Мальчун-задирун• вчера в 20:36
А як у вас? Традиції
Запитую сьогодні доньку що вона приготовила на новорічний стіл. Відповідь:"Ой,мамо. Замовили суші."
І я розумію, що мої внуки не будуть знати, що таке холодець, кутя, домашня ковбаска, олівє і т.д.
А як у вас ?
ПлакалаВАвто• вчера в 20:53
Ответ дляМоль Моллівна
У нас еда не привязана к праздникам вообще. Что такое кутя я и сама не знаю, вроде это же на похороны?)
Оливье и холодец едим часто. Домашние колбасы - никогда, моя мама тоже такого не ела. На НГ делаем бутерброды с икрой, какие-то нарезки, чтобы встретить с шампанским и пойти гулять. В этом году не знаю, будет ли свет, не будет ли тревог. Может просто посмотрим фильм и спать. Рождество мы не празднуем, как и наши родители.
На похороны колыво. Кутя на рождество
сказочное_Бали• вчера в 20:54
У меня сыну 30 лет. Вырос на всех перечисленных традициях. Холодец не воспринимает, как блюдо вообще! Кутю из нас никто никогда не любил. Вечно до плесени в холодильнике стояла. Оливье дети не любят💁♀️Редко можно встретить ребенка 9 и 2 года, который с удовольствием будет есть холодное и оливье!! Да и шубу тоже.
Мальчун-задирун
• вчера в 20:55
Ответ дляПлакалаВАвто
Я ваша дочь, мне до 30
Нах эта готовка? Ну максимум мясо, гарнир, салат. Кутя, холодец, борщ и голубцы не мое. Не люблю и не умею готовить
Може у Вас не готували в родині.
У нас завжди готували і донька вміє це все робити
Борщичок• вчера в 20:57
Ответ дляЩедрик ведрик
В моїй місцевості варять тричі - на Різдво, на Новий рік, у вечір перед Водохрещам
А новий рік як повʼязаний з релігійним святом ?
Мальчун-задирун
• вчера в 20:58
Ответ дляБорщичок
Щедрий вечір. 1 січня щедрують
ЯблокоРаздора• вчера в 21:00
Ответ дляЛасунка
А в Україні є. Всього три куті: багата на Різдво, щедра на Новий рік і голодна/бідна кутя на Богоявлення.
А у нас только на Рождество. Но мы не на ЗУ. Другие традициию Тоько в этой теме узнала про 3 кутьи.
ПлакалаВАвто• вчера в 21:00
Ответ дляМальчун-задирун
Може у Вас не готували в родині.
Готовили и щас готовят,но я не люблю нашу традиционную кухню и не училась. Значит, нехочет готовить
Щедрик ведрик• вчера в 21:01
Ответ дляБорщичок
Чули такий вислів Старий Новий рік, Василя, багата вечеря, щедрівки. То у тих у кого Різдво 25, то все святкується з 31 на 1.
Щедрик ведрик• вчера в 21:01
Ответ дляМальчун-задирун
Щедрий вечір. 1 січня щедрують
31 ввечері, 1 - посівають
Моль Моллівна• вчера в 21:02
Ответ дляПлакалаВАвто
На похороны колыво. Кутя на рождество
Рис с изюмом, называли кутья. Колыво - даже такое слово не слышала.
Короче я погуглила, вот.
ЯблокоРаздора• вчера в 21:02
Ответ дляKhmelnichanka
Я теж хочу замовити суші.
В мене це вже традиція така.
Новорічна :)
Дітям зроблю бутерброди з ікрою і олів»є.
Ну і мандарини будуть.
А холодець і домашню ковбаску я традиційно сама не готувала жодного разу в житті )))).
В якось відчуття Свят від того не поменшали.
В мене це вже традиція така.
Новорічна :)
Ну і мандарини будуть.
Печальный у вас праздничный стол...
Полтавська галушка• вчера в 21:02
Мої традиції- Різдво з рідними, три дні
Новий рік на лижі з сім´єю
Полтавська галушка• вчера в 21:04
Ответ длясказочное_Бали
Я тут вже писала, що моя 12 річка не їла салатів , а холодець тим більше.
Тьоті були занепокоєні
Khmelnichanka• вчера в 21:05
Ответ дляБорщичок
Раніше Різдво святкували 7 січня, а Щедрий Вечір був 13, і кутя тоді була теж. (друга).Зараз Різдво Христове відзначаємо 25 грудня, відповідно - Щедрий Вечір збігається з Новим Роком, 1 січня. І святого Василя :).
Ну, а третій Праздник - святе Водохреща.
Теж з кутьою :).
Ну, це, звісно, для тих, хто дотримується традицій.
Бо я особисто - не дуже :)
Теж з кутьою :).
Бо я особисто - не дуже :)
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 21:09
У вас в гостях будуть їсти ці страви..мої знають і суші, і олів´є з холодцем та голубцями.
ЯблокоРаздора• вчера в 21:07
Ответ дляПлакалаВАвто
Наша традиционная-это лучшее, что есть на этой планете
Мальчун-задирун
• вчера в 21:08
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ми далеко зараз
Слухи-руки не распускаю• вчера в 21:08
Ответ дляЯблокоРаздора
Печальный у вас праздничный стол...
Зато не будет создавать темы, как похудеть к 8-му марта.
Khmelnichanka• вчера в 21:09
Ответ дляЯблокоРаздора
Печальный у вас праздничный стол...
Для мене - абсолютно не печальний.
Нас троє, і в усіх різні смаки.
Готувати трьохпраерховий стіл, щоб потім їсти тиждень і половину викинути - це не моє.
Я краще зроблю по 1 різному салату 31, 1 і 2 січня, і до них - щось свіже гаряче , теж різне.
Ну і закуски.
А суші - то для себе, бо я їх люблю і в будень і в свята ))))).
Нам цілком вистачить.
Нас троє, і в усіх різні смаки.
Ну і закуски.
Нам цілком вистачить.
Лорка-хлорка• вчера в 21:09
Автор, це добре, що ви думаєте за традиції.
Знайомте з ними онуків при зустрічі, від вас вони запамʼятають. Якщо дочка не хоче - не навʼязуйте
Ми наприклад робимо новорічне меню близьким до традиційного українського, але цього року з нами буде син - половину з меню він не їсть, то ж вже щось додам ,,нового,,
Щасливих спокійних свят🎄
Мальчун-задирун
• вчера в 21:11
Ответ дляЛорка-хлорка
Щасливих спокійних свят🎄
Дякую Вас теж зі святами.
Стараюсь, але рідко бачимося
Лорка-хлорка• вчера в 21:11
Ответ дляМальчун-задирун
Дякую Вас теж зі святами.
Стараюсь, але рідко бачимося
Дякую
Мастер Пис• вчера в 21:16
Даже моя мама давно отмечает НГ шампанским и икрой,ну курицу спечет, может иногда шубу сделать, если желание будет, холодцов мы даже в 90-е не готовили. Холодец бабушки у нас делали, на Рождество.
Традиционные застолия у нас закончились на 2000 году, мы обычно куда-то ездили на НГ, на лыжи чаще всего, в Крым помню ездили, 2005-й встречали на Майдане,было, кстати, очень весело) а даже, если и дома были, то стол был минималистичный, просто что-то поизысканее.
Мальчун-задирун
• вчера в 21:17
Ответ дляМастер Пис
У нас не лише Новий рік,а ще щедрий вечір.
Мастер Пис• вчера в 21:26
Ответ дляМальчун-задирун
Донедавна ще був старий календар, і Щедрий вечір був 14
Khmelnichanka• вчера в 21:32
Ответ дляМастер Пис
14 було Василя, а Щедрий Вечір 13- го )))).
Полтавська галушка• вчера в 21:35
Ответ дляЩедрик ведрик
Або не святкується взагалі