маска Ілона• 31 декабря 2025

Гірчиця діжонська и французька гірчиця, это одно и тоже?

Петриківна• 31 декабря 2025
В мене так) але в пачку виробник може покласти не зернятка
Огірок та Помідорчик• 31 декабря 2025
Тоже задумывалась над этим вопросом.Всегда покупала французскую и на днях купила дижонскую.Разницы не ощутила
БлинчикБезСметанки• 31 декабря 2025
Умный чат говорит, что есть.
Но на мой взгляд незначительная.
Томатико• 31 декабря 2025
Що таке французька гірчиця?
Діжонська у Франції вважається самою міцною. І по суті це є гірчиця, як в срср.
Французи виробляють ’стародавню’ гірчицю: вона більш м´яка і з цілими зернами гірчиці. Таку ви називаєте французькою?