Мальчун-задирун• вчера в 20:36
А як у вас? Традиції
Запитую сьогодні доньку що вона приготовила на новорічний стіл. Відповідь:"Ой,мамо. Замовили суші."
І я розумію, що мої внуки не будуть знати, що таке холодець, кутя, домашня ковбаска, олівє і т.д.
А як у вас ?
Щедрик ведрик• вчера в 21:36
Ответ дляПолтавська галушка
Або не святкується взагалі
В церкві святкується
Чеширская кошечка• вчера в 21:38
зараз, на щастя, діти мають можливість обирати що їсти, і більшість обирає піцу, суші, бургери. ваші доньки знають своїх дітей і хочуть святкувати у гарному настрої, а не ричати на дітей щоб їли холодець, а ті плакали. моя мама теж готує стіл як ви написали - діти їдять оливки і картопляне пюре, все. тому чекаємо поки виростуть і замовляємо піцу.
Щедрик ведрик• вчера в 22:02
Ответ дляПолтавська галушка
В церкві на ці свята служби немає
Як же немає - коли є. І вечірня 31 грудня і вранішня служба 1 січня у вас на фото?
Полтавська галушка• вчера в 22:02
Ответ дляЩедрик ведрик
Так ці служби постійно є
Щедрик ведрик• вчера в 22:04
Ответ дляПолтавська галушка
Так ці служби постійно є
Всмислі постійно. А чого 2 числа немає служби?
Ось церковний календар на січень
Ms. Сама прямота• вчера в 22:06
О Господи, шубу делала вчера просто захотелось, посмотрим завтра что готовить, с отключениями и электро плитой много не наготовить, хранить это где? Балкона нет даже
Борода• вчера в 23:24
Ответ дляКротоТо
Я теж переполовинила мамин стіл з дитинства, залишила лише легкі страви, з печінковим тортом, тощо, не заморочуюсь.
А я як раз тільки з ним і заморочуюсь) люблять всі вдома, але без холодців, ковбас, сальтисонів та печених карасів
ПлакалаВАвто• сегодня в 01:14
Ответ дляЯблокоРаздора
Наша традиционная-это лучшее, что есть на этой планете