора есть в списках, которые доступны бесплатно или с частичной доплатой.
Блиск думки
• 30 декабря 2025
Ответ дляСвета С Приветом
на які ліки діє такий рецепт?
для мами я весь час купую для цукрового діабету. але ій дешеві не підходять.
тату кардіологічні купую
Блиск думки
• 30 декабря 2025
Ответ дляВитворунка
мені було б супер, якби просто була часткова оплата чи знижка
Жена брата Админа• 30 декабря 2025
Ответ дляБлиск думки
Пошукайте в переліку.
Якщо є, то ендокринолог має створити план лікування. Далі сімейний зможе виписувати.
Приватні ендокринологи також це можуть зробити
Блиск думки
• 30 декабря 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Доступні лікі
Какой препарат нужен?
ну наприклад, ліки з останнього замовлення:
альмінда
роксера
нольпаза
сінджарді
альмінда
роксера
нольпаза
сінджарді
Швендяю містами• 30 декабря 2025
Можливо якусь медичну страховку придати, яка буде покривати вартість цих ліків?
Жена брата Админа• 30 декабря 2025
Кстати, тест полоски к глюкометрам тоже можно бесплатно получать
Витворунка• 30 декабря 2025
Ответ дляБлиск думки
Сходите к семейному. У меня мама с диабетом, получает рецепты. Рецепты на бесплатно укр.производства. я а аптеке покупаю с доплатой по этому рецепту импортного производства.
Света С Приветом• 30 декабря 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Тільки якщо діабет 1 типу
Кашпо• 30 декабря 2025
Вам до сімейного з таким питанням.
Я теж ніяк не дійду, мама кучу ліків приймає.
Бутербродница• 30 декабря 2025
Ответ дляБлиск думки
на які ліки діє такий рецепт?
тату кардіологічні купую
Нужен рецепт от профильного специалиста.
И, скорее, не на те препараты, какие Вы хотите, а которые доступны по программе.
Пуки-куки• 30 декабря 2025
Рецепт виписується на діючу речовину, а не на конкретні ліки. А в аптеці вам запропонують по цій речовині назви ліків.
Рецепти виписують або профільні,або сімейний
Блиск думки
• 30 декабря 2025
Ответ дляЖена брата Админа
як?
Блиск думки
• 30 декабря 2025
Ответ дляШвендяю містами
а таке є?
Блиск думки
• 30 декабря 2025
Ответ дляВитворунка
тобто, якщо лікар мамі призначає сінджарді. його ціна 1400-1500 грн.
цього препарату нема в списку доступні ліки.
то всерівно можна якось купувати його з частковою компенсацією?
Жена брата Админа• 30 декабря 2025
Ответ дляБлиск думки
Якщо саме сінджарді і саме в її дозуванні не прописаний в переліку, то не зможе. Навіть частково.
Тільки ті препарати, що в переліку
Швендяю містами• 30 декабря 2025
Ответ дляБлиск думки
а таке є?
Звичайно, медичне страхування вже дуже давно є в Україні. Але треба ретельно вивчати чи вигідно воно вам і саме у якій страховій компанії. Аналізувати яку місячну суму ви платите за страхування і який перелік послуг і медикаментів отримуєте натомість. Гугліть звертайтесь до страхових агентів для прорахунку. В мене знайома працює в страховій з медичним страхуванням вже дуже давно
Блиск думки
• 30 декабря 2025
Ответ дляШвендяю містами
я про те, що якщо вже хвороба є, то вони, наче, не страхують це. а лише те, що може статися в страховий період
Швендяю містами• 30 декабря 2025
Ответ дляБлиск думки
Треба вивчати. Можуть покривати періоди загострення або стаціонарне лікування