Баба Йога• 30 декабря 2025

чим замінити цукор в кремі

Буду робити сметанний крем. Що додати замість цукру? Не мед тільки, а то бачила і такий варіант.
Дрібка щастя• 30 декабря 2025
Ничем. Положите меньше сахара.
Поторописька• 30 декабря 2025
Я сахарозаменитель клала. Толкла таблетки и клала
Вумна вутка• 30 декабря 2025
ничего.
сахар это не только сладость, но и стабилизатор.
придумайте другой крем
Все знаю від і до• 30 декабря 2025
Стевию, тростниковый сахар, заменитель? А зачем?
Кринжова баба• 30 декабря 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Діабет 2 типу, як варіант.
У чоловіка це захворювання.Завжди Наполеон роблю, крем заварний без цукру, тільки стівею додаю
Жена брата Админа• 30 декабря 2025
Фруктоза
автор Баба Йога • 30 декабря 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Хочу торт на Новий рік, а цукор не можна.
Гага Газу• 30 декабря 2025
У солосвіт хорошие сахарозаменители. Без неприятного привкуса. Я и выпечку на нем делала, и варенье варила
Невісточка ж• 30 декабря 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
У меня тростниковый, тотже эффект
пу_пугренчик• 30 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
Ну так тот заменитель, что можно. Других вариантов нет. Либо джем, но опять же на заменителе, если сахар категоричски нельзя. Хотя что там его в торте будет, вы ж не стрескаете сходу весь торт....
автор Баба Йога • 30 декабря 2025
Ответ дляКринжова баба
Діабет 2 типу, як варіант.
А скільки стевії? Які пропорції? У мене є з еритролом
Колдунья-вещунья• 30 декабря 2025
Еритритол . Він хоч не дає такого присмаку, як стевія. Хоча як кому
Кринжова баба• 30 декабря 2025
Ответ дляБаба Йога
В мене така, сипуча( не в таблетках), додаю на свій смак, чим меньше тим краще для чоловіка
Дюйм оф о4ка• 30 декабря 2025
Сукралозу клала, майже ідентично на смак. Загустити загущувачем для вершків, якщо захочеться.